Magazin

Victoria Beckhamden eski giyim tarzına sert eleştiri! Victoria Beckham stili

Victoria Beckham kendi giyim tarzını eleştirdi: Çok dar giyinmek güvensizlik belirtisi

Moda tasarımcısı, model ve şarkıcı Victoria Beckham, eski giyim tarzını eleştirdi ve “çok dar giyinmenin güvensizlik belirtisi” olduğunu söyledi. 46 yaşındaki Beckham zaman içinde giyim tarzının değişimine yönelik kendisine yöneltilen soruya, “Spice Girls’deyken, grubu giydiren stilistler vardı, fakat kişisel hayatımda herhangi bir stilistle çalışmadım. Eskiden korseyle

Victoria Beckham kendi giyim tarzını eleştirdi: Çok dar giyinmek güvensizlik belirtisi

Moda tasarımcısı, model ve şarkıcı Victoria Beckham, eski giyim tarzını eleştirdi ve “çok dar giyinmenin güvensizlik belirtisi” olduğunu söyledi. 

46 yaşındaki Beckham zaman içinde giyim tarzının değişimine yönelik kendisine yöneltilen soruya, “Spice Girls’deyken, grubu giydiren stilistler vardı, fakat kişisel hayatımda herhangi bir stilistle çalışmadım. Eskiden korseyle şekillendirilmiş çok fazla kıyafet giyerdim ve hala bu kıyafetlerin bazılarını giyerim. Fakat tarzım zamanla daha rahat bir hal aldı” ifadelerini kullandı.

Geriye dönüp baktığımda, sanırım hep çok dar, vücuda tam oturan kıyafetler giymek güvensizlik belirtisiydi.

Dört çocuk annesi Beckham, iş yoğunluğu arttıkça, zamanla giyim tarzını değiştirdiğini söyledi. 

Stüdyoda her şeyi yüksek topuklu ayakkabılarla etrafta yürüyerek yapamam. Aynı anda pek çok şey yapıyorum: anneyim, eşim, her gün stüdyodayım. Bir keresinde New York’ta bir şovda erkeksi pantolon ve ayakkabılar giydiğimde herkesin çılgına döndüğünü hatırlıyorum.

Beckham, yaşlandıkça kendine olan güveninin arttığını söyledi. 

Bana neyin yakıştığını, neyin güzel göründüğünü, neyin güvende ve rahat hissettirdiğini biliyorum. Artık giyim tarzımda kanıtlayacak herhangi bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Kendisine sorular yönelten öğrencileri yanıtlayan Beckham, moda endüstrisindeki yükselişini hatırlayarak eğer geriye dönüp kendisine bir tavsiyede bulunacak olsaydı “hislerine güvenmeyi” tavsiye edeceğini söyledi. 

Hep yaptığım hataların üstesinden gelebileceğimi söylerim, ancak hislerime karşı yaptığım hataları değil. Ona güvenin, orada olmasının bir sebebi var.

Pop star olmayı özleyip özlemediğine yönelik soruyaysa Becham, o günlerde çok eğlendiğini ancak özlemediğini söyledi. 

Şu an yaptığım şeyi seviyorum. Spice Girls’le çok eğlenmiştim, fakat o günleri özlemedim, sahnede olmayı özlemedim. Moda kendimi rahat hissettiğim yer.

People

Victoria Beckham: Çok dar giyinmek bir güvensizlik belirtisi

Victoria Beckham: Çok dar giyinmek bir güvensizlik belirtisi

Victoria Beckham: Çok dar giyinmek bir güvensizlik belirtisi

Eski Spice Girls üyesi, bugünün moda tasarımcısı ve aynı zamanda moda ikonu olan Victoria Beckham, eski giyim tarzını eleştirerek, “Vücuda tam oturan kıyafetler giymek güvensizlik belirtisiydi” dedi.

46 yaşındaki Beckham, zaman içinde giyim tarzının değişimine yönelik kendisine yöneltilen soruya, “Spice Girls’deyken, grubu giydiren stilistler vardı, fakat kişisel hayatımda herhangi bir stilistle çalışmadım. Eskiden korseyle şekillendirilmiş çok fazla kıyafet giyerdim ve hala bu kıyafetlerin bazılarını giyerim. Fakat tarzım zamanla daha rahat bir hal aldı” ifadelerini kullandı.

Independent’ın haberine göre, “Geriye dönüp baktığımda, sanırım hep çok dar, vücuda tam oturan kıyafetler giymek güvensizlik belirtisiydi” diyen dört çocuk annesi Beckham, iş yoğunluğu arttıkça, zamanla giyim tarzını değiştirdiğini söyledi. 

Beckham, yaşlandıkça kendine olan güveninin arttığını söyleyerek şu ifadeyi kullandı:

“Bana neyin yakıştığını, neyin güzel göründüğünü, neyin güvende ve rahat hissettirdiğini biliyorum. Artık giyim tarzımda kanıtlayacak herhangi bir şey olduğunu düşünmüyorum.”

Pop star olmayı özleyip özlemediğine yönelik soruyaysa Becham, o günlerde çok eğlendiğini ancak özlemediğini söyledi: 

“Şu an yaptığım şeyi seviyorum. Spice Girls’le çok eğlenmiştim, fakat o günleri özlemedim, sahnede olmayı özlemedim. Moda kendimi rahat hissettiğim yer.”

Victoria Beckham: Çok dar giyinmek güvensizlik belirtisi!

Victoria Beckham, önceden çok dar kıyafetler giydiğini ve bunun bir güvensizlik belirtisi olduğunu söyledi. 

Victoria Beckham: Çok dar giyinmek güvensizlik belirtisi!

Victoria Beckham, giyim tarzına ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Beckham, “Spice Girls”de yer aldığı sırada grubu giydiren stilistlerin bulunduğunu ancak özel hayatında herhangi bir stilistle çalışmadığını ifade etti. 

Victoria Beckham, önceden çok dar kıyafetler giydiğini ve bunun bir güvensizlik belirtisi olduğunu söyledi. 

Önceden korseyle biçimlendirilmiş kıyafetler tercih ettiğini, bu kıyafetlerin bazılarını hala giydiğini ancak zaman içerisinde giyim tarzının daha rahat bir hale büründüğünü söyledi. 

Beckham, geçmişte genellikle çok dar ve bedenine tam oturan kıyafetler giydiğini, bunun da bir güvensizlik belirtisi olduğunu kaydetti.

Victoria Beckham, önceden çok dar kıyafetler giydiğini ve bunun bir güvensizlik belirtisi olduğunu söyledi. 

Ünlü moda tasarımcısı, iş hayatına ağırlık verdikçe giyim tarzının da değişikliğe uğradığına dikkat çekti. 

Her şeyi yüksek topuklular üzerinde yapamayacağına ifade eden Beckham, aynı anda hem anne hem eş olmayı, aynı zaman da stüdyoda olmayı başarabildiğini belirtti.

Victoria Beckham, önceden çok dar kıyafetler giydiğini ve bunun bir güvensizlik belirtisi olduğunu söyledi. 

Beckham, yaşı ilerledikçe kendisine olan güveninin arttığını kaydederek, kendisine neyin yakıştığını, üzerinde neyin iyi durduğunu, rahat hissetiren kıyafetlerin neler olduğunu çok iyi bildiğini ekledi. 

Victoria Beckhamden eski giyim tarzına sert eleştiri! Victoria Beckham stili

Tarzıyla modanın ikonik isimlerinden biri haline gelen Victoria Beckham, yıllardır vazgeçmeden sürdürdüğü stiliyle ilgili konuştu. Beckham, herkesin beğenisini

Victoria Beckhamden eski giyim tarzına sert eleştiri! Victoria Beckham stili

Tarzıyla modanın ikonik isimlerinden biri haline gelen Victoria Beckham, yıllardır vazgeçmeden sürdürdüğü stiliyle ilgili konuştu. Beckham, herkesin beğenisini kazanan giyim tarzını, sert sözlerle eleştirdi. Peki Victoria Beckham eleştirdiği tarzında en çok hangi parçaları kullanmayı tercih ediyor? Beckham’ın eleştirisinin aksine, moda eleştirmenleri tarafından beğeni kazanan stili nasıl? Sizler için derledik.

Dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ile evli olan, eski şarkıcı ve şimdilerin moda tasarımcısı Victoria Beckham, kendi giyim tarzını eleştirdi. 46 yaşında olan Beckham, ‘Spice Girls’deyken, grubu giydiren stilistler vardı, fakat kişisel hayatımda herhangi bir stilistle çalışmadım. Eskiden korseyle şekillendirilmiş çok fazla kıyafet giyerdim ve halen bu kıyafetlerin bazılarını giyiyorum ama tarzım zamanla daha rahat bir şekle büründü.’ açıklamasında bulundu. Dar giyinmek konusuna da değinen Beckham, ‘Geriye dönüp baktığımda, sanırım hep çok dar, vücuda tam oturan kıyafetler giymek güvensizlik belirtisiydi.’ yorumunda da bulundu.

Beckham tarzını beğenmese de, moda dünyasında stili hep örnek gösterilenler arasında yer alıyor. Ünlü ismin beğenilere rağmen kendisi için bu eleştiriyi yapması akıllara, acaba dünyaca ünlü isim kendisine nasıl bir stil uyguluyor ve en çok hangi parçaları kullanmayı tercih ediyor sorularını getirdi.

Peki Victoria Beckham stilinde en çok hangi tarzları kullanmayı tercih ediyor?

  DESENLİ KALEM ETEKLER

 Victoria Beckham denilince akla gelen ilk seçimlerden biri olan desenli kalem etek modelleri; günlük hayat, ofis kombinleri ve özel davetlere yakışan parçalardandır. Desenli bir kalem eteği, düz bir beyaz gömlekle veya yine hareketli bir parça olacak olan baskılı t-shirtlerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Beckham, eteğinin tasarımlarında canlı renkleri tercih ediyor ve bunu genellikle tek bir parçada tutuyor. 

Bu sayede de göz yoran bir kombinden uzak kalmış oluyor. Siz de bu şekilde bir kombin tercihinde bulunabilirsiniz. Aksesuar olarak bir güneş gözlüğü ve stilettoları değerlendirebilirsiniz. Beckham’ın stilinde tercih ettiği bir diğer tarzsa minimalist yaklaşım oluyor. Beckham tarzından hep göz yormayan iddialı parçaları kullanıyor. Kalem etekle birlikte, ince bir topuklu, tek renk bir takım ya da triko.  Eğer triko tercih ediyorsanız, trikoyu kalem etekle veya ekoseli bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. 

SİYAH VE MİNİMALİST

 Yıldız isim stilinde çoğunlukla siyah rengi tercih ediyor ve kemer kullanmayı seviyor. Siyah, 2020 yaz aylarının trend renkleri arasında yer alıyor. Siyah rengi bir pantolon- gömlek, düz bir elbise ya da ceket-pantolon takım kombinlerinde deneyebilirsiniz. Minimalist tarz kullanmak istemiyorum diyorsanız, büyük boy veya çapraz çantaları değerlendirebilirsiniz.

Ancak çantalarda da minimal modelleri kullanmak istiyorsanız, tıpkı Victoria Beckham gibi askısız yarım ay çanta kalıplarını kullanabilirsiniz. 

Ünlü isim tarzında tek parça kullanmayı seviyor. Bununla birlikte mevsim fark etmeksizin daima güneş gözlüğü kullanıyor. Ayrıca gardrobunda daima basic parçalar bulunduruyor. Beyaz rengin her modeli t-shirt, gömlek, koyu renklerde siyah balıkçı yaka model kazaklar en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor.

Pantolon konusunda tercihi ise yüksek bel pantolonlar oluyor. Yüksek bel parçalarını basic modellerle birleştiren Beckham, topuklu çok tercih etmese de sneaker ayakkabıları daima kullanıyor.

Keywords

son , gündem , haberler , habertürk , haber , dakika , son dakika , emin , i̇stanbul , oldu , belli , nisan , ipucu , 2019 , oyuncuları , cevabı , onu , soru , zalim , oyuncu , belli oldu , cevabı 15 , 15 nisan , zalim i̇stanbul , cevabı 15 nisan , yaşam , ekonomi̇ , sağlik , yazarlar , kültür , sanat , daki̇ka , son daki̇ka , magazin , ilk , spor , haberleri , burada , gül , zahid , KADIN , Moda , victoria beckham , victoria beckham style , victoria beckham stili , Victoria Beckham kimdir , victoria beckham stil , Moda Haberleri

Victoria Beckham kendi giyim tarzını eleştirdi: Çok dar giyinmek güvensizlik belirtisi

Başa dön tuşu