Game

Uncharted Legacy of Thieves Collection PC Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Loading the player...

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Sony yaptığı resmi açıklamada 19 Ekim tarihini doğruladı ve oyunun özellikleri hakkında bazı açıklamar yaptı.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi:

Uncharted 4: A Thief’s End ve  Uncharted: A Lost Legacy oyunlarını barındıran Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi nihayet resmiyet kazandı. Sony yaptığı resmi açıklamada 19 Ekim tarihini doğruladı ve oyunun özellikleri hakkında bazı açıklamar yaptı.

PC oyuncuları, yeniden düzenlenmiş ve PC için optimize edilmiş Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy‘yi içeren bu pakette Nathan Drake ve Chloe Frazer’ın dünyayı dolaşan maceralarını deneyimleyebilecekler. Oyunun PC platformunda Türkçe dublaj seçeneğine sahip olduğunu da hatırlatalım.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Fiyatı:

Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, 329 TL’lik fiyatla ön siparişe açıldı. Günümüzde kabul edilebilir fiyatla geldiğini söyleyebiliriz.

Oyunun Steam adresine buradan gidebilirsiniz. 

Buradan Oyunfor güvencesiyle Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz.

UNCHARTED 4: A Thieves End

Uncharted: Legacy of Thieves Collection-1

Son macerasından yıllar sonra, emekliye ayrılmış hazine avcısı Nathan Drake hırsızların dünyasına geri dönmeye zorlanır. Nathan Drake’in ölü olduğu düşünülen kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım ister ve Nathan’a karşı koyamayacağı bir macera teklif eder.

UNCHARTED: The Lost Legacy

Uncharted: Legacy of Thieves Collection-2

Eski bir eseri kurtarmak için Chloe Frazer, ünlü paralı asker Nadine Ross’un yardımını almalı ve Ganesh’in Altın Fildişi’ni bulmak için Hindistan’ın Batı Gat dağlarına gitmesi gerekmektedir. Chloe’nin şimdiye kadarki en büyük yolculuğunda, geçmişiyle yüzleşmesi ve kendi mirasını bırakmak için neyi feda edeceğine karar vermesi gerekiyor.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Sistem Gereksinimleri:

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel i5-4330, AMD Ryzen 3 1200

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 (4 GB), AMD R9 290X (4 GB)

DirectX: Sürüm 12

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel i7-4770, AMD Ryzen 5 1500X

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 (6 GB), AMD RX 570 (4 GB)

DirectX: Sürüm 12

Uncharted Legacy of Thieves Collection PC Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Sony’nin konsol oyunlarını PC kullanıcılarına sunma projesi başarıya ulaştı. Konsola özel olarak çıkan ama şimdilerde PC özel sürümleri de yayınlanan

Uncharted Legacy of Thieves Collection PC Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Sony’nin konsol oyunlarını PC kullanıcılarına sunma projesi başarıya ulaştı. Konsola özel olarak çıkan ama şimdilerde PC özel sürümleri de yayınlanan oyunlara ilgi çok yüksek. Şimdi bu oyunlara bir yenisi daha ekleniyor ve Uncharted Legacy of Thieves Collection PC sürümü geliyor.

Daha önce çıkış tarihi hakkında bazı söylentiler olan oyunun, resmi çıkış tarihi de fiyatı da ortaya çıktı.

Uncharted 4: a Thief’s End ile Uncharted The Lost Legacy yapımlarını içerisinde barındıran paket 19 Ekim 2022 tarihinde PC oyuncularıyla buluşacak.

Oyunun Steam üzerinden ön siparişleri de çoktan başlamış durumda. İsteyen kullanıcılar şu andan itibaren sipariş verebilecekler.

Uncharted Legacy of Thieves Collection PC

Fiyat kısmına geldiğimiz zaman ise 329 TL gibi bir fiyat olduğunu görüyoruz. Yapımın konsollarda ne kadar sevildiğini ve mevcut oyun fiyatlarındaki durumu düşününce 329 TL gibi bir fiyat güzel diyebiliriz.

Oyun, God of War PC sürümü ya da Marvel’s Spider Man Remastered PC kadar ilgi görecek mi göreceğiz ama başta dediğim gibi Sony şu an için beğeni toplayan bir strateji oluşturmuş durumda diyebiliriz. PC oyuncularını da kendisine çekmeye başladı.

Unutmadan oyunun Steam sayfasını da hemen şuraya ekleyelim.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/uncharted-legacy-of-thieves-collection-pc-cikis-tarihi-ve-fiyati-aciklandi-132570/ linkinden 17.09.2022 19:09:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi resmen açıklandı

Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihinin ortaya çıkmasının ardından Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi resmen açıklandı.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi resmen açıklandı

Uncharted 4: A Thief’s End ile birlikte içerisinde Uncharted: A Lost Legacy oyunlarını barındıran Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi nihayet resmiyet kazandı. Geçtiğimiz günlerde Epic Games Store sayfası üzerinden bir sızıntı gerçekleşmiş ve 19 Ekim tarihi ortaya çıkmıştı. Sony yaptığı resmi açıklamada bu tarihi doğruladı ve oyuna dair bazı özellikleri de paylaştı. 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC çıkış tarihi resmen açıklandı

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC sürümünün oyuncular tarafından büyük bir merakla beklendiğini söyleyebiliriz. Oyunlarını gecikmeli olarak PC platformuna getirmeye devam eden Sony’nin önümüzdeki dönemde en ağır toplarından birisi de bu olacak. Oyunun PC platformunda Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğine sahip olduğunu da hatırlatalım.

Tıpkı Spider-Man oyununda olduğu gibi geniş ekran desteğine sahip olan Uncharted PC sürümü aynı zamanda 4K çözünürlük, sınırlandırılmamış FPS ve DualSense desteğine de sahip olacak. Oyunun PC için yayınlanan tanıtım videosu ve geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sistem gereksinimleri şu şekilde;

Uncharted

PlayStation özel oyunları arasında en sevilenlerden olan Uncharted serisinin PC çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.

Uncharted

Sadece PlayStation için geliştirilen özel oyunlar konusunda esnekleşmeye başlayan Sony, bugüne kadar God of War, Horizon Zeor Down ve Days Gone gibi fazlasıyla popüler yapımlarını PC için yayınlamıştı. Şirketin daha fazla özel oyunu PC’ye getirmesi beklenirken, bunlardan bir yenisi daha bugün duyuruldu.

Geçtiğimiz aylarda sinemaya da uyarlanan Sony’nin en sevilen yapımlarından birisi olan Uncharted serisinin PC’ye geleceği tarih açıklandı. Seri, Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy oyunlarını kapsayan ‘Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ adıyla tek bir oyun şeklinde PC için yayınlanacak. Oyunun ülkemizdeki ismiyse “Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu” olacak.

Sony tarafından paylaşılan duyuruya göre Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, 19 Ekim’den itibaren PC oyuncuları tarafından oynanabilecek. Sony’nin duyurusuyla birlikte Uncharted serisinin PC sürümü için Steam sayfası da oluşturuldu. Ön siparişe açılan oyun, günümüz oyun fiyatlarına göre kabul edilebilir bir fiyatla geldi.

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, 329 TL’lik fiyatla ön siparişe açıldı. Oyunları PC’de oynamak isteyen oyuncular, bu bağlantıya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirler.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC sürümü çıkış tarihi

Uncharted 4 ve bağımsız DLC’si The Lost Legacy, Uncharted: Legacy of Thieves Collection adı altında PS5 için çıkmıştı. Geçtiğimiz saatlerde de PC sürümünün çıkış tarihi ortaya çıktı.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC sürümü çıkış tarihi

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’in yaptığı, geliştiriciliğini Naughty Dog’un yaptığı sevilen oyun serisi Uncharted’ın son oyunu Uncharted 4 ve bağımsız eklenti paketi The Lost Legacy, bildiğiniz gibi Ocak 2022’de PS5 için çıkışını yapmıştı. Geçtiğimiz saatlerde de oyunun PC sürümünün çıkış tarihi belli oldu.

Yılın başından bu yana çıkış tarihi beklenen ve sürekli söylentileri çıkan Uncharted’ın Epic Games sayfası sayesinde çıkış tarihi öğrenildi. Detaylara göre oyun 19 Ekim’de çıkışını yapacak. Şu an için resmi bir onay olmadığını belirtelim.

PS5’in renkli kapakları ve renkli kontrolcülerini deniyoruz 1 hf. önce eklendi

Eğe bu tarih doğruysa ki Epic Games ön siparişe özel hediye bile veriyor, PlayStation’ın Eylül sonu veya Ekim başında bir etkinlik düzenlemesi de muhtemel. Oynanış videosu ve çıkış tarihi ile birlikte o etkinlikte, oyun da karşımıza çıkabilir. Uncharted da bu yıl çıkarsa PlayStation 2022 yılını PC sürümleri ile geçti diyebiliriz.

%100 elektrikli Peugeot E-308

Uncharted Legacy of Thieves Collection PC Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Başa dön tuşu