Android

Brawl Stars

Brawl Stars

Brawl Stars – Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu [iOS Oyunlar] – Eğitimler ve haberler iPhone, Mac, iPad, AirPods

Brawl Stars

Eğer sahibi iseniz iPad veya iPhone ve oyunculuk yapmak istiyorsan oyunu deneyebilirsin Brawl Stars. Bu üreticiler tarafından oluşturulan en yeni oyun Klanlar Çatışması si Royale Clash.

Brawl Yıldız bir çok oyunculu epik aksiyon oyunu. Arkadaşlarını yapmaya davet et 3 vs. takımları 3 ve şehir boyunca maceraya başlayın. Diğer takımlarla savaşacak, SUPER karatere’ye sahip karakterlerin kilidini açacak ve sonunda en çok yıldızları toplayan takım kazanan takım. Yapmalısın Rakiplerini vur, onlara vurmak veya oyundan çıkarmak için başka bir yöntem kullanın.

Oyun Brawl Stars

Oyun sırasında topla Paraları, Iksir si cips karakterinizi yükseltmek ve yeni Brawlers’ın kilidini açabilmek için. Bölgesel haritalara geçin ve güçlerinizi diğer takımlara karşı ittifak kurmak için stratejiler, oyun planları oluşturacağınız bir ekibe katılın.

Bu mutiplayer’ın birkaç oyun modu vardır:

cömertlik: Rakiplerinizi ortadan kaldırarak takımınız için yıldız toplayın, ancak sizi seçmelerine izin vermemeye dikkat edin. Maçın sonunda en çok yıldıza sahip takım kazanır!- Parçala ve Yakala: Toplamak CrystalRakip takımla savaşırken haritanın ortasından. 10 toplayan ilk takım crystals ve onlara tutun kazanır.- Soygun: Rakip takımın güvenliğini sağlayın ya da değerli eşyalarınızı güvenli hale getirin. Ganimetle kimin ayrılacağını anlamak için birkaç dakikanız var!- Güç gösterisi: En sıradan geviş! 10 oyuncuları yavaş daralan bir arenaya düşüyor. Son Brawler da olabilir misin?

Brawl Stars oyunu ücretsizdir App Storeama oyundaki bazı makaleler gerçek parayla satın alınabilir. Satın alma yapmak istemiyorsanız, oyun içi satın alımları ve ayarları devre dışı bırakmak en iyisidir. iPhone veya iPad’i seçin.

Şu anda bu oyunu kullanmadığınız sürece indirilemez Apple ID Kanada’da kayıtlı. Yapımcıların neden bu Brawl Stars’ı tüm ülkeler için yayınlamadığını bilmiyoruz, ancak aşağıdakiler Bu öğretici, oyunu dünyanın herhangi bir yerinden zahmetsizce oynayabilirsiniz.

Brawl Yıldızları Hakkında

Brawl Yıldız bir epik aksiyon multiplayer oyunudur. Arkadaşlarınızı 3 ve benzeri yapmak için davet edin 3 ve şehir boyunca maceraya başlayın. Diğer takımlarla savaşacak, SUPER karatere’ye sahip karakterlerin kilidini açacak ve sonunda en çok yıldızları toplayan takım kazanan takım. Rakiplerinizi vurmanız, vurmanız veya oyundan çıkarmak için başka bir yöntem kullanmanız gerekir. 

Deneyimlerimi bilgisayarlarla, cep telefonuyla ve işletim sistemiyle paylaşmaktan, web projeleri geliştirmekten ve en yararlı eğitici ve ipuçlarını vermekten memnuniyet duyuyorum.”Oynamayı” severim iPhone, MacBook Pro, iPad, AirPort Extreme ve macOS işletim sistemlerinde, iOS, Android ve Windows.

Yorum Yap

İsim-Soyisim *

E-Posta *

BAHİS SİTESİ

BRAWL STARS

Oyun.io sitesinde online Brawl Stars oyunu oyna. Brawl Stars, herhangi bir cihazda oynatılabilen, seçilmiş aksiyon oyunları biridir.

BRAWL STARS

Brawl Stars, ayakta kalan son oyuncu olmaya çalıştığınız aksiyon dolu bir 3D battle royale oyunudur. Android ve Apple cihazlarda mevcut olan oyun şu an için çevrimiçi olarak oynanamaz. Bu eğlenceli oyunu çevrimiçi oynamak için lütfen daha sonra tekrar kontrol edin. Tüm farklı karakterlerin kilidini açmaya çalışırken dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı yarışın.

Nasıl oynanır: Oyun talimatlarında takip edin

Aksiyon Oyunları

Daha Fazla OyunAksiyon OyunlarıAtış Oyunları

Brawl Stars, Oyun.io için özel olarak seçtiğimiz bir online aksiyon oyunları. Mutlaka oynamanız gereken favori mobil aksiyon oyunları biridir. Eğlenceye başlamak için büyük “Şimdi Oyna” butonuna tıklayın. Bunun gibi daha fazla oyun denemek istiyorsanız, Bottle Shoot veya Target Hunt oyunlarına bir göz atın. Daha fazla ücretsiz oyun oynamak için tüm zamanların en iyi oyunları sayfamızı görüntüleyin.

Oyun.io en iyi online oyun platformudur. En sevdiğiniz oyunları PC’de, Mobil ve Tablet cihazlarda ücretsiz olarak ve çevrimiçi oynayın. Web sitemizde en iyi oyuncu olmaya çalışırken yüksek puanlar için yarışın ve kazanın.

© Oyun.io 2022

Super Clone: ​​​​Brawl Starsa benzer fütüristik aksiyon oyunu

Super Clone, Play Store’da piyasaya sürülen son fütüristik aksiyon oyunudur. Brawl Stars için çok fazla özü olan bir oyundur.

Super Clone: ​​​​Brawl Starsa benzer fütüristik aksiyon oyunu

süper klon

Tüm gün haber aramak için Google Play mağazasında gezindiğimizin farkındayız. Bir sorun olup olmadığını başka bir gün tartışırız, önemli olan, henüz son versiyonlarında bile piyasaya sürülmemiş otantik mücevherleri bulmamız. Ele alacağımız başlık, Süper Klon, zindanlarda fütüristik bir RPG.

Aksiyonu bol, kısa mesafelerde atışları bol olan bir RPG’dir. İlk etapta Play Store’da olduğu için henüz final sürümünde değil diyoruz; ve henüz erken erişim aşamasında olduğu için.

Indeks

Karakteri kişiselleştirmek için birçok seçeneğimiz olduğu için oyun RPG unsurlarıyla tamamen aksiyon dolu. İlk öğreticiyi oynamaya başlar başlamaz, onun içinde büyük bir benzerlik olduğunu fark ediyoruz. Brawl Stars ile oyun mekaniği, karakterin animasyonları ve ekranın havadan görünümü ile. Ancak aradaki fark, çevrimiçi bir rekabet olmaması ve hikayenin zindanlar aracılığıyla gerçekleşmesidir.

süper klon lobisi

Bu eğitimde, Zero karakterimiz ile aniden kaçırılan bir partnerle diyaloğa başlıyoruz. Bu ilk ekranlardaki amaç, kontrollere uyum sağlamak ve oyunun çılgın hızına alışmaktır. Her şey atış yapmak ve atışlardan kaçmak olmayacak, ancak seviyeyi bütün olarak bitirmek istiyorsak kaçınmamız gereken lazerler veya tuzaklar gibi engeller de bulacağız. Ayrıca değişen seviyelerde geliştiriciler bulduk zırh delme veya duvarlarda mermi sektirme gibi becerilerimizi geliştirmek için.

süper klon envanteri

Her bölüm, her seferinde bir öncekinden daha karmaşık olan çok sayıda düşmanla zindanlarda yer alan bir dizi seviyeye sahiptir. Eğer ölürsek, biliyorum bir klon oluşturacak için envantere de başvurabileceğimiz Dr. X’in laboratuvarında silahları yükseltin veya değiştirin ve özelleştirmek cilt. Buna ek olarak, hikaye doğrusal değildir, çünkü belirli anlarda daha karmaşık zorluklarla karşılaşırız. çeşitli seviyelere atlamak için kısayollar, büyük ödüller kazanmanın ve hikayede bize yardımcı olacak diğer karakterlerle tanışmanın yanı sıra.

Gerçek şu ki oyunun kesin bir versiyonu olmamak için çok iyi optimize edilmiş. Test süresi boyunca, oyundan zorunlu çıkışlar tespit etmedik veya FPS düşüşleri. Başlık çok düzgün çalışıyor ve performans hatası yok. Ayrıca, sanal kontroller oyun sırasında herhangi bir anormallik göstermeden çok iyi tepki veriyor. Kısacası sorunsuz gidiyor.

süper klon savaşı

Evet, küçük hatalar fark ettik, ancak ilerlemenin zirvesinde çok normal. Bunlardan biri, terminali bloke ettikten sonra oyunu açarken, müziği durdurdu. Sadece zaman zaman olmasına rağmen, ayar nedeniyle oyunlar sırasında oldukça önemli bir unsurdur.

NOKTALAMA (0 OY)

0/ 10

en iyi

En kötü

Brawl Stars
Aksiyon

Başa dön tuşu