Android

Turbo Driving Racing 3D Yarış

Turbo Driving Racing 3D APK (Android Game)

Turbo Driving Racing 3D APK (Game) – İndir – Turbo Racing 3D APK – ✔ En Son Sürüm: 2.7 – Updated: 2022 – com.doodle.turboracing3d – TerranDroid – www2.terrandroid.com – Ücretsiz – Android için Mobile Game

Turbo Driving Racing 3D APK (Android Game)

CarX StreetCarX Technologies, LLC · Yarış

Null’s Brawlnulls.gg · Strateji Oyunları

Truck Simulator : UltimateZuuks Games · Simülasyon

GTA 5ImpulseGaming · Aksiyon

Otobüs Simulator : UltimateZuuks Games · Simülasyon

Android için Turbo Driving Racing 3D APK

Android için Turbo Driving Racing 3D, ücretsiz ve güvenli indirme. En güncel Turbo Driving Racing 3D sürümü. Turbo Driving Racing 3D , Terrandroid’den

Android için Turbo Driving Racing 3D APK

Softonic incelemesi

Turbo Driving Racing 3D , Terrandroid’den bir yarış oyunudur. Bu ücretsiz oyunda amacınız trafikte ilerlerken olabildiğince uzağa gitmek. Ancak, her şeridi kapatan araba ve kamyonların sayısını aklınızda tutmalısınız.

Turbo Sürüş Yarışı 3D’nin iki ana güçlü noktası vardır: iyi grafikleri ve basitliği kontrol sistemi. Ancak, gaz ve fren düğmeleri bazen zamanında yanıt vermiyor. Ek olarak, bazı arabalar çok hızlı veya çok yavaş hareket ettiğinden, bazı sürüş fiziği gerçekçi değildir. Üstelik, keşfedebileceğiniz çok fazla harita yok.

Turbo Driving Racing 3D bir arcade oyunudur araba sürme oyunu, burada amacınız mümkün olduğunca uzağa gitmek. Ancak bunu yapmak için trafiğin içinden geçmeniz ve önünüze çıkan diğer arabaları ve kamyonları geçmeniz gerekir. Merak etme. Oyunun basit bir kontrol sistemi olduğu için manevra yapmakta zorlanmazsınız. Sağa veya sola hareket etmek için cihazınızı eğmeniz yeterlidir.

Yeni rekorlara ulaştıkça para kazanacaksınız. Buna karşılık, kazandığınız parayı yeni araçların kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, garajınızda bulunan arabalar için yükseltmelere veya yeni katlara yatırım yapabilirsiniz. Daha da iyisi, seviye atladıkça keşfetmek için yeni parkurların kilidini açabilirsiniz. Ancak, yalnızca sekiz arabanın kilidini açabileceğinizi unutmayın.

Kullanıcılar ayrıca gaz ve fren düğmelerinin biraz tepkisiz

olduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğrayacaktır. güçlü>. Ayrıca, özellikle başka bir arabaya çarparken fizik biraz gerçekçi olmayabilir. Bundan bahsetmişken, bazı arabalar biraz fazla yavaş veya hızlıdır. Üstelik keşfedilecek çok fazla harita yok. Son olarak, yaklaşık 20. seviyeye ulaştıktan sonra seviyeler tekrarlanır.

Genel olarak, Turbo Driving Racing 3D, basit bir yarış oyunu arıyorsanız, almaya değer bir oyundur. Oyun oynamak kolaydır, hiç bitmeyen öğreticiler olmadan oynamanıza izin verir. Ayrıca, kontroller akıllı telefonunuzu eğmek kadar basittir. Ancak, kontroller yanıt vermediğinden uygulama optimizasyonu kullanabilir. Üstelik seviyeler tekrar ediyor ve oyun sınırlı özelliklerle geliyor.

Ücretsiz

17 Haz 2022

Android

Android 9.0

English

APK, Google Play

com-doodle-turboracing3d-21212-50248263-baee01efccd49f1169a1f181b83dff31.apk

Eğer Turbo Driving Racing 3D denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Android İndirme için Turbo Driving Racing 3D APK

Android için Turbo Driving Racing 3D 2.7 APK indir. Turbo Driving Racing, çarpıcı grafiklere sahip en gerçekçi sürüş oyunudur.

Android İndirme için Turbo Driving Racing 3D APK

TerranDroid

By adding tag words that describe for Games&Apps, you’re helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Kategori:

Ücretsiz Yarış OYUN

En Son Sürüm:

Yayınlanma Tarihi:

2021-08-30

Uploaded by:

خالد حسين

Available on:

Gereksinimler:

Android 4.1+

Bildir:

Uygunsuz olarak işaretle

Turbo Driving Racing 3D PC / Mac için / Windows 11,10,8,7

Turbo Driving Racing 3D PC / Mac için / Windows 11,10,8,7

İndirmenin bir yolunu arıyorum Turbo Driving Racing 3D Windows 11/10/8/7 bilgisayar için? O zaman doğru yerdesin. En iyilerinden birini nasıl indirip yükleyeceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin Yarış Oyun Turbo Driving Racing 3D bilgisayar için.

Google Play Store veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların çoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. Ancak, PC platformunun resmi sürümü mevcut olmasa bile, dizüstü bilgisayarınızda en sevdiğiniz Android veya iOS uygulamalarından herhangi birini kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Windows makinelerine Android uygulamaları yüklemek ve bunları Android akıllı telefonlarda kullandığınız gibi kullanmak için kullanabileceğiniz birkaç basit numaradan çıkıyorlar..

İşte bu makalede, farklı yolları listeleyeceğiz İndirmek Turbo Driving Racing 3D PC’de adım adım kılavuzda. O yüzden konuya girmeden önce teknik özelliklerini görelim Turbo Driving Racing 3D.

Turbo Driving Racing 3D listesinin başında yer alıyor Yarış Google Playstore’daki kategori uygulamaları. Gerçekten iyi derecelendirme puanları ve incelemeleri var. Şu anda, Turbo Driving Racing 3D pencereler için aştı 50.000.000+ Oyun tesisler and 4.2 Yıldız ortalama kullanıcı toplam derecelendirme puanları.

Keyword

Turbo Driving Racing 3D , android için Turbo Driving Racing 3D , Turbo Driving Racing 3D android indir , Turbo Driving Racing 3D apk , Turbo Driving Racing 3D android apk , Turbo Driving Racing 3D indir , Turbo Driving Racing 3D PC için , Turbo Driving Racing 3D Windows için

Turbo Driving Racing 3D
Yarış

Başa dön tuşu