Android

B612 Premium APK indir – Kilitler Açık SNOW Inc.24 Şubat 2022

B612 Premium APK indir

B612 Premium APK indir

B612 APK indir

Android cihazlarınızdaki stok kamera uygulamaları günlük işlerinizin çoğunu kolaylıkla halledebilirken, görüntülerinizin kalitesine gerçekten önem veriyorsanız, bunlar ilk seçeneğiniz olmaya uygun olmayabilir. Bununla birlikte, B612 Premium gibi güzellik kamerası uygulamalarını kesinlikle harika bulacaksınız . Sadece harika güzellik efektleriyle harika portreler çekmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda eklenen filtreler ve ilginç düzenleme seçenekleri harika fotoğraflar ve sinematik fotoğraflar çekmenize olanak tanır.

Ve berbat kamera uygulamalarınızdan farklı olarak B612, Android cihazlarınızdan herhangi birinde hatasız çalışabilir. Harika fotoğraflarınızı ve videolarınızı özgürce çekerken, mobil uygulama ile sorunsuz ve tatmin edici deneyimlerin keyfini çıkarmaktan çekinmeyin. Ayrıca, mobil uygulamanızı çok daha erişilebilir ve işlevsel hale getirecek birçok kullanışlı ayarı etkinleştirin. Ve en önemlisi, fotoğraf deneyiminiz olsun ya da olmasın, mobil uygulama ile rahatça çalışabilirsiniz.

Derinlemesine incelemelerimizi göz önünde bulundurarak SNOW’un bu ilginç uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Uygulama Detayları

Burada B612’de Android kullanıcıları, güzel resimlerini ve harika videolarını rahatça çekmelerini sağlayacak tam özellikli kamera uygulamasıyla çalışmanın keyfini çıkarabilir. Manzara fotoğraflarınızı güzelleştirmek, portrelerinizdeki tüm kusurlardan kurtulmak ve en iyi kalitede video çekmenin keyfini çıkarmak için uygulamada birçok basit ama son derece etkili geliştirmeyi kurmaktan çekinmeyin.

Çalışmanız için her biri kendine özgü görsel öğelere ve grafiklere sahip 1500’den fazla farklı çıkartmayı keşfedin. Tek bir denemeyle çekimlerinizi yapmanızı sağlayacak harika güzellik efektlerini keşfederken iyi eğlenceler. Resimleriniz üzerinde rahatça çalışabilmeniz için mobil uygulamada bulunan düzinelerce filtreyi deneyin. Ayrıca videolarınızı çok daha heyecanlı hale getirebilecek tonlarca ilginç müzik ve sesin kilidini açın.

İlgilenenler için artık Google Play Store’da B612’nin muhteşem uygulamasıyla hiçbir ücret ödemeden çalışabilirsiniz. Pek çok özelliğiyle eğlenmeye başlamak için basitçe indirip mobil cihazlarınıza kurun. Ancak uygulama aynı zamanda reklamlardan ve uygulama içi satın almalardan da oluştuğundan, tam özellikli kamera araçlarının kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekir.

Ve diğer mobil uygulamalar gibi, B612 de, işlevselliğini sağlamak için sisteminizden belirli erişim iznine ihtiyaç duyacaktır. Bu nedenle, özellikle kamera ve mikrofon izinleriyle, uygulamaya ilk kez girerken isteklerini kabul ettiğinizden emin olun.

Ayrıca, uygulamanın uyumluluğunu ve ekran deneyimlerini iyileştirmek için kullanıcıların cihazlarını en son donanım yazılımı sürümlerine güncellemeleri gerekir.

Uygulamanın sunduğu tüm heyecan verici özellikler şunlardır:

Başlangıç ​​olarak, B612’deki Android kullanıcıları, mobil uygulamadan birçok ilginç çıkartmayla rahatça çalışabilir. Sizi kesinlikle etkileyecek parlak efektlere sahip 1500 çıkartma arasından seçim yapmaktan çekinmeyin. Şaşırtıcı efektlerle yüzünüzü tamamen bozabilen veya sizi sevimli figürlere ve hayvanlara dönüştürebilen harika yüz tanıma çıkartmalarını deneyin.

Aynı zamanda, gününüzü tamamen aydınlatacak B612’deki parlak parlak efektler ve şık analog filtrelerle çalışmanın keyfini çıkarın. Ayrıca, videolarınızda gerçek zamanlı çizim yapmanızı sağlayacak olan B612’deki çeşitli çizim efektlerinin keyfini çıkarın.

İlgilenenler için B612, rahatça çalışabileceğiniz birçok güzellik efekti de sunuyor. Canlı kameranıza hemen uygulamak için herhangi bir gerçek zamanlı efekti seçmekten çekinmeyin. Bu, herhangi bir özel çekim için mükemmel efektleri seçmenizi çok daha kolaylaştıracaktır. Karakterlerinizde güzel görünümleri etkinleştirin ve uygulamanın yüz şekillerinizi otomatik ve doğal bir şekilde ayarlamasına izin verin. Ayrıca BeautyPlus’ta artık mobil uygulamada bulunan birçok benzersiz efektin kilidini açın . İhtiyacınız olduğunda fotoğraflarınız için ideal ayarların keyfini çıkarın.

Aynı zamanda, fotoğraflarınız üzerinde benzersiz görsel izlenimleri hızla etkinleştirmek için B612’de bulunan filtreler kesinlikle işlerini yapacaktır. Burada, özçekimler, manzaralar, yiyecekler ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı fotoğraf türleri için birçok yüksek kaliteli filtreyi etkinleştirecek uygulamaya sahip olabilirsiniz. Favori filtrelerinizden herhangi birine hızlıca erişin ve fotoğraflarınız için uygun olanları bulmak için diğerlerini deneyin.

Ayrıca, çektiğiniz görüntüleri daha heyecanlı hale getirmek için kullanıcılar artık seçtikleri videolara birçok müzik dosyası ekleyebilir. Telif hakkı içermeyen birçok müzik ve ilginç ses efektleriyle B612’deki yüzlerce mevcut seçenek arasından kolayca seçim yapın. Heyecan verici melodilerinizi uygun videolarla özgürce eşleştirin ve tüm görsel deneyimleri daha da geliştirin. Ayrıca, artık birçok derinlemesine ses ayarı yapabilir ve oynatma deneyimlerini daha dinamik hale getirebilirsiniz.

B612’de, Android kullanıcıları artık yaratıcı çalışmalarında mükemmel çekimler yapmalarını sağlayacak mevcut AR teknolojisiyle çalışmanın keyfini çıkarabilir. Yüzünüzü sevimli hayvanlara, anime karakterlerine veya ilginç figürlere dönüştürmenin keyfini çıkarın, hepsi fotoğraflarınızı ve videolarınızı çok daha heyecanlı hale getirecek. Uygulama içindeki birçok seçenekle çalışırken eğlenin ve gelişmiş görsellerin keyfini sonuna kadar çıkarın.

Ve ilgilenenleriniz için B612’deki bumerang videolarıyla çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz; bu, çektiğiniz çekimlerde benzersiz görsel deneyimler sağlayacaktır. Mobil kamera uygulamanızı birlikte çalışmayı çok daha ilginç hale getirecek harika döngü videoları ve komik çekimlerle çalışırken eğlenin.

Aynı zamanda, fotoğraflarınız ve videolarınız üzerinde standart düzenleme yapmak için B612, birlikte çalışmanız için birçok temel araç da sunar. Keşfetmeniz için birçok erişilebilir seçeneğe sahip klasik fotoğraf düzenleme kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarın. Ayrıca, tüm işlemi çok daha kolay hale getirecek sezgisel ana kare düzenleme ile harika video düzenleme araçlarının kilidini açın. Düzenlemek istediğiniz herhangi bir kareyi seçin, tercih ettiğiniz herhangi bir efekt veya filtreyi seçin ve seçilen değişiklikleri videolarınıza kolayca uygulayın.

Fotoğraf ve videolarınızın çoğunu kolayca birleştirmek için B612, birlikte çalışmanız için birden çok kombinasyon içeren ilginç video ve fotoğraf kolajlarını da sunar. Mobil uygulamada mevcut herhangi bir şablonu seçmekten ve kendi ayarlamalarınızı yapmaktan çekinmeyin. Tüm unutulmaz anlarınızı tek bir fotoğraf veya video kolajına ekleyin. Anılarınızı paylaşmak için çekimlerinizi kaldırın ve çevrimiçi paylaşın.

B612’nin harika uygulamasıyla ilgilenenler için artık ücretsiz ve kilidi açılmış uygulamanın keyfini web sitemizden çıkarabilirsiniz. Burada, birlikte çalışmanız için birçok mevcut uygulama içi özellik sunuyoruz ve ayrıca uygulamayı daha yetenekli hale getirecek birçok ilginç mod ekliyoruz. Tek yapmanız gereken B612 Mod APK dosyasını indirmeniz, verilen talimatları izlemeniz ve hazırsınız. Videolarınızı ve fotoğraflarınızı çok daha heyecanlı hale getirecek birçok uygulama içi özellik ile çalışırken eğlenin.

subway surf apk son sürüm 2022 oyun indir club

subway surf apk son sürüm 2022 oyun indir club Ne90’dan bulabilirsiniz

subway surf apk son sürüm 2022 oyun indir club

subway surf apk son sürüm 2022 oyun indir club Ne90’dan bulabilirsiniz

Subway Surf Hile Apk İndir – Para Hileli Son Sürüm

Yapabildiğin kadar hızlı HAMLE YAP!Gelen trenleri ATLAT!

Jake, Tricky ve Fresh’e huysuz Kontrolör ve köpeğinden kaçmalarında yardımcı ol.

★ Yeni çekici ekibinle trenleri kandır!★ Renkli ve canlı HD grafikler!★ Hoverboard Sörfü!★ Boya ile güçlendirilmiş jetpack!★ Şimşek kadar hızlı swipe akrobasisi!★ Arkadaşlarına meydan oku ve onlara yardım et!

En zorlu kovalacamaya katıl!

HD için optimize edilmiş grafiklere sahip Üniversal Uygulama.

Kiloo and Sybo tarafından üretildi.

Metro prenses koşucusu, Otobüs koşusu, bağımlılık yapan sonsuz koşu oyunu ile orman koşusu ! Olabildiğince hızlı koş, yaklaşan trenleri ve otobüsleri atlat. Ormanda yuvarlanan odunlara dikkat edin! Sola veya sağa koşmak için sezgisel kontroller, daha fazla jeton elde etmek için gökyüzüne zıplayın, güvenli bir yere heyecanla kaydırın!

Polisten kaçmak için sevdiğiniz güzel prensese yardım edin! Çift tıkladıktan sonra kaykay kullanın, metrodaki benzersiz tahtayı deneyimleyin. Dünya oyuncuları ile sıralamanın en yüksek puanına meydan okuyun veya puanları arkadaş listesinde paylaşın . Birden fazla puan almak için seviyenin kilidini açın .  Görevleri veya kutuları tamamlayarak seviyenizin kilidini açmak için deneyim kazanın . ne kadar çok puan çarpanı olursanız, o kadar yüksek puan alırsınız.

Metro prenses koşucusu, en iyi koşucu olmak, güzel prensesi kurtarmak için sonsuz bir prenses koşu oyunudur. Daha fazla karakter elde etmek için seviyenin kilidini açın, Olabildiğince daha fazla elmas veya madeni para alın 🏃!

Nasıl 👉oynanır : Yaklaşmakta olan trenlerden, otobüslerden ve daha fazla engelden kaçın 👉Çoklu puan seviye ile ilgilidir Seviyenin 👉kilidini aç, deneyim 👉topla , Görevleri veya kutuları tamamlayarak deneyim kazan 👉Duyarlı kontrol ile en yüksek puanı, önceden 👉kaçın Prop kullanmayı öğrenin, yükseltin güçlendirme süresini artırın

🏃Subway Princess Runner Özellikler: . Kar metro, şehir ve orman sahnesi . En iyi prenses koşucusu 🏆. Olabildiğince hızlı koş .Etkili ekran dokunuşu ve yerçekimi kontrolü . Özel koşuyu hissederek kaykay için iki kez dokunun. Dünya oyuncuları ve arkadaşlarınızla en yüksek puana meydan okuyun. Havalı ekibinizle trenleri ve otobüsleri ezin. Renkli ve canlı HD grafikler. Güçlü müzik . Tüm özellikleri yükseltin. sonsuz güç elde etmek için. Gittikçe daha fazla mücevher elde edin. Görevleri tamamlayın, seviyenin kilidini açmak için deneyim kazanın.

Subway Surfers v2.25.1 PARA HİLELİ APK, macera ve sonsuz koşu türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SYBO Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz raylar üstünde daima ileri doğru koşmak, peşinizdeki istasyon görevlisinden kaçmak ve engelleri aşmaktır.

Subway Surfers içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Komik karakterler, farklı kaykay tasarımları, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Subway Surfers v2.25.1 sürümünde dünya turu kapsamında Kanada sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Subway Surfers Play Store’da 36.600.000’den fazla indirilmiştir.

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

———————————————————Fikirleriniz bizim için çok önemli! Geri bildirimleriniz, sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen aşağıdaki adrese e-posta gönderin:

[email protected]

veya bizi twitter’da takip edin:

http://twitter.com/WhatsApp@WhatsApp———————————————————

Yazı kaynağı : mobileindir.com

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

B612 Premium APK indir – Kilitler Açık
SNOW Inc.24 Şubat 2022

Başa dön tuşu