Magazin

Seda Sayan, Çağlar Ötkeni dinlemek için konser işi almıyor! @jess

Loading the player...

Çağlar Ökten kimdir? Seda Sayanın sevgilisi kim? Çağlar Ötken kaç yaşında? Evlilik sözleşmesi yaptı mı?

Çağlar Ökten kimdir? Seda Sayan’ın sevgilisi kim? Çağlar Ötken kaç yaşında? Evlilik sözleşmesi yaptı mı? Magazin dünyasında son günlerde Seda Sayan’ın hayatında biri olup olmadığı tartışılıyordu. Seda Sayan daha önceki açıklamasında hayatında kimsenin olmadığını ve evliliği düşünmediğini açıklamıştı. Ancak son yaşanan gelişmelerden sonra Seda Sayan ile Çağlar Ötken’in evlilik planı yaptığı öğrenildi. Seda Sayan’ın sevgilisi Çağlar Ötken’in kim olduğu son günlerde merak edilip araştırılmaya başlandı.

Çağlar Ökten kimdir? Seda Sayanın sevgilisi kim? Çağlar Ötken kaç yaşında? Evlilik sözleşmesi yaptı mı?

DOLAR

18,2607 ₺

18,2910 ₺

ALTIN

983,47 ₺

3.377,33 ₺

Seda Sayan, Çağlar Ötkeni dinlemek için konser işi almıyor! @jess

59 yaşındaki müzikçi Seda Sayan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da …

Seda Sayan, Çağlar Ötkeni dinlemek için konser işi almıyor! @jess

59 yaşındaki müzikçi Seda Sayan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da sürpriz bir formda Beşiktaş’taki lüks bir otelde evlenmişti. Mayıs ayında Prag’da yapılması planlanan nikâh merasimi, Seda Sayan’ın takımının vizede yaşadığı meşakkat yüzünden İstanbul’da gerçekleşmişti.

Seda Sayan, Çağlar Ötken’i dinlemek için konser işi almıyor! @jess_buse #SONDAKİKA

Ünlü ismin gelinliği Gülşah Saraçoğlu, Çağlar Ökten’in damatlığı Tolga Çam imzası taşımıştı. Sayan’ın, nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yapmıştı.

OĞULCAN ENGİN NİKAHA KATILMADI

Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’in nikâh merasiminde olmaması dikkat çekmişti. Argümanlara nazaran; 31 yaşındaki işletmeci, duruma reaksiyon göstermişti. Seda Sayan’ın oğlunu yanında görmek istemesine karşın Oğulcan Engin düğüne katılmamıştı.

ANNESİNİN EVLİLİĞİ HAKKINDA SESSİZ KALDI!

Sonrasında sevgilisi Miray Daner ile görüntülenen Oğulcan Engin, özel hayatıyla gündemden düşmeyen annesi Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile nikâh merasimine katılmadığının hatırlatılması üzerine sessizliğini korumuştu.

DEDİKODULARIN AKABİNDE BİRİNCİ PAYLAŞIM

Seda Sayan da mevzuyla alakalı sessizliğini korurken, Oğulcan Engin’den beklenmedik bir atılım gelmişti. Engin, küs olduğu ileri sürülen annesi Seda Sayan ile fotoğrafını Instagram hesabından yayınlamış ve ‘Anneler Günü’ temalı gönderisiyle haklarında çıkan söylentileri yalanlamış olmuştu.

Seda Sayan, Çağlar Ötken’i dinlemek için konser işi almıyor! @jess_buse #SONDAKİKA

Ünlü müzikçi da geçtiğimiz haftalarda ‘evliliğine karşı çıktığı’ söylenen oğluyla kamera karşına geçmiş, Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflarına; “Gözümün parıltısı, oğlum” notunu yazmıştı.

“ÇAĞLAR’IN HER SAHNESİNE GİDİYORUM”

Tüm bunların akabinde evvelki akşam Harbiye Açık Hava Tiyatrosunda konser veren ‘Adamlar’ isimli kümesi eşi Çağlar Ökten ile izlemeye gelen Seda Sayan, kulis tarafında aracından iner inmez ayağının tozuyla “Küsüm size” dediği basın mensuplarıyla röportaj yaptı.

Seda Sayan, Çağlar Ötken’i dinlemek için konser işi almıyor! @jess_buse #SONDAKİKA

Sayan “Merhaba arkadaşlar, sizi gördük düzgün olduk. Bizler güzeliz, benim işlerim, Çağlar’ın sahneleri oluyor. Ben de gidiyorum her sahnesine, doyasıya eğlenip kurtlarımı döküyorum. Çağların sesine de, sahnesine de bayılıyorum ben. Kendim bu ortalar sahne almıyorum. Yalnızca eşimin sahnesini izlemek, onu dinlemek için konser işi almıyorum” açıklamasında bulundu.

“DEVAMLI ADAMLAR’I DİNLİYORUZ”

“Bu akşam ‘Adamlar’ın konserine geldik” diyen ünlü isim, “Ben aslında tanımazdım, beni Çağlar tanıştırdı. Çok da sevdim. Devamlı konserlerine gidiyoruz ve otomobilimde bile ‘Adamlar’ı dinliyoruz. Çağlar çok seviyor, o devamlı dinleyince dikkatimi çekti, sonra tanıştırdı beni. Solistleri Tolga’yı çok sevdim, ‘Adamlar’ı seviyoruz birazdan da dinleyeceğiz” biçiminde konuştu.

OĞULCAN ENGİN SORUSU!

Muhabirlerin; “Seda Hanım, evliliğinizden sonra havada kalan çok soru var cevaplamadığınız; Oğulcan Bey’in düğününüze gelmediği konusunda” diyerek müzikçinin oğlu Oğulcan Engin’in düğüne gelmediğini hatırlatması üzerine Sayan, “‘Adamlar’ın konserine geldik. ‘Adamlar’ çok güzel” diyerek mevzuyu çaptırdı.

Seda Sayana evlilik teklifi yapan Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında? Seda Sayan 7. kez evleniyor

Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın yedinci kez nikah masasına oturtmaya ikna eden Çağlar Ökten magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında girdi. En çok sorulan yanıt aranılan soru ise Çağlar Ökten nereli ve kaç yaşında? oldu.

Seda Sayana evlilik teklifi yapan Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında? Seda Sayan 7. kez evleniyor

Sesi ve şarkılarının yanı sıra yaşadığı aşklarla da gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz ay bomba bir evlenme teklifi alarak herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratmıştı. Sayan’ın birlikte programda çalıştığı ve solistlik yapan müzisyen Çağlar Ötken, 14 Şubat Sevgililer günü Beyoğlu’nda bir mekanda sahne aldı. Sahnesini tamamladıktan sonra bir anda cebinde taşıdığı tektaşı çıkardı ve ünlü sanatçı Seda Sayan’a evlilik teklifi yaptı. Aldığı teklif karşısında neye uğradığını şaşıran Seda Sayan ise Çağlar Ökten’ ‘Evet’ yanıtını verdi. Daha önce altı kez evlenen ve yedinci kez Çağlar Ökten tarafından nikah masasına oturmaya ikna olan Seda Sayan, mutluluktan uçarken sevgilisi Çağlar Ökten ise magazin gündeminin en çok konuşulan kişileri arasında girmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta evlilik konusundaki düşüncelerini dile getiren ünlü şarkıcı; ”Çocuğumun babası hariç geri kalan evliliklerimi saymıyorum. Evlenecek zaman tam bu zamanmış. Daha dinginleştim, şimdi yanımda biri olsun isterdim” yanıtını verdi. 

21 Haziran 1987 yılında dünyaya gelen Seda Sayan’ın sevgilisi Çağlar Ökten aslen Mersin Tarsus’lu dur. Annesi ev hanımı olan ve babası da elektrik teknisyeni olarak çalışan Çağlar Ökten çok küçük yaştan itibaren müzik ile iç içe olmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi’nin devlet konservatuvarı bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel olarak müzik kariyerine başlayan Çağlar Ökten, aynı zamanda ‘Klasik Türk Müziği’ eğitimini de tamamlamıştır. 34 yaşındaki Çağlar Ökten ayrıca 59 yaşındaki Seda Sayan’ın sunduğu programda da solistlik yapıyor.

Seda Sayan evleniyor mu?

Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük aşkı Çağlar Ökten ile evleniyor

59 yaşındaki şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, birlikte çalıştığı ve kendisinden 25 yaş küçük olan müzisyen Çağlar Ökten ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisinden sürpriz evlenme teklifi alan Seda Sayan 7. kez evlenmiş olacak.

Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük aşkı Çağlar Ökten ile evleniyor

Seda Sayan, 1990 yılında Sinan Engin’le dünyaevine girmiş, aynı yıl Oğulcan Engin’i kucağına almıştı. Eski futbolcu ve spor yorumcusu Sinan Engin ile Seda Sayan, 1995 yılında boşanmıştı. İlk evliliğini 1987 yılında Rıdvan Kılıç’la yapan, son eşi Onur Şan’dan 2010’da boşanan şarkıcının Çağlar Ökten ile evliliği yedinci evliliği olacak.

Onur Şan (2008-2010)

Gökhan Şükür (2004-2005)

Tuncay Kıratlı (2000-2001)

Soner Yapcacık (1998-1999)

Sinan Engin (1990-1995)

Rıdvan Kılıç (1987-1987)

Keywords

Çağlar Ökten kimdir? Seda Sayan’ın sevgilisi kim? Çağlar Ötken kaç yaşında? Evlilik sözleşmesi yaptı mı?hakkında detaylı bilgi , son dakika haberleri ve sıcak gelişmeler Timeturk.comda. , Haberler , Seda Sayan , Çağlar Ökten , Seda Sayan Evleniyor mu , seda sayan , Çağlar Ötken , evlilik teklifi , nikah , düğün , evlilik

Seda Sayan, Çağlar Ötken i dinlemek için konser işi almıyor!Daha önce altı evlilik yapan Seda Sayan, sunucusu olduğu Sabahın Sultanı programında solistlik yapan, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nisan ayında hayatını birleştirmişti. Şimdilerde mutlu bir evlilik sürdüren ikili, önceki akşam Adamlar konserine giderken görüntülendi. Gazetecilerle konuşan Sayan, Ötken in sahnesinden övgü dolu sözlerle bahsederek, eşini dinlemek için konser işleri almadığını söyledi. Oğlunun nikahına gelmediği de hatırlatılan Sayan, çareyi konuyu geçiştirmekte buldu.

Başa dön tuşu