Android

PUBG MOBILE (2.1.0) Androidde indir apk

PUBG Mobile for Uhans S1

Download PUBG MOBILE for Uhans S1, version: 2.2.0 for your Android S1, file size: 90.23 MB, was updated 2022/16/09 Requirements: android 4.3 Jelly Bean or above

PUBG Mobile for Uhans S1

What is PUBG MOBILE? It`s 100 rivals, 1 island, 1 winner. Look after your stockpiles, vehicles and weapons. Vanquish all the enemies. You’ll have 8×8 km decreasing area, which will force you and your competitors to the zone X. Choose the place you’ll land on from a plane and hurry up to find the best goods and ammunition. It won’t be easy to survive.

What advantages are waiting for you:

Have fun with PUBG MOBILE!

PUBG MOBILE (2.1.0) Androidde indir apk

Android’de oyun PUBG MOBILE indirin. Mobil seçeneği en popüler proje belirlenmesi «battle royale».

PUBG MOBILE (2.1.0) Androidde indir apk

2.1.0 Android’de

Tencent Games

PUBG Mobile, inanılmaz derecede popüler bir hayatta kalma nişancı oyununun mobil versiyonudur. Arkanızda bir paraşüt var, aşağıda – bilinmeyen ve kendileri hayatta kalmak ve sizi yok etmek için her şeyi yapacak düzinelerce rakip. Oyun yerinde “benzer düşünen insanlar” şirketine indikten sonra, geliştiriciler böyle bir fırsat sağladığından, hemen bir tür ulaşım (su bile var) elde etmek daha iyidir, çünkü bu çok olacaktır. büyük bir alanı kendi ayaklarınız üzerinde keşfetmek sorunlu, ancak hayatta kalmak için gerekli “ekipmanı” bulmanın ve emrinize vermenin tek yolu bu.

PUBG Mobile adlı çevrimiçi aksiyon filmindeki “envanter” altında, elbette, silahlar ve ekipman anlamına gelir, çünkü koğuşunuz rakiplerini çıplak elleriyle başka bir dünyaya göndermeyecektir. Bu arada, cephane çeşitlilikten memnun ve en kurnaz “komando” yu bile tatmin edebiliyor – çeşitli tiplerde otomatik tüfekler, av tüfeği ve makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve tatar yayları. “Sandıklar” taktiklere göre seçilir – düşmanları sessizce siperden vurun, uzun mesafeden hedeflenen ateşi yapın, onu baskıyla sersemletin veya pusuda bekleyin.

Şu veya bu yöntemin doğruluğu hakkında kesin bir cevap yoktur, çünkü gerçek oyuncuların daralan PUBG Mobile konumlarında rakip olarak hareket ettiği göz önüne alındığında, her seferinde yeni bir muzaffer yazmanız ve uyarlamanız gerekecektir. senaryo”. Yalnızca güçlü mobil cihazların sahipleri, mobil “kraliyet savaşının” tüm zevklerini tadabilecek. Yüksek grafiklerin “ortalama” kalitesi ne yazık ki ayarlanamaz, ancak bu durumda bile resim oldukça renkli kalır ve nesneler ayrıntılı olarak çizilir.

Dikkat! Dosyaların herhangi biri haklarını ihlal ederse, tüm dosyalar başvuru yazarlarının izniyle gönderilir veya internette ücretsiz olarak bulunur, bize bildirin.

Betul

Hebun artagüs

Sikeres játék

Nagyon jo játék alálom midekinek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaynaklara bağlantılar içeren bu sitedeki materyallerin kopyalanmasına ve dağıtılmasına izin verilir.

Keyword

Download , Uhans S1 , S1 , free , PUBG MOBILE , 2.2.0 , android , com.tencent.ig , 4.3 , Jelly Bean , PUBG MOBILE: Arcane , İndir PUBG MOBILE: Arcane , PUBG MOBILE: Arcane Android’de , İndir PUBG MOBILE: Arcane ücretsiz

PUBG MOBILE

İndir

Başa dön tuşu