News

GalatasarayTerim den Marcao & Kerem açıklaması! GalatasarayTerim den Marcao & Kerem açıklaması!

Loading the player...

Son dakika Galatasaray haberleri: Soyunma odasında neler yaşandı? Marcao ve Kerem… sayfa 14

Son dakika haberi… Galatasaraylı Marcao, Giresunspor maçında takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'na sinirlenip 50 metre koştu ve genç oyuncuya önce kafa atıp, ardından yumruklarını saydırdı. Kerem'i oyundan alan Fatih Terim genç oyuncuya &apo

Son dakika Galatasaray haberleri: Soyunma odasında neler yaşandı? Marcao ve Kerem… sayfa 14

Futbolcuların hepsi sinirden yüzüne bile bakmadıkları Marcao’ya, Fatih Terim’den en ağır cezayı vermesini istedi. Terim ise İstanbul’a dönüşü işaret etti ve “Olayı sabah sakin kafayla değerlendirelim” dedi.

Galatasaraylı Marcao’dan Kerem Aktürkoğlu’na kafa ve yumruklu saldırı! Galatasaraylı Marcao ile Kerem’in skandal kavga görüntüleri…

Fatih Terimden Marcao ve Kerem açıklaması! “Gereğini yapacağız” haberi. Son Dakika SPOR haber başlıkları ve gelişmeler

Fatih Terim’den Marcao ve Kerem açıklaması! “Gereğini yapacağız” haberi ve güncel son dakika gelişmeleri için tıklayın! SPOR haberleri ve en sıcak haber başlıkları burada! İşte, Fatih Terim’den Marcao ve Kerem açıklaması! “Gereğini yapacağız” haberi ile ilgili son durum, video ve ilgili flaş haberler!

Süper Lig’de Giresunspor’u 2-0 mağlup eden Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim açıklamasında, “Açıkçası ilk 15 dakika biraz yadırganacak haldeydik. Ama sonra toparladık. Golle beraber daha iyi oynamaya başladık. Deplasmanda galibiyet alabilmek önemli. Çok alışılagelmiş bir olay değil. Hepimiz soyunma odasında sahanın içinde her türlü tartışmayı yaparız. Zaman zaman birbirimize saldırma noktasına geliriz, yükseliriz. Ben sahada ilk defa görüyorum kendi arkadaşıyla böyle bir pozisyon. Henüz ne olduğunu anlamış değiliz. Ne olursa olsun hoş değil. Marcao ve Kerem bizim oyuncumuz. Ama Kerem bizim genç ve kıymetlimiz. Çözümü bize ait.” ifadelerini kullandı.

“Yaptırım uygulanacak mı?” sorusuna Terim, “Herhalde kulağa söylenen bir şey. Yaptırımı yaparsak biz yapacağız, kimseyi ilgilendirmez.” dedi.

Terim, “Yönetimimiz ve teknik heyet olarak gerekeni biz yapacağız. Ancak bir sakin olalım. Her şeyi hallederiz. Kimse merak etmesin. Bir kere öncelikle Marcao çıkacak, Kerem’den başlamak üzere herkesten özür dileyecek, kamuoyundan özür dileyecek. Biz Galatasaray’ı mutlu etmek için alırız kararları. Biz kimsenin bilmemesine rağmen Melo – Riera’yı da açıkladık. Onu da çözdük, bunu da çözeriz.” ifadelerini kullandı.

Haberlerimizi InstagramFacebookTwitterTelegram hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsim *

E-posta *

Yorum

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsim *

E-posta *

Yorum

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Fatih Terimden Marcao Ve Kerem Açıklaması: Çıkıp Özür Dileyecek!

Galatasaray haberleri… Galatasaray’ın deplasmanda Giresunspor’u 2-0 yendiği karşılaşma sonrası teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

Fatih Terimden Marcao Ve Kerem Açıklaması: Çıkıp Özür Dileyecek!

Galatasaray haberleri… Galatasaray’ın deplasmanda Giresunspor’u 2-0 yendiği karşılaşma sonrası teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Giresunspor’u deplasmanda 2-0 mağlup ettikleri karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Terim, “Açıkçası ilk 15-20 dakika biraz yadırganacak bir haldeydik ama sonra toparladık. Golle beraber daha da iyi oynamaya başladık. Penaltı kaçırdık, sonra tekrar ikinciyi bulduk. Ama ikinci yarı biz de 10 kişi kaldık. Dolayısıyla 3 gün sonra bir maç olacağız, daha fazla koştuk daha fazla efor sarfettik. Çok da gol kaçırdık. Ama 3 puanla dönmek, ilk maçta deplasmanda galibiyet alabilmek önemli bir şey. Onun için tebrik ediyorum oyuncuları.

Çok alışılagelmiş bir hadise değil. Hepimiz futbol alemi için söylüyorum soyunma odasında sahanın içerisinde her türlü münakaşayı ederiz. Hatta zaman zaman birbirimize saldırma noktasına geliriz, yükseliriz ama sahada kendi arkadaşıyla ilk defa görüyorum. Henüz ne olduğunu anlamış değiliz ama ne olursa olsun hoş değil. İkisi de bizim oyuncumuz ama Kerem bizim genç ve kıymetlimiz. Futbolda bu tip münakaşalar, eylemler çok, Biz bire zaman zaman oyunculara yükseliyoruz ama bunlar 2 dakika sürmez, hemen çözülür ama bu hoş olmadı hiçbir şekilde. Tabii çözümü bize ait. Bir şekilde çözeceğiz. Kimse merak etmesin.

Maçtan yarım saat sonra yaptırım uygulanacak mı sorusu, yaptırımı yaparsak biz yapacağız kimseyi ilgilendirmez. Biz Galatasaraylılara sorumluyuz. Kamuoyuna futbolsevere de sorumluyuz ama önce kendi kulübümüze sorumluyuz. Hem Kerem’in gençliğini koruyacağız, Marcao’ya da gereken neyse biz yapacağız yapacaksak. 

Yönetim, teknik heyet, başkanımız olarak biz yapacağız. Maçın önüne geçti kamuoyu olarak am biz maçın önüne geçirmeye niyetli değiliz. Bir sakin olalım, ortalık biraz elektrikli. Her şeyi hallederiz. Önce çıkıp özür dileyecek herkesten, önce Kerem’den, Galatasaray’dan…

Onu da öldürmeyelim ama ötekinin de hakkını yemeyelim. Biz bu tip hadiseleri çok gördük ve hepsini çözdük. Melo, Riera’yı yönettik bunu da yönetiriz. Soğukkanlı olmak zorunda olan insanlarız. Kimse merak etmesin. Bir takım soruları açıklamak için ya da bazı şeyleri tatmin etmek için hareket etmeyiz, sinirle de hareket etmeyiz.  

Bizim görevimiz herkesi kazanmak, yanlışı ifade etmek. 19 yaşındakinin de hakkını korumak, 25-30 yaşındakini de. Galatasaray’ı mutlu etmek için alırız kararları” dedi. 

Açıklamalarına devam eden Terim, “Astım kestim ve attım demek çok kolay. Mesele yönetebilmek. Başkanımız, yönetimimiz, biz teknik heyet; gereken neyse yapacağız. Bundan herkes emin. Bir yandan kayıplar, bir yandan fiziki yorgunluklar bindiği zaman adrenalin çok fazla yükselip, böyle ters işler oluyor.

Marcao’yu oraya iten sebebi anlamış değilim, ne yaptı ki o kadar hiddetlendi? Yapılması gereken neyse yapacağız. Bundan emin olabilirsiniz. Bu aynı zamanda her oyuncuyu da ilgilendiren bir konu. Kerem bizim kıymetlimiz, Marcao bizim kıymetli bir oyuncumuz. Öyle bir karakteri de yok. Oturacağız, konuşacağız, bir nefes alacağız, bir rahatlamayı bekleyeceğiz sabaha kadar. Nasıl bir karar vereceğimizi yakında göreceksiniz. Bu onu astım, bunu kestimlik bir konu değil ama Kerem’in de hakkını, hukukunu, gençliğini koruyacağız, Marcao’ya da söz hakkı vererek… Ama öncelikle herkesten özür dileyerek, başta Kerem ve ailesi olmak üzere. 

Son maç olur, şampiyonluk gider, bir şey olursunuz… Daha ilk maç. Üç gün sonra maçımız var. Bizim de görmediğimiz daha çok şey varmış. Cicaldau daha iyi oynayacak, ilk defa bir arada oynayan bir takım içinde. Daha çok iyi işler yapacak inşallah. Her golün, her puanın önemi vardır. Biz hayatımızda bunlarla ilgili o kadar Sırat Köprüleri geçtik ki” şeklinde konuştu. 

Fatih Terim’den Marcao ve Kerem Aktürkoğlu arasındaki kavgaya ilişkin açıklama: Böyle bir şeyi ilk defa görüyorum

Fatih Terim’den Marcao ve Kerem Aktürkoğlu arasındaki kavgaya ilişkin açıklama: Böyle bir şeyi ilk defa görüyorum

Süper Lig’in ilk haftasında Galatasaray Giresunspor’u 2-0 mağlup etti.

Karşılaşmanın 60’ıncı dakikasında Marcao ile Kerem Aktürkoğlu arasında yaşanan kavga güne damgasını vurdu.

Referans :
haberbank.xyz
www.mygazete.com
ajansspor.com
www.takvim.com.tr

Başa dön tuşu