News

Kılıçdaroğlu na Şanlıurfa da tepki!

Loading the player...

Şanlıurfada Kılıçdaroğluna tepki

ŞANLIURFA’da Diriliş Başkanları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözlerinden dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.

Şanlıurfada Kılıçdaroğluna tepki

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News’te F5Haber‘e abone olun

F5Haber‘e Google News’te abone olun

ŞANLIURFA’da Diriliş Başkanları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözlerinden dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.Topçu Meydanı’nda öğle saatlerinde toplanan Diriliş Başkanları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakana Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözlerinden dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu protesto etti. Polisin güvenlik önlemi aldığı meydanda grup, Diriliş Başkanları İl Başkanı Sertaç Erdem’in basın açıklamasını okumasının ardından dağıldı.

Bitcoin ticaretini öğrenin

AK PARTİ İl Başkanı Kırıkçıdan Kılıçdaroğluna tepki

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesini kazanınca elektiriği bedava yapacağını ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yayınladığı mesajla cevap verdi.

AK PARTİ İl Başkanı Kırıkçıdan Kılıçdaroğluna tepki

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa’da bir programda Büyükşehir Belediyesini kazandıklarında Çiftçiye elektiriği bedava vereceğini ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Siyaset algı ile yönetilmez, Şanlıurfa’daki bir programda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ni kazandıklarını enerjiyi bedava çiftçiye vereceğini ifade eden Kemal Kılıçdaroğluna soruyorum hali hazırda CHP’li Büyükşehir Belediye olan Adana, Mersin, Hatay, Eskişehir ve İzmir gibi tarım şehirlerinde CHP elektiriği bedava yapmış mıdır? Bunun cevabını versin.  Eğer cevabı Hayır ise bugün söylenen cümlelerin hic bir kıymeti yoktur. Yine Sayın Kılıçdaroğlu’nun hayal ettiği GES sistemini biz AK Parti olarak zaten hayata geçirdik. Biz Şanlıurfa AK Parti İl Teşkilatı olarak enerji konusunda ve çiftçilerimizin diğer sorunlarını Tarım Bakanımız ve Enerji Bakanımızla sürekli olarak konuşmaktayız.  Yine Sulama Birliklerine GES Sistemlerinin kurmaları ile ilgili lisansını bir sonraki torba yasa ile kendilerine verilecek ve çiftçimiz GES sistemi üzerinden kendi enerjisini kendisi üretecektir.  Sayın Kılıcdaroğlu araştırmadan afaki bir şekilde vaatlerde bulunuyor ama Şanlıurfa halkı aklı selim bir halktır. Elbetteki karşılığı olmayan siyasi vaadlere inanmaz.  Yine Muhtarlar hakkında bu memleketin mihenk taşı dedi ama Sayın Cumhurbaşkanımız gerek Külliyede gerekse çeşitli toplantılarla her daim muhtarlarla bir araya gelirken Kemal Kılıçdaroğlu ise bu memleket Muhtariyet yönetimiyle mi yönetiliyor demiştir.” İfadelerini kullandı.

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Kırıkçıdan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğluna bedava elektrik tepkisi

ŞANLIURFA (AA) – AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, büyükşehir belediye başkanlığını kazanmaları durumunda çiftçilere elektriği…

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Kırıkçıdan  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğluna bedava elektrik tepkisi

ŞANLIURFA (AA) – AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, büyükşehir belediye başkanlığını kazanmaları durumunda çiftçilere elektriği bedava vereceğini söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.

Kırıkçı, yaptığı yazılı açıklamada, siyasetin algı ile yönetilemeyeceğini belirtti.

Kılıçdaroğlu’nun kentteki bir programında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmaları durumunda çiftçiye enerjiyi bedava verileceği yönündeki sözlerini hatırlatan Kırıkçı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kemal Kılıçdaroğlu’na soruyorum hali hazırda CHP’li Büyükşehir Belediye olan Adana, Mersin, Hatay, Eskişehir ve İzmir gibi tarım şehirlerinde CHP elektriği bedava yapmış mıdır? Bunun cevabını versin. Eğer cevabı ‘Hayır’ ise bugün söylenen cümlelerin hiç bir kıymeti yoktur. Yine Sayın Kılıçdaroğlu’nun hayal ettiği GES sistemini biz AK Parti olarak zaten hayata geçirdik. Biz Şanlıurfa AK Parti İl Teşkilatı olarak enerji konusunda ve çiftçilerimizin diğer sorunlarını Tarım ve Orman Bakanımız ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımızla sürekli olarak konuşmaktayız. Yine sulama birliklerine GES’lerini kurmaları ile ilgili lisans bir sonraki torba yasa ile kendilerine verilecek ve çiftçimiz GES üzerinden kendi enerjisini kendisi üretecektir. Sayın Kılıçdaroğlu araştırmadan afaki bir şekilde vaatlerde bulunuyor ama Şanlıurfa halkı aklı selim bir halktır. Elbette ki karşılığı olmayan siyasi vaatlere inanmaz. Yine muhtarlar hakkında bu ‘memleketin mihenk taşı’ dedi ama Sayın Cumhurbaşkanımız gerek Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerekse çeşitli toplantılarla her daim muhtarlarla bir araya gelirken Kemal Kılıçdaroğlu ise ‘bu memleket muhtariyet yönetimiyle mi yönetiliyor’ demiştir.”

Şanlıurfalı Vatandaştan CHP Lideri Kılıçdaroğluna Teröre Destek Veriyorsun Çıkışı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa’ya yaptığı ziyaret sırasında beklemediği bir tepki ile yüzyüze geldi. Kılıçdaroğlu, Balıklıgöl’de esnaf ziyareti yaptığı sırada bir vatandaşın sert tepkisi ile karşılaştı.

Şanlıurfalı Vatandaştan CHP Lideri Kılıçdaroğluna Teröre Destek Veriyorsun Çıkışı!

HTML 5 video desteğiniz bulunmuyor.

Ufak çaplı bir  gerginlik yaşanmasının ardından, olay partililerin gergin ortamı yatıştırma çabaları ile son buldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa ziyaretinde vatandaşın tepkisi ile karşılaşınca büyük bir şaşkınlık yaşadı. Balıklıgöl’e bir ziyaret gerçekleştiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, esnafı dolaştığı sırada bir vatandaş, “Teröre destek veren bir adamın burada ne işi var?” diye çıkıştı. Partililer olayı yatıştırmaya çalışırken Kılıçdaroğlu bölgeden uzaklaştı ve bu şekilde gerilim sona erdi. 

Şanlıurfa’ ya gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Balıklı Göl esnafı Kılıçdaroğlu’na, terör ile arasına mesafe koyamaması nedeniyle büyük tepki gösterdi. Bir vatandaş, “Teröre destek veren bir adamın burada ne işi var?” sorusunu sorunca ortam bir hayli gerildi. Partililer vatandaşa tepki gösterirken, olay çıkmadan Kılıçdaroğlu bölgeden uzaklaştı.

CHP, terör örgütü YPG/PKK tehdidine karşı sınır ötesinde operasyon düzenleyebilmek adına  istenen tezkereye hayır demişti. CHP’nin bu tavrını PKK elebaşları ‘Cesur bir adım’ olarak nitelendirmiş, Kılıçdaroğlu’nu tebrik etmişti. CHP’nin HDP ile arasında ki olumlu ilişki ve HDP ile PKK arasında bir bağ olmadığını savunması da kamuoyu tarafından büyük tepki toplamıştı.

İlk yorum yazan siz olun.

Haberler, Son Dakika Haberler, Güncel Haberler, Haber, Son Gelişmeler, En Son Haberler, Gündem, Spor, Ekonomi, Magazin, Dünya, Sağlık, Teknoloji ve Tüm Kategorilerde Son Haberler, Son Dakika Güncel Haberler, Haber 365 Gün Haber365’de. Tüm Gelişmeler Anlık Olarak Sitemizde, Uygulamamızda, Sosyal Medya Hesaplarımızda. Haber365.com.tr’de Yayınlanan Tüm Materyalin Her Hakkı Mahfuzdur. Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz, İzinsiz Kopyalanamaz, Başka Yerde İlgili Kanunlara Aykırı Biçimde Yayınlanamaz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış veri ve gizlilik metnimizi okumak , sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezler hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. Sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olacaksınız.

Referans :
www.f5haber.com
www.urfahabermerkezi.com
sirnakhaber73.com
www.haber365.com.tr

Başa dön tuşu