News

Bildiğini oynadı ve kazandı

Sistemli iddaa kuponu yaptı, müthiş oranlar bildi! 45+1de 1.895 TL kazandı…

Spor Haberleri – Böyle bir iddaa kuponu görmediniz, buna yüzde yüz eminiz! apollo86 adlı Misli.com üyesi hem sistem kuponu oynadı, hem yüksek oranlar bildi, hem de 45+1’de gelen golle 1.895 TL kazanmayı başardı…

Sistemli iddaa kuponu yaptı, müthiş oranlar bildi! 45+1de 1.895 TL kazandı...

Bu bir ilandır

Bir haftada kazandığı kuponlarla şov yapanı gördük, son dakikalarda müthiş kazançlar yakalayanı da gördük… Ama böyle bir iddaa kuponu görmediğinize yüzde yüz eminiz!

Misli.com’un sosyal bahis paylaşım platformu Misli Cafe’de sistem kuponları paylaşan “apollo86”, geçtiğimiz günlerde efsane bir kuponla gündeme oturdu.

Size son olarak 40 liralık iddaa kuponu oynayıp, 90+1’de kazanan bir üyeden bahsetmiştik…

EFSANE İDDAA KUPONU! SİSTEM OYNADI, MÜTHİŞ ORANLAR BİLDİ…

1,25’ler 1,40’lar 1,50’lerden artık sıkıldıysanız bu kupon tam size göre!

Misli Cafe’de sistem kuponları paylaşan “apollo86” efsane bir iddaa kuponu yakaladı.

Kupondaki oranlar 10,00 – 12,00 – 12,50 olunca görenler de haliyle gözlerine inanamadı.

İşin daha da ilginci, maçlardan birinin ilk yarısının 45+1’de kazanmış olmasıydı…

Daegu ile Seongnam arasındaki Güney Kore Kupası maçının ilk yarısı, 45+1’de Cesinha’nın attığı golle 1-0 geçildi.

Chang-Yong Lee ise 77’de skoru 1-1 yaptı ve normal süre bu skorla sona erdi. Ve 12,50 oran bu şekilde kazandı!

Sistemli iddaa kuponu yaptı, müthiş oranlar bildi 45+1de 1.895 TL kazandı...

Sistemli iddaa kuponu yaptı, müthiş oranlar bildi 45+1de 1.895 TL kazandı...

Misli.com’dan herkese 5 TL hediye, hemen katıl!

20 günde bir Sayısal Lotoyu bilen talihli: 23 yıldır aynı sayıları oynuyorum

Sayısal Loto’yu 20 gün arayla iki kere ve aynı sayılarla bildiği açıklanan talihlinin 23 yıldır hep aynı sayılarla loto oynadığı açıklandı. Habertürk televizyonunda talihliye ait olduğu belirtilen açıklamalar yayınlandı.

20 günde bir Sayısal Lotoyu bilen talihli: 23 yıldır aynı sayıları oynuyorum

DUVAR – Milli Piyango’nun 20 gün ara ile yapılan Sayısal Loto çekilişinde çıkan aynı sayılarla iki kere ikramiye kazanan talihli 23 yıldır hep aynı rakamlarla Sayısal Loto oynadığını açıkladı.

Habertürk TV haber bülteninde, talihliye ulaşıldığı belirtilerek kendisine ait olduğu ifade edilen açıklamalar aktarıldı.

Sayısal Loto’nun 6 Haziran’daki çekilişinde 5-11-24-39-41-44 şanslı numaralar olarak ilan edildi ve 644 kişi 5 numarayı bilerek 995’er bin lira kazandı. 27 Haziran’da ise bu kez 5-11-24-30-39-41 sayıları küreden düştü ve bu sayıları bilen iki kişi 1 milyon 360 bin lira kazandı. Böylece her iki çekilişte de 5-11-24-39-41 numaraları çıkmış oldu. Üstelik ilk çekilişte 5, ikinci çekilişte 6 bilen talihlilerden biri de aynı kişiydi. Bu tesadüf sosyal medyada çok tartışıldı ancak Milli Piyango’dan açıklama gelmedi.

Ankara Çankaya’da yaşadığı ve Telekom’dan emekli elektronik mühendisi olduğu belirtilen söz konusu talihli, televizyon kanalının muhabiri Esra Nehir’e yaptığı belirtilen açıklamasında 23 yıldır, yani Sayısal Loto’nun başlangıcından bu yana hep aynı sayıları oynadığını belirtti. 23 yıl önce evde ailesi ile Sayısal Loto oynamaya karar verdiğinde bir çekiliş yaptığını ve bu sayıların çıktığını belirten talihli, hep aynı sayıları oynama kararını ise o zaman ABD’de aynı yöntemle büyük ikramiye kazanan bir talihli ile ilgili haberleri okuyunca karar verdiğini söyledi.

20 gün arayla ikramiye kazanmasına çok sevindiğini ancak aynı sayıların kazanması ile ilgili haberler üzerine ikinci ikramiyeyi alamayacağı için endişelendiğini belirten talihli bundan sonra da aynı sayıları oynamaya devam edeceğini belirtti. Habertürk TV talihlinin önceki yıllarda oynadığını belirtti Sayısal Loto kuponlarına ait olduğunu belirttiği görüntüler de yayınladı.

Sayısal Lotoyu 20 gün arayla iki kere ve aynı sayılarla bildiği açıklanan talihlinin 23 yıldır hep aynı sayılarla loto oynadığı açıklandı. Habertürk televizyonunda talihliye ait olduğu belirtilen açıklamalar yayınlandı.

Habertürk TV, talihlinin geçmiş yıllarda oynadığı belirtilen ve aynı sayıları içeren kuponlara ait olduğunu belirttiği görseller de yayınladı.

Talihli Sayısal Loto’ya 23 yılda 60 bin lira civarında para harcadığını söyledi.

İki yıldır üst üste tesadüfler

Sayısal Loto çekilişleri son dönemde üst üste gelen tesadüflerle sık sık gündem oldu. Son olarak 5 sayının aynı çıktığı Sayısal Loto’da yakın zamanda yaşanan diğer tesadüfler şöyle:

Referans :
www.hurriyet.com.tr
www.gazeteduvar.com.tr

Başa dön tuşu