News

00:46 Spor Honduras’ta linç edileceğini düşünen hakem silah çekti

Loading the player...

Yeşil sahada şok! Linç edileceğini düşünen hakem silah çekti

Honduras’ta oynanan amatör küme futbol maçında inanılmaz anlar yaşandı. Maçı yöneten hakem son düdüğün ardından taraftarlar tarafından linç edileceğini düşünerek silahını çekti. Uyarı ateşi de açan hakemin o anları kameralar tarafından kaydedildi.

Yeşil sahada şok! Linç edileceğini düşünen hakem silah çekti

Honduras‘ta geçtiğimiz hafta sonu oynanan amatör küme futbol maçı inanılmaz görüntülere sahne oldu.

La Jigua eyaletinin Copan kentinde oynanan maçta verdiği kararlar beğenilmeyen maçın hakemi son düdüğün ardından oyuncular ve taraftarların kendisini linç edeceğini düşünerek silahını sarıldı. Hakemin silahını çekerek kendisini korumaya çalıştığı ve bir iki kez uyarı ateşi açtığı anlar kameralar tarafından kaydedildi.

Hakemin silahı şortunda taşıdığı tahmin edilirken, hakemin silahlı görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Olayda herhangi bir saldırı ya da yaralanma yaşanmadığı bildirildi.

Hakem sahanın ortasında taraftarlara silah çekti!

Honduras’ta oynanan amatör küme futbol maçının sonrasında maçı yöneten hakem taraftarlar tarafından linç edileceğini düşünerek silah çekti.

Hakem sahanın ortasında taraftarlara silah çekti!

Orta Amerika ülkelerinden Honduras’ın La Jigua eyaletinin Copan şehrinde geçtiğimiz hafta sonu oynanan amatör küme futbol maçı enteresan görüntülere sahne oldu.

Verdiği kararlar beğenilmeyen maçın hakemi son düdüğün sonrasında oyuncular ve taraftarların kendisini linç edeceğini düşünerek silahını çekti ve kendisini korumaya çalıştı.

Hakemin silahı şortunda taşıdığı tahmin edilirken, hakemin silahlı görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

Olayda her hangi bir saldırı ya da yaralanma meydana gelmediği bildirildi.

Referans :
www.superhaber.tv
www.haber.com

Başa dön tuşu