News

Esenyurt’ta taksiciler yabancı uyruklu…

Loading the player...

Esenyurt’ta taksiciler yabancı uyruklu yolcuyu yerde tekmeledi

Esenyurt’ta bilinemeyen bir nedenden ötürü yolcu ile taksiciler arasında kavga çıktı. Taksicilerin, yerde tekmelediği yolcu kaçmaya çalışırken çevredeki vatandaşlar olaya sessiz kaldı. Yaşanan o anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.Olay, sabahın erken saatlerinde Örnek Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü taksici ile Afrikalı yolcu arasında tartışma çıktı. Sözlü tartışma taksicinin arkadaşlarının da gelmesi ile kavgaya dönüştü. Taksiciler yabancı uyruklu yolcuyu yerde dakikalarca tekmeledi. Çevredeki vatandaşların izlemekle yetindiği olayda dayak yiyen yolcu ise, taksicilere “Yapma” diyerek kaçmaya çalıştı. Yaşanan o anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Esenyurt’ta taksiciler yabancı uyruklu yolcuyu yerde tekmeledi

Yeni Şafak olarak yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik.

Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

Yolcu dur dedi, taksici tekmeledi

İstanbul Esenyurt’ta bilinmeyen bir nedenden dolayı yolcu ile taksici arasında tartışma çıktı. Taksicinin arkadaşlarının da olay yerine gelmesiyle tartışma kavgaya dönüştü.  Taksiciler yabancı uyruklu yolcuyu yerde dakikalarca tekmeledi. Çevredeki vatandaşların izlemekle yetindiği olayda dayak yiyen yolcu ise, taksicilere “Yapma” diyerek kaçmaya çalıştı.

Yolcu dur dedi, taksici tekmeledi

Bahçede yeni doğmuş bebek bulundu

10 ton balık tekneye sığmadı

Günün öne çıkan haberlerini 60 saniyede izleyin (9 Aralık 2021)

Anne ve bebeğinin ölümden döndüğü kaza kamerada

Ezilmekten kurtulan köpeğe trafik dubası ile saldırdı

‘Kıyafetleri kirli’ diye araçtan indirilmek istenen işçi: ‘‘Benim yüzümden şoför işsiz kalmasın’’

Arabayı yanmaktan böyle kurtardı

Takla atan araçtan çıktı: Hiçbir şey olmamış gibi canlı yayın yaptı

Meclis’te yine kavga çıktı

Günün öne çıkan haberlerini 60 saniyede izleyin (8 Aralık 2021)

Köpek dövüşüne 2 bin 400 lira ceza

Kaldırımda servis bekleyen öğrenciler kazadan kıl payı kurtuldu

Nazlı’nın topladığı kapaklarla Arda’nın hayali gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz ve döviz kuru mesajı

Bütçe görüşmelerinde yumruklu kavga

Esenyurt’ta bir grup taksici yolcuyu tekmeledi

Esenyurt’ta bir grup taksici yolcuyu tekmeledi

İstanbul Esenyurt’ta bir grup taksici, bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştıkları yabancı uyruklu yolcuyu sokak ortasında yere yatırıp tekmeledi.

İstanbul Esenyurt’ta sabahın erken saatlerinde Örnek Mahallesi’nde nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü taksici ile Afrikalı yolcu arasında tartışma çıktı.

Sözlü tartışma taksicinin arkadaşlarının da gelmesi ile kavgaya dönüştü.

TEKME TOKAT DÖVDÜLER

Taksiciler, yabancı uyruklu yolcuyu yerde dakikalarca tekmeledi.

YOLCU “YAPMA” DEDİ

Çevredeki vatandaşların izlemekle yetindiği olayda dayak yiyen yolcu ise, taksicilere “Yapma” diyerek kaçmaya çalıştı.

İşte o görüntüler;Esenyurt’ta bir grup taksici yolcuyu tekmeledi https://t.co/45aaynmn9s pic.twitter.com/j2KInAESwp— Bölge Haber Ajansı (@bolgehaberajans) December 10, 2021

Esenyurt’ta bir grup taksici yolcuyu tekmeledi https://t.co/45aaynmn9s pic.twitter.com/j2KInAESwp— Bölge Haber Ajansı (@bolgehaberajans) December 10, 2021

HABER: Hasan Sezgin Karabulut

Bir grup taksici yolcuyu sokak ortasında dövdü

İstanbul Esenyurt’ta yaşanan olayda, bir grup taksici tartıştıkları yabancı uyruklu yolcuyu sokak ortasında yere yatırıp tekmeledi…

Bir grup taksici yolcuyu sokak ortasında dövdü

09/12/2021 12:42

07/12/2021 10:30

05/12/2021 12:25

04/12/2021 19:01

03/12/2021 16:58

02/12/2021 8:00

Esenyurt’ta taksiciler yabancı uyruklu yolcuyu yerde öldüresiye dövdü videosunu izle

Esenyurt’ta taksiciler yabancı uyruklu yolcuyu yerde öldüresiye dövdü videosunu izle

Esenyurt’ta bilinemeyen bir nedenden ötürü yolcu ile taksiciler arasında kavga çıktı. Taksicilerin, yerde tekmelediği yolcu “Dur” diyerek kaçmaya çalışırken çevredeki vatandaşlar olaya sessiz kaldı. Yaşanan o anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıdı. Olay, sabahın erken saatlerinde Örnek Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü taksici ile Afrikalı yolcu arasında tartışma çıktı. Sözlü tartışma taksicinin arkadaşlarının da gelmesi ile kavgaya dönüştü. Taksiciler yabancı uyruklu yolcuyu yerde dakikalarca tekmeledi. Çevredeki vatandaşların izlemekle yetindiği olayda dayak yiyen yolcu ise, taksicilere “Yapma” diyerek kaçmaya çalıştı. Yaşanan o anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Referans :
www.yenisafak.com
www.ntv.com.tr
bolgehaberajansi.com.tr
tele1.com.tr
www.takvim.com.tr

Başa dön tuşu