News

Fatma Girik’ten sevindiren haber geldi

Usta oyuncu Fatma Girikten güzel haber

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Fatma Girik göğüs rahatsızlığı şikayetiyle, Bodrum’da özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Girik’in menajerinden ünlü sanatçının sağlık durumuma ilişkin yeni bir açıklama geldi.

Usta oyuncu Fatma Girikten güzel haber

Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Magazin Mahallesi arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listleyebilirsiniz.

Muğla‘nın Bodrum ilçesinde yaşayan Yeşilçam‘ın ünlü yıldızı sinema sanatçısı Fatma Girik yaşadığı evde aniden fenalaşınca ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılmıştı…

Girik’in göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle tedavi altına alındığı, sağlık durumunun iyi olduğu ve bir süre müşahede altında tutulacağı belirtilmişti…

Taburcu olacak

Oyuncunun menajeri Bircan Silan’dan sevindiren haber geldi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Silan, “Canım Fatma Girik 5 günün sonunda hastaneden çıkıyor” ifadelerini kullandı.

Yeşilçamın unutulmaz oyuncularından Fatma Girik göğüs rahatsızlığı şikayetiyle, Bodrumda özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Girikin menajerinden ünlü sanatçının sağlık durumuma ilişkin yeni bir açıklama geldi.

Ana Sayfa | Künye | Reklam | Gizlilik Politikası | İletişim

Haber Scripti: Medya İnternet | Yer Sağlayıcı: MiTelekom

Hastaneye kaldırılmıştı… Fatma Girikten haber var

Türk sinemasının usta isimlerinden Fatma Girik, göğüs rahatsızlığı şikayetiyle, Bodrum’da özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Girik’in menajerinden, ünlü sanatçının sağlık durumuma ilişkin yeni bir açıklama geldi.  

Hastaneye kaldırılmıştı... Fatma Girikten haber var

Bodrum’da yaşayan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Fatma Girik (80), geçtiğimiz günlerde Torba Mahallesi’ndeki evinde yardımcılarının çağırdığı sağlık görevlilerince ambulansla Bodrum’daki özel hastaneye kaldırıldı.

Girik’in göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle tedavi altına alındığı, sağlık durumunun iyi olduğu ve bir süre müşahede altında tutulacağı belirtilmişti.

TABURCU OLDU

Oyuncunun menajeri Bircan Silan’dan sevindiren haber geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Silan, “Canım Fatma Girik 5 günün sonunda hastaneden çıkıyor” dedi.

5 günlük tedavi sürecinin ardından taburcu olan Girik’in annesi 99 yaşındaki Münevver Girik Dukav da birkaç gün önce ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Dukav’ın yoğun bakım ünitesinde yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle tedavi altına alındığı ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Fatma Girik’ten Sevindiren Haber!

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Fatma Girik göğüs rahatsızlığı şikayetiyle, Bodrum’da özel bir hastaneye kaldırılmıştı… Girik’in menajerinden, sağlık durumuma ilişkin yeni bir açıklama geldi.

Fatma Girik’ten Sevindiren Haber!

Jurnalci.com

Sodyum Ligno Sülfonat Nedir?

Sodyum Lignosulfonat suda çözünebilen anyonik yüzey aktif maddedir, iyi sörf aktivitesine ve dağılma kapasitesine sahip, yapı kimyasallarında yoğun olarak kullanılan bir hammaddedir.

Sodyum Lignosulfonat aşağıdaki durum ve uygulamalarda kullanılır.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-05523307100

Grafit tozu,Çinko Tozu,Kurşun Tozu,Mürdesenk,Sülyen,Kurşun Oksit,Bakır Sülfat,Çinko Sülfat,Çinko Oksit,Kaolin,altın mühür,sepiyolit,zeolit,potasyum silikat,sıvı kükürt,kalsiyum polisülfür,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu,sunmag yem katkısı,sunsep yem katkısı,aripad hayvan altlığı,sunshield sıvı kaolin,kalsiyum oksit,potasyum hidroksit,kalsiyum ligno sülfonat.

Jurnalci.com

Fatma Girik’ten Sevindiren Haber Geldi Cryptousa News

Yeşilçam’ın güzel oyuncusu Fatma Girik’in sağlık durumunu menajeri açıkladı. Fatma Girik hastaneden taburcu oluyor.Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Fatma Girik göğüs rahatsızlığı şikayeti vardı. Girik bu sebepten Bodrum’da bulunan bir özel hastaneye kaldırılmıştı. Güzel oyuncu Fatma Girik’in menajeri Bircan Silan sağlık durumu ile ilgili yeni bir haber geldi.FATMA GİRİK’İN SAĞLIK DURUMU İYİMuğla’nın…

Fatma Girik’ten Sevindiren Haber Geldi   Cryptousa News

Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Fatma Girik göğüs rahatsızlığı şikayeti vardı. Girik bu sebepten Bodrum’da bulunan bir özel hastaneye kaldırılmıştı. Güzel oyuncu Fatma Girik’in menajeri Bircan Silan sağlık durumu ile ilgili yeni bir haber geldi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ünlü yıldızı sinema sanatçısı Fatma Girik yaşadığı evde aniden fenalaştı. Bu sebepten dolayı Fatma Girik ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Fatma Girik’in göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Fatma Girik bir süre müşahede altında tutulacağı öğrenilmişti.

Ünlü oyuncu Fatma Girik’in menajeri Bircan Silan’dan müjdeli haber geldi. Bircan Silan sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Canım Fatma Girik 5 günün sonunda hastaneden çıkıyor” ifadelerini kullandı.

Source link

Fatma Girik’ten iyi haber

Fatma Girik’ten iyi haber

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan Yeşilçam’ın ünlü yıldızı sinema sanatkarı Fatma Girik yaşadığı meskende ansızın kötüleşince ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılmıştı…

Girik’in göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle tedavi altına alındığı, sıhhat durumunun uygun olduğu ve bir mühlet müşahede altında tutulacağı belirtilmişti…

TABURCU OLACAK

Oyuncunun menajeri Bircan Silan’dan sevindiren haber geldi.

Toplumsal medya hesabından açıklama yapan Silan, “Canım Fatma Girik 5 günün sonunda hastaneden çıkıyor” tabirlerini kullandı.

Kaynak:sözcü

Referans :
magazinmahallesi.com
www.normhaber.com
jurnalci.com
cryptousanews.com
www.bloggazetesi.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu