News

Albümüm izinsiz yayınlandı

Sinem Önel Albümü ‘Yola Revan’ı Konserle Tanıttı

Sinem Önel Albümü ‘Yola Revan’ı Konserle Tanıttı

Son Dakika

Anadolu ezgilerinin genç yorumcusu Arguvanlı Sinem Önel, Seyhan Müzik Yapım etiketiyle çıkan albümü “Yola Revan” Ataşehir’de düzenlediği konserle tanıttı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Eser Kaldırma Talebi

Apple Music, iTunes, Spotify, Deezer, Fizy, Tidal, SoundCloud, Muud, YouTube Music gibi 82 müzik platformunda ve 240 ülkede şarkın hemen yayınlansın!

Eser Kaldırma Talebi

Kendi adınız ve öz iradenizle bize ilettiğiniz ve yayınlanan albüm ya da şarkılar için servis edilirken hizmet bedeli ödediğiniz taktirde albüm ya da şarkısınızı yayından kaldırma hakkına da sahip olursunuz. Yayından kaldırılma yani eserleri geri çekme işlemi her platforma özel ayrı ayrı işleme alındığı için maksimum 1 ay sürmektedir. Bu sürecin bizimle hiç bir alakası bulunmamaktadır.

Diğer koşullarda, yayınlanan albüm ya da şarkıların tüm dijital yayın hakları bize ait olduğu için aşağıdaki şartlar dışında şarkılar asla platformlardan kaldırılamaz ve geri çekilemez.

NOT: Yukarıdaki koşullar söz konusu ise yayından kaldırmak istediğiniz eserler hakkında talep edilen resmi belgeler şunlardır;– MSG ve ya MESAM üzerinden hak sahibi kaydı– Muvafakatname üzerinde izinlerin yer aldığı resmi evrak– Yayınlanan eserin tarihinden önce yayınlanmış müzik platformu linki (YouTube hariç iTunes, Spotify vb..)

Referans :
www.itvhaber.com
www.dijitalmuzikservisi.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu