News

Beşiktaş ta o futbolcu 3 hafta yok!

Aboubakar kaç hafta yok? İşte ilk bilgi…

Kamerun Milli Takımı’ndan sakat dönen Vincent Aboubakar, Demir Grup Sivasspor deplasmanında sahalara yeniden döndü ancak bu sadece 45 dakika sürdü.

Aboubakar kaç hafta yok? İşte ilk bilgi...

Yıldız oyuncu maçın ikinci devresine çıkamadı. Sağ üst arka baldırından sorun yaşayan Aboubakar’ın sakatlığına dair bilgilere Ajansspor ulaştı.

Aboubakar’ın kas gerginliği yaşadığı ve bu yüzden oyuna devam edemediği öğrenildi. İlk tetkiklere göre Aboubakar’ın çok ciddi bir sorunu yok. Oyuncu, Cumartesi günü İstanbul’daki Hes Kablo Kayserispor maçında yüzde 50 oynama durumuna sahip. Ancak riske edilmek istenmezse bir sonraki maçta tekrar sahaya çıkabilecek.

Bu sezon 29 maçta 15 gol ve 5 asiste imza atan Aboubakar, bir maç daha oynarsa sözleşmesi otomatikman bir yıl daha uzayacak.

Maçın akabinde sakatlığına dair açıklamalarda bulunan Vincent Aboubakar, “Test yapılması lazım MR’dan, sonra durumum belli olacak. Ne kadar oyun dışında kalıp kalmayacağım MR’dan sonra belli olacak.Sıkıntılı zor bir dönemden geçiyoruz. Bildiğiniz gibi sakatlarımız var. Cenk, Hasic Larin… Yüksek karakterli oyunculardan kurulu bir takımız. Bu zorluklara yenilmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajansspor

Beşiktaş JK

Bu genel bakış bu takımda Beşiktaş şu an sakat veya cezalı olan ve kart sınırında olan oyuncuları gösteriyor.

Beşiktaş JK

Kadro genişliği: 31

Yaş ortalaması: 26.9

Lejyonerler: 15  48.4 %

Güncel A Milli oyuncuları: 8

Stat: Vodafone Park  41.188 kapasite

Güncel transfer bilançosu: -3.00 mil. €

Referans :
www.duhuliye.com
www.transfermarkt.com.tr

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu