TEKNOLOJİ

Netflix’e bir zam daha!

Netflix Türkiye abonelik ücretlerine bir kez daha zam yaptı

Netflix Türkiye abonelik ücretlerine bir kez daha zam yaptı

Abonelik ücretlerine en son Nisan ayında zam yapan Netflix Türkiye’den bir zam haberi daha geldi.

Abonelik ücretlerine Nisan ayında yaklaşık %40 zam yapan Netflix Türkiye’den bu zammın üzerinden 6 ay geçmeden yeni bir zam haberi geldi. Bu kez yapılan zamlar ise yaklaşık %20 oranında. Bu zam sonrası 37,99 TL fiyata sahip olan temel paketin ücreti 45,99’a, 57,99 TL’lik standart paketin ücreti 69,99’a, 77,99 TL’lik özel paketin ücreti ise 93,99’a yükseldi.

Bilindiği üzere temel paket tek cihazda 480p, standart paket iki cihazdan eş zamanlı olarak 1080p HD ve özel paket ise dört cihazdan eş zamanlı olarak HDR destekli 4K çözünürlükte video akışına ve indirmeye olanak sağlıyor.

FİLM

Netflix Türkiye, abonelik ücretlerine zam yaptı

Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisi geliyor

Netflix Türkiye’de Haziran takvimi

Obama çifti Spotify ile yollarını ayırıyor

Netflix’e bir zam daha!

Netflix’e bir zam daha!

Netflix, üyelik ücretlerine yüzde 42’ye varan zam yaptığını açıkladı. Netflix Türkiye temel, standart ve özel üyelik ücretleri ne kadar? İşte konu hakkında merak edilen soruların yanıtları… ..Devamı..

Source:: Habertürk Teknoloji

Start typing and press Enter to search

Netflix Türkiye fiyatlarına bir zam daha! Önünü alamadık

Netflix Türkiye fiyatlarına Nisan 2022’de gelen zam sonrasında geçtiğimiz saatlerde bir zam daha geldi. İşte yeni Netflix üyelik fiyatları.

Netflix Türkiye fiyatlarına bir zam daha! Önünü alamadık

Ülkemizdeki dijital platformlarda yaşanan zamlara bir yenisi daha eklendi. Kur artışı nedeniyle henüz nisan ayında zam yapan Netflix Türkiye, yılın ikinci zammını da resmen açıkladı. Peki yeni Netflix fiyatları ne kadar oldu?

Türkiye ve dünyanın en popüler dijital içerik platformu olan Netflix, 3 farklı abonelik sistemiyle satılıyor. Bunlar Temel, Standart ve Özel olarak adlandırılıyor. Yeni gelen zamlarla birlikte Netflix’in Eylül 2022 fiyatları şöyle oldu:

Yukarıdaki listeden de gördüğünüz gibi Nisan 2022’deki zamlarla birlikte 37,99 TL’ye yükselen Temel plan, yeni zam sonrası 45,99 TL oldu. 57,99 TL olan Standart Plan ise 69,99 TL olarak karşımıza çıkıyor. En yüksek paket olan ve Ultra HD seçeceğini sunan üyelik türü Özel Plan ise 77,99 TL’den 93,99 TL’ye yükseldi.

Netflix son dönemde reklamlı ve daha ucuz bir paket getirme planları yapıyordu. Henüz bu paketin ne zaman geleceği yönünde bir resmi açıklama gelmese de bu zamlar reklamlı paketin hazırlığı olabilir. 

getty-netflix-money-800x533

Güncel Netflix Türkiye üyelik ücretleri;

Önceki fiyatlar;

Ekran Resmi 2022-09-13 08.57.44

Netflix, Türkiye Fiyatlarına Bir Kez Daha Zam Yaptı

Netflix Türkiye, nisan ayındaki dev zammın ardından bugün abonelik ücretlerine yeni bir zam daha yaptı.

Netflix, Türkiye Fiyatlarına Bir Kez Daha Zam Yaptı

Henüz geçtiğimiz nisan ayında abonelik ücretlerine devasa bir zam yapan Netflix, zamlarla karşıladığımız eylül ayında fiyatlarını artıran bir başka platform daha oldu. Netflix Türkiye, tüm üyelk paketlerinde %20’ye varan zam yaptı.

Netflix Türkiye’nin paket fiyatları, 480p SD video kalitesi sunan temel paket için 45,99 TL, 1080p FullHD video kalitesi sunan standart paket için 69,99 TL ve 4K+HDR video kalitesi sunan özel paket için 93,99 TL olarak güncellendi. Netflix’in eski ve güncel abonelik fiyatları şu şekilde şekillendi:

Netflix Türkiye üyelik fiyatlarına yeni bir zam geldi

Ülkemizde oldukça popüler olan yayın platformlarından Netflix Türkiye üyelik ücretlerine bir zam daha geldi.

Netflix Türkiye üyelik fiyatlarına yeni bir zam geldi

Netflix Türkiye üyelik fiyatlarına zam yeni bir zam daha geldi. Bu fiyat artışı ile birlikte yıl içerisinde 2.defa zam yapılmış oldu. Son olarak geçtiğimiz Nisan ayında Netflix aboneliklerine zam gelmiş ve %40 oranında artış yaşanmıştı. Abonelik fiyatına gelen yeni zam ile birlikte dört kişilik paket 100 TL sınırına yaklaşmış oldu.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler yayın platformlarından biri olan online dizi, film ve belgesel izleme platformu netflix’e yeni bir zam geleceği kesinleşmiş oldu. Yenia rtış ile birlikte eski fiyatlara oranla ortalama %20 civarında bir artış daha yaşanmış oldu. Bu artıştan sonra en düşük abonelik ücreti 45.99 TL’ye yükselmiş oldu.

Yapılan fiyat artışlarına baktığımızda daha önce 37.99 TL olan temel paketin yeni fiyatının 45.99 TL olduğunu görüyoruz.  Aynı anda iki farklı kullanıcıya içerik izleme ve indirme imkanı sağlayan Standart paket ise 57.99 TL’den 69.99 TL fiyatına çıkarılmış. Dört farklı kullanıcıya aynı anda izleme ve indirme sunmasının yanı sıra Ultra HD gibi özelliklere de sahip olan Özel paketin fiyatı ise 77.99 TL’den 94.99 TL’ye çıkarılmış.

Bu paketlerin yurt dışı fiyatlarına baktığımızda ise sırasıyla 9.99 dolar, 15.49 dolar ve 19.90 dolar olduklarını görüyoruz. 

Netflix Türkiye üyelik fiyatlarına yeni bir zam geldi

Keywords

Netflix , Zam , Fiyat

Netflix e bir zam daha!

Başa dön tuşu