Game

Xbox Game Passe Katılın: Yeni Favori Oyununuzu Keşfedin

Loading the player...

Xbox Game Pass Aile Aboneliği Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Fiyatı

Xbox Game Pass’in Arkadaşlar ve Aile abonelik planı Microsoft tarafından onaylandı ve bazı bölgelerdeki fiyatı da ortaya çıktı. İşte detaylar!

Xbox Game Pass Aile Aboneliği Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Fiyatı

Hafta sonu Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aile planını ortaya çıkaran bir sızıntının ardından Microsoft, yeni planını resmileştirdi ve İrlanda ve Kolombiya’daki fiyatlarını açıkladı. Yeni abonelik, Xbox Game Pass üyelerinin İrlanda’da ayda 21,99 € ve Kolombiya’da 49,900 COP karşılığında dört adede kadar arkadaş veya aile üyesiyle paylaşımda bulunmasına izin verecek.

Microsoft, bu yeni Game Pass planını yalnızca aile üyeleriyle sınırlandırmıyor ve tek kısıtlama, Arkadaşlar ve Aile planına eklenen kişilerin aynı ülkede olması gerektiğidir. Microsoft şu anda bu yeni Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aile planını İrlanda ve Kolombiya’da test ediyor ve Xbox Game Pass Ultimate için aylık normal 12,99 € yerine aylık 21,99 € fiyat biçiyor. Bu, tüm olağan Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını paylaşmak için kişi başına aylık 5 €’dan daha az bir tutar ödenerek üye olunabileceğini gösteriyor.

Microsoft’un Sıkça Sorulan Sorular bölümünde “Şu anda bu planı Kolombiya ve İrlanda Cumhuriyeti’nde uyguluyoruz. Gelecekteki ülkeler/bölgeler önümüzdeki aylarda eklenebilir.” ibaresi yer alıyor. Microsoft henüz Avrupa, İngiltere veya ABD için fiyatlandırma açıklamadı ancak ABD’de Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aile için ayda yaklaşık 25 $ ödeme gerekmesi muhtemel.

Xbox Game Pass Aile Aboneliği Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Fiyatı

Yeni plana geçmek, önceki planınızda kalan sürenin de değişmesine neden olacak ve bu dönüşümü Microsoft, Arkadaşlar ve Aile planına şu şekilde gerçekleştiriyor:

Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aile planı, diğer dört arkadaş veya aile üyesi için aynı Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını içerecek. Bu toplam beş kişiyi kapsayan bir abonelik ve ayrıca Xbox Cloud Gaming, Xbox Live ve hatta oyunların PC Game Pass sürümlerine erişim sağlayacak.

Xbox Game Pass aile planı ile ilgili arkadaş detayı

Xbox Game Pass aile planı çok yakında beklenirken çıkan bir sızıntı bu planın aile bireyleri yanında arkadaşları içerebileceğini gösteriyor.

Xbox Game Pass aile planı ile ilgili arkadaş detayı

Microsoft’un yakında çıkışı beklenen Xbox Game Pass aile aboneliği ile ilgili olarak ortaya çıkan bir sızıntı, bir aboneliği arkadaşlarınızla da paylaşabileceğinizi gösteriyor. Microsoft, Xbox Game Pass aile planını bu ayın başlarında İrlanda ve Kolombiya’da test etmeye başlamıştı. Geride kalan hafta sonu, Twitter’dan bilgi sızdıran Aggiornamenti Lumia, “Game Pass Friends & Family” markasını tespit etti ve bunu paylaştı.

Bu sızıntı, Microsoft’un Xbox Game Pass Ultimate abonelerinin avantajlarını, yalnızca birinci derecedeki aile üyeleriyle paylaşmalarını kısıtlamayı düşünmediği anlamına gelebilir. Mevcut önizleme, Xbox Game Pass Ultimate abonelerinin, abonelik avantajlarını en fazla dört kişiyle paylaşmalarını içeriyor. İrlanda’daki kullanıcılar ayda 21,99 € (normal üyeliğin fiyatı olan aylık 12,99 € yerine) ödeyerek bu ek olanaklardan yararlanabiliyor. Microsoft şu anda test planında bir aile kısıtlamasından bahsetmiyor, sadece kullanıcıların aynı ülkede olmaları gerekiyor.

pic.twitter.com/9K40x15Yhv

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) August 27, 2022

Microsoft şu anda ayda 29,99 TL doları karşılığında Konsol Game Pass veya Bilgisayar Game Pass planlarını sunuyor. Bunların hiçbiri çevrimiçi çok oyunculu yetenekleri içermiyor, ancak 44,99 TL karşılığında Game Pass Ultimate’a yükseltebilirsiniz. Böylelikle konsol, PC, EA Play erişimi ve çevrimiçi çok oyunculu için Game Pass’in kilidini açılıyor.

Geniş çapta kullanıma sunulmasını beklediğimiz yeni plan büyük olasılıkla Xbox Game Pass Friends & Family olarak adlandırılacak. Bu yeni aile planı, diğer dört arkadaş veya aile üyesi için aynı Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını içerecek. Buna Xbox Cloud Gaming, Xbox Live ve hatta oyunların PC Game Pass sürümlerine erişim dahildir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

© Teknoblog – 2022

Microsoft, yeni Xbox Game Pass Friends & Family planını ve fiyatını onayladı

Hafta sonu Xbox Game Pass Friends & Family markasını ortaya çıkaran bir sızıntının ardından Microsoft, yeni planıyla resmileşti ve İrlanda ve

Microsoft, yeni Xbox Game Pass Friends & Family planını ve fiyatını onayladı

Hafta sonu Xbox Game Pass Friends & Family markasını ortaya çıkaran bir sızıntının ardından Microsoft, yeni planıyla resmileşti ve İrlanda ve Kolombiya’daki fiyatlarını açıkladı. Yeni abonelik, Xbox Game Pass üyelerinin İrlanda’da ayda 21,99 € ve Kolombiya’da 49,900 COP karşılığında dört adede kadar arkadaş veya aile üyesiyle paylaşımda bulunmasına izin verecek.

Microsoft, bu yeni Game Pass planını yalnızca aile üyeleriyle sınırlandırmıyor ve tek kısıtlama, Arkadaşlar ve Aile planına eklenen kişilerin aynı ülkede olması gerektiğidir. Microsoft şu anda bu yeni Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aile planını İrlanda ve Kolombiya’da test ediyor ve Xbox Game Pass Ultimate için aylık normal 12,99 € yerine aylık 21,99 € fiyatla. Bu, tüm olağan Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını paylaşmak için kişi başına aylık 5 €’dan daha az bir tutar.

Yeni Arkadaşlar ve Aile aboneliği artık resmi.Resim: Microsoft

“Şu anda bu planı Kolombiya ve İrlanda Cumhuriyeti’nde uyguluyoruz. Gelecekteki ülkeler/bölgeler önümüzdeki aylarda eklenebilir,” diyor Microsoft bir SSS’de. Microsoft, Avrupa’nın geri kalanı, İngiltere veya ABD için henüz fiyatlandırma açıklamadı, ancak ABD’de Xbox Game Pass Friends & Family için ayda yaklaşık 25 $ olması muhtemel.

Plana geçmek, önceki planınızda kalan süreyi ayarlamak anlamına gelir ve Microsoft, Arkadaşlar ve Aile planına bir dönüşüm gerçekleştirir:

Microsoft şu anda ayda 9,99 ABD doları karşılığında Xbox Game Pass veya PC Game Pass sunmaktadır. Her iki abonelik de çevrimiçi çok oyunculu yetenekleri içermez, ancak 14,99 ABD doları karşılığında Xbox Game Pass Ultimate’a yükseltebilirsiniz ve bu, konsol, PC, EA Play erişimi ve Xbox Live Gold çevrimiçi çok oyunculu için Game Pass’in kilidini açar.

Xbox Game Pass Friends & Family, diğer dört arkadaş veya aile üyesi için aynı Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını içerecek. Bu toplam beş kişidir ve ayrıca Xbox Cloud Gaming, Xbox Live ve hatta oyunların PC Game Pass sürümlerine erişim içerir.

Xbox Game Passe Katılın: Yeni Favori Oyununuzu Keşfedin

Xbox Game Pass’e katıldığınızda yüksek kaliteli yüzlerce konsol ve bilgisayar oyununu aylık düşük bir ücret karşılığında oynayabilirsiniz. Xbox Live Gold ve EA Play dahildir.

Xbox Game Passe Katılın: Yeni Favori Oyununuzu Keşfedin

Bilgisayar oyunlarını seviyor musunuz? Konsolunuza sadık mısınız? Size uygun bir plan her zaman var. Veya Ultimate ile Xbox Live Gold, özel Avantajlar ve daha fazlası dahil her şeyi edinin.

Bir kod veya hediye kartınız var mı? Kullanın.

44,99 TL/ay

Abonelik otomatik olarak devam eder. Koşulları görün.

Xbox Live Gold; Deals with Gold, Games with Gold, konsolda çok oyunculu oynama özelliğini içerir

Konsolda ve bilgisayarda başlıca Electronic Arts oyunlarından, özel ödüllerden ve üyelere özel içeriklerden oluşan bir kütüphane

29,99 TL/ay

Abonelik otomatik olarak devam eder. Koşulları görün.

Bilgisayarda başlıca Electronic Arts oyunlarından, özel ödüllerden ve üyelere özel içeriklerden oluşan bir kütüphane

29,99 TL/ay

Abonelik otomatik olarak devam eder. Koşulları görün.

Microsoft, yeni Xbox Game Pass Friends & Family planını ve fiyatlandırmasını onayladı

sonraki sızıntı tespiti Xbox Game Pass Friends & Family Markası Hafta sonu boyunca Microsoft yeni planıyla resmileşti ve fiyatını açıkla İrlanda ve

Microsoft, yeni Xbox Game Pass Friends & Family planını ve fiyatlandırmasını onayladı

sonraki sızıntı tespiti Xbox Game Pass Friends & Family Markası Hafta sonu boyunca Microsoft yeni planıyla resmileşti ve fiyatını açıkla İrlanda ve Kolombiya’da. Yeni abonelik, Xbox Game Pass üyelerinin İrlanda’da ayda 21,99 € ve Kolombiya’da 49.900 kopek karşılığında dört adede kadar arkadaş veya aile üyesiyle paylaşımda bulunmasına izin verecek.

Microsoft, bu yeni Game Pass planını yalnızca aile üyeleriyle sınırlamaz; tek sınırlama, Arkadaşlar ve Aile planına eklenen kişilerin aynı ülkede olması gerektiğidir. Microsoft şu anda bu yeni Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aile planını İrlanda ve Kolombiya’da test ediyor ve Xbox Game Pass Ultimate için aylık 12,99 € yerine ayda 21,99 € olarak fiyatlandırılıyor. Bu, tüm olağan Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını paylaşmak için kişi başına aylık 5 Euro’ya kadar çıkıyor.

Yeni Arkadaşlar ve Aile aboneliği artık resmi.Fotoğraf: Microsoft

Microsoft, SSS’de “Şu anda bu planı Kolombiya ve İrlanda Cumhuriyeti’nde pilot uygulama aşamasındayız. Gelecek ülkeler/bölgeler önümüzdeki aylarda eklenebilir” diyor. Microsoft, Avrupa’nın geri kalanı, İngiltere veya ABD için henüz fiyatlandırma açıklamadı, ancak ABD’de Xbox Game Pass Friends & Family için ayda yaklaşık 25 $ olması muhtemel.

Bir plana geçmek, önceki planınızda kalan süreyi ayarlamak anlamına gelir ve Microsoft, Arkadaşlar ve Aile planına geçiş yapacaktır:

Microsoft şu anda ayda 9,99 ABD doları karşılığında Xbox Game Pass veya PC Game Pass sunmaktadır. Her iki abonelik de çevrimiçi çok oyunculu yetenekleri içermez, ancak 14,99 ABD doları karşılığında Xbox Game Pass Ultimate’a yükseltebilirsiniz ve bu, konsol ve PC için Game Pass’in kilidini açar ve EA Play ve Xbox Live Gold’a çevrimiçi erişim sağlar.

Xbox Game Pass Friends & Family, dört adede kadar diğer arkadaş veya aile üyesi için tüm Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını içerecek. Bu toplam beştir ve ayrıca Xbox Cloud Gaming, Xbox Live ve hatta oyunların PC Game Pass sürümlerine erişim içerir.

“Gezgin. Twitter ninja. Ödüllü yaratıcı. Kendini adamış seyahatkolik. Sert zombi savunucusu. İnternet hayranı.”

Keyword

xbox game pass , xbox game pass için kaydolun

OYUN
Xbox Game Pass Aile Aboneliği Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Fiyatı
Hafta sonu Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aile planını ortaya çıkaran bir sızıntının ardından Microsoft, yeni planını resmileştirdi ve İrlanda ve Kolombiya daki fiyatlarını açıkladı.

Başa dön tuşu