TEKNOLOJİ

NETFLIXTEKI EN İYI 10 NOEL FILMI, IMDBYE GÖRE SIRALANDI

NETFLIXTEKI EN İYI 10 NOEL FILMI, IMDBYE GÖRE SIRALANDI

Noel Baba’da benzersiz bir dönüş ve görsel olarak çarpıcı bir müzikal arasında, bu tatil sezonunda Netflix’te izlenebilecek tonlarca harika Noel filmi var.

NETFLIXTEKI EN İYI 10 NOEL FILMI, IMDBYE GÖRE SIRALANDI

Noel Baba’da benzersiz bir dönüş ve görsel olarak çarpıcı bir müzikal arasında, bu tatil sezonunda Netflix’te izlenebilecek tonlarca harika Noel filmi var.

Son zamanlarda beğenilen filmlerde bile Köpeğin Gücü , İrlandalı , ve evlilik hikayesi , Netflix orijinal filmleriyle çok iyi bir vuruş ortalamasına sahip değil. Bununla birlikte, akış hizmeti, tatil içeriği söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede tutarlıdır.

İLGİLİ: Hulu’daki En İyi 10 Noel Filmi, IMDb’ye Göre Sıralandı

Aboneler platformda yalnızca bir Noel klasiği bulabilecekler, ancak gerçekten çok iyi ve harika orijinal festival filmleri var. Noel Baba üzerine benzersiz bir dönüş, görsel olarak çarpıcı bir Noel müzikali ve elle çizilmiş bir yakında klasik olacak bir klasik arasında, akış platformunda gün ışığına çıkarılmayı bekleyen tonlarca harika Noel filmi var.

İlk filmin büyük başarısından sonra, Noel Günlükleri 2 izleyicilerin orijinal filmde sevdiği büyülü neşeyi ve Noel ruhunu getiriyor. Film, Kate’in Noel Baba ile yeniden bir araya gelerek, haydut bir elf olan Belsnickel’in Noel’i iptal etmesini engellemesine yardımcı oluyor.

Ne yazık ki, devam filminde çok daha az tantana olduğundan ve gag’lar öncekinin yarısı kadar iyi sonuç vermediğinden, azalan bir getiri durumu gibi görünüyor. Ancak Kurt Russell, sıcaklığı, karizması, sert sesi ve her yönüyle rahat havasıyla karaktere hala çok fazla karizma getirdiği için Noel Baba’yı oynamak için doğdu.

Netflix’in orijinal tatil filmleri listesi, bir schmaltzy rom-com olmadan tamamlanmış sayılmaz ve tatil o simge film mi? 2020 filmi, tüm yıl boyunca davet edildikleri tüm etkinliklerde birbirlerinin artıları olmayı kabul eden ve sonunda birbirlerine aşık olan iki bekar yabancıyı konu alıyor.

Film, bir Hallmark Noel filmi havası taşıdığı için eleştirmenler tarafından ezici bir çoğunlukla olumsuz karşılandı. Alımına ve ılık IMDb puanına rağmen, hala Netflix’in en büyük başarılarından biri. Buna göre Çeşitlilik , 2020’nin en çok izlenen doğrudan akışlı filmlerinden biriydi ve 68 milyon hane tarafından izlendi.

Basit taşlı komedi ne zaman Harold ve Kumar Beyaz Kale’ye Gidiyor 2004 yılında vizyona girse, dizinin 3D festival filmlerine ulaşacak kadar gelişeceği kimsenin aklına gelmezdi. Kulağa bir yenilik gibi gelse ve ezici bir şekilde popülerken 3D’den yararlanmaya çalışıyor olsalar da, aslında işe yarıyor ve serideki en komik görsel şakalardan bazılarını yapıyor.

Dizi saygısız mizaha bu kadar çok yatırım yaptığından ve her film bir kara komedi olduğundan, ikisinin mafya kavgalarına karışmasını ve Harold’ın yanlışlıkla Noel Baba’yı suratına vurmasını takip eden 2011 tatil filmi farklı değil. Bir Neil Patrick Harris yan ürünü olabileceğinden, franchise henüz bitmemiş bile olabilir.

Başka bir Netflix orijinal filmi, Jingle Jangle: Bir Noel Hikayesi çağdaşlarının çoğundan farklıdır. Film, türünün en ilginç görsel efektlerinden bazılarıyla dolu bir fantezi olmasının yanı sıra bir müzikaldir. Hikaye, oyuncakçının kötü çırağıyla savaşta olan bir oyuncakçı ve torununu takip ediyor.

İLGİLİ: Disney+’daki En İyi 10 Noel Filmi, IMDb’ye Göre Sıralandı

jingle çıngırağı duygulu oyuncaklar ve sihirli icatlarla dolu. Ve bugünlerde çoğu filmin görsel efektlerinin dijital olduğu yerlerde, o eski okul Noel filmi hissini veren şaşırtıcı miktarda mekanik pratik efekt var.

ABD’de popüler hale gelen çok fazla yabancı Noel filmi yok, ancak bu 2020 Brezilya filmi harika şakalar ve Noel tezahüratlarıyla dolu.

Sadece Başka Bir Noel diğer birçok filmin küçük bir türevi, en önemlisi Kunduz Festivali , Noel’den nefret eden bir adamın bayram mevsiminde bir zaman döngüsüne takılmasını takip eder. O da Noel’in gerçek anlamını öğrendiği için oldukça tahmin edilebilir. Ama son derece eğlenceli ve abartılı gülünç komedi ve zaman döngüsü hileleri asla eskimez.

Bir aylıktan küçük olmak, Noel denilen bir çocuk Netflix’in klasik bir Noel filmi yapma konusundaki son girişimi ve aslında oldukça yakın. Origin filmleri şu anda tüm öfke ile Cruella ve Joker , Netflix filmi Noel Baba’nın kökenini anlatıyor.

Nikolas genç bir çocukken efsanevi Elfhelm köyünü aramaya gönderilir ve sonunda onu bulduğunda Noel Günü’nü yaratması için ilham alır. Tonlarca kalbi olan schmaltzy bir film ve Elfhelm’deki sahneler çok renkli ve görsel olarak çarpıcı.

İki çocuk Noel Baba’yı kasete kaydetmeye çalıştığında Noel Günlükleri , tüm hediyelerini zamanında teslim etmesine yardım etmeleri gerektiğinde pazarlık ettiklerinden fazlasını alırlar. Tonlarca başka Noel filmine aşina, en açık şekilde elf ama bu 2018 filmi hakkında sevilecek çok şey var.

İLGİLİ: Netflix 2021’e Yaklaşan 10 Noel Eklemesi

Noel Baba açıkçası filmdeki gösterinin yıldızı ve daha önce hiç olmadığı kadar havalı ve pop kültürü referanslarıyla dolu olarak tasvir ediliyor – Noel Baba’nın bir hayranı olduğu ortaya çıktı. Yıldız Savaşları ! Ve tutuklanma gibi kendini turşulara sokma şekli, bazı klasik sahneler yaratıyor.

Neredeyse hiçbir yerden, tıpkı Çizmeli Kedi ilkinden daha başarılı olmak Şrek film, koyun Shaun sevgilinin yan ürünü olarak başladı Wallace ve Gromit dizi, ama kendi canavarı haline geldi. İlginç koyun kendi teatral filmini aldı, başarılı bir TV şovu ve şimdi, filmden bile daha iyi olan yeni bir Noel özel bölümü var.

Kilmation koyunu en iyi Aardman karakterlerinden biridir, bu nedenle yeni Noel tabanlı sürüm, Netflix’e özel yalnızca 30 dakika olmasına rağmen hayranlar için hoş bir sürpriz. Daha çok kısa bir film olsa da, 1982’lerde olduğu gibi Kardan adam 25 dakika olmasına rağmen klasik bir Noel filmi olarak sınıflandırılır, bu nedenle Noel öncesi uçuş faturaya da uyuyor.

Onlarca yıllık Noel filmlerinden, Beyaz Noel haksız yere göz ardı edilir ve benzerlerinin gölgesinde yaşar. Bu harika bir yaşam . Filmde de buna benzer bir anlatım var. Piskoposun Karısı , tüm zamanların en eski Noel filmlerinden biri .

İçinde Piskoposun Karısı , itibari karakter ve kocası kiliselerini kurtarmak için para toplamalı ve Beyaz Noel , bir şarkı ve dans grubu ve kardeş hareket başarısız bir hanı kurtarmak için bir araya geldi. Noel neşesi ile dolu, parlak ve heyecan verici müzikal sayıların gerçekleştiği zamandan daha dolu bir film yok. Beyaz Noel .

Roman, İrlandalı, Evlilik Hikayesi ve eleştirmenlerce beğenilen ve ödüle aday gösterilen diğer filmler yüksek puan alabilir, ancak IMDb puanları açısından, Klaus en iyi Netflix orijinal filmidir. Platforma özel tüm filmler arasında, bir çocuk Noel filminin en yüksek puan alması şaşırtıcı.

Netflix’in harika orijinal filmleri olmadığı için değil, ne kadar olağanüstü olduğunun bir kanıtı. Klaus dır-dir. Film, işinde berbat olduğunu kanıtladıktan sonra Kuzey Kutbu’nda çalışmaya gönderilen ve yalnızca gizemli ünvana sahip oyuncakçıyla arkadaş olmak için gönderilen bir postacıyı takip ediyor. Noel Baba’nın asırlık hikayesine benzersiz bir dönüş, komik, iç açıcı ve ayrıntılı elle çizilmiş animasyon bu günlerde nadiren görülen bir şey.

SONRAKİ: En İyi Tekrar İzlenme Değerine Sahip 10 Noel Filmi

Her film ve şov Aralık ayında Netflixe geliyor

Her film ve şov Aralık ayında Netflixe geliyor

Netflix’in öneri algoritması, sürekli olarak size yeni filmler, yeni TV şovları ve binging alışkanlıklarınıza göre uyarlanmış orijinal programlamalar sunmasına rağmen, akış hizmetinin içeriğindeki yangın hortumu, gelip ayrışmayı zorlaştırıyor.

Bu yüzden her ayın ilavelerini, radarınızda ne tutacağınıza dair bir spot ışığı ile parçaladık. Netflix’in kendi “yeni sürümleri” kategorisi bir bilgi dökümü. Bize resim içinde bir konuşma kafası, ekranda önerilerde bulunma gibi düşünün.

8 Mil

uzay çocuğu

Savaş (Netflix Filmi)

Netflix’ten: Doğru adımlar. Yanlış tutum. Ama sonra dans pistini yeni bir ortakla paylaşıyor ve aşkın ritmini alıyor.

Chucky’nin Gelini

Christine

Köfte Yağmuru

Crossroads: Bir İki Jaga (Netflix Filmi)

Netflix’ten: Göçmen işçiler ve yolsuzluk polisi. Çaresizlik dünyasında, doğru şeyi yapmak zor değildir. Tehlikeli.

Gelecek Cumadan Sonra

Cehennem çocuğu

Guillermo Del Toro, Hellboy’un yönettiği şeytani süper kahraman Ron Perlman’a, pirokinetik Liz Sherman ise Selma Blair’in rolünü üstlendi. Bu komik uyarlamayı hiç görmediyseniz, Nisan ayında David Harbour liderliğindeki yeniden başlatılmasından önce kontrol edin.

Sunny Leone ile Man vs Wild: Sezon 1

Joe Black ile tanış

Üreme paranormal romantizm genç bir Brad Pitt’i Ölüm’ün kişileştirmesi olarak yıldızlaştırır ve yaşam ve aşk hakkında bazı büyük sorular sorar. Film meşhur bir bombaydı, ancak yıllar içinde ele alınmıştı, metodik hızı için sevgi kazanmıştı.

Elhamra Anıları (Her Cumartesi Akış) (Netflix Original)

Netflix’ten: Yenilikçi artırılmış gerçeklik oyununun şifreli yaratıcısını ararken, bir yatırım firması yöneticisi İspanya’da bir pansiyon işleten bir kadınla tanışıyor.

Benim kanlı sevgilim

Gelecek cuma

Ren geyiği oyunları

Ölülerin Shaun

Terminator Kurtuluş

Büyük Lebowski

Kolejden bu yana Coen Bros. neo-noir komediyi görmediyseniz, düzenli olarak “taş ustalığı” olarak kanuna tabi tutulursa, karakterin tuhaflıklarından elektrik tasarım çalışmalarına ve vidanın her garip dönüşüne kadar başka bir dönüş daha yapın Lebowski’nin mükemmel kalibrasyonu, Yaşlı Adamlar İçin No Country ve diğer “prestij” resimlerle dolu olan Coen filminde yetersiz kalıyor. Muhtemelen “stoner” bırakabilir ve bunu sadece bir şaheser olarak adlandırabiliriz. (Ayrıca, devam edin ve Çok Küçük Bilen Adam’ı inceleyin, Netflix’e Buster Scruggs Ballad’ının serbest bırakılmasından sonra Netflix’e ekstra bir Coen yumruğu vermek için eklendi)

Büyük İngiliz Pişirme Şovu: Masterclass: Season 5 Masterclasses

Son Ejderha

Çok Az Bilen Adam

Istakoz

Yorgos Lanthimos’un melankolisini kaçırdıysanız, bir hayvana dönüştürülme aşkı altında olan aşkı bulmak zorunda olan bir erkeğe romantik bir benzetme yaptıysanız (adaletle seçtiği için), yazarın yönetmeninin yeni filmini yakalamadan önce buna devam edin, The Favourite, dalgalar yaratıyor Oscar’da. Dogtooth’ten bu yana Lanthimos, dünyalar inşa etmede ve dizlerindeki izleyicilerini beklenmedik şekillerde kapatmanın heyecanını buldu. Istakoz temel olarak bir filmde iki filmden oluşuyor, her iki yarısı da farklı bir şekilde aşık oluyor ve siz de vahiyleri beklemiyorsunuz.

Mavi Gezegen II: Sezon 1

Kahraman Maskesi (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Gizemli ölümlerle dolu bir döküntüden sonra Crown savcısı Sarah Sinclair ve SSC ajanı James Blood, sıradışı yeni biyo maskeleri çevreleyen bir komplo keşfetti.

Kalbinizin Sesi: Sezon 2’yi Yeniden Başlatın (Netflix Original)

Netflix’ten: Ae-bong’un kocası ve sevimli bir bebek kızının babası olan Seok, yeni ailesinden ilham alan yeni fikirler bulur ve sorumlulukları değiştirir.

Bölge 9

Güney Afrika bilim kurgu filmi, Neill Blomkamp’ı haritaya koydu ve devam etti: Hala Sharlto Copley’nin Wikus’unun uzaylı lazerler kullanarak bir itfa yolu patlattığını görmek çok heyecan verici ve WETA’nın yabancı Christopher Johnson’ı hayata döndüren özel efektleri devam ediyor kamaştırıyor.

Mutlu !: Sezon 1

5 Yıldızlı Noel (Netflix Filmi)

Netflix’ten: Eşlerinden uzak. Paparazziler ve meraklı gazetecilerden uzak. Sorunsuz, Noel zamanı denemesi – yanlış giden ne olabilir?

Kötü Kan (Netflix Original)

Netflix’ten: Bu genişleyen suç draması, yıllardır Montreal’de organize suça başkanlık yapan Rizzuto ailesinin ve ortaklarının gerçek hikayesini takip ediyor.

Berlin’in Köpekleri (Netflix Original)

Netflix’ten: İki polis, ünlü bir Türk-Alman futbolcunun cinayetini araştırıyor, ancak etnik ve yeraltı bağlantıları tartışmalara neden oluyor.

Dumplin ‘ (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Dumplin ‘(Danielle Macdonald), diğer yarışmacılar ayak izlerini takip ederken yükselen ve yarışmaya girerken protesto eden bir protesto olarak annesinin yarışmasına katılan eski bir güzellik kraliçesinin (Jennifer Aniston) genç kızıdır. onların küçük Teksas kasabası.

Ücretsiz Rein: Noel Oniki Komşuları (Netflix Original)

Netflix’ten: Bright Fields, Ökseotu Balosu için hazırladığı gibi, kırık bir süs, Zoe’yi bir aile sırrına götürürken, Gaby kendini yeni patron Mia’nın merhametinde bulur.

Mowgli: Ormanın Efsanesi (Netflix Filmi)

Andy Serkis’in The Jungle Book’u alması Netflix’te bir ev buldu. Bu daha koyu renkli, Christian Bale, Cate Blanchett ve Benedict Cumberbatch’in seslerini hayvanlar olarak, Amerikalılar ise Matthew Rhys’i Rudyard Kipling’in babası olarak görüyor ve fantastik masalları gerçeğe komşu olacak. Birkaç çekinceyle hoşuma gitti.

Başarmak! Tatil! (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Beklediğiniz “çivilenmiş!” Tatiline özel, eksik malzemelerle, nefis derecede üzgün görünen imkansız sobalar ve tatlılar.

Neo Yokio: Pembe Yılbaşı (Netflix Original)

Netflix’ten: Kaz, Gizli Noel Baba yarışmasını, Angelique Teyzesini ziyareti ve Arcangelo’nun Noel planını yaptığı düşmanı gibi hokkabazlık ederken tatilleri etkiliyor.

Çam Gap (Netflix Orijinal)

Netflix’ten: En gizli ABD-Avustralya ortak savunma tesisi Pine Gap’ta, çatlaklar, casusların birbirleriyle ve birbirlerine karşı yaptıkları kritik ittifakta ortaya çıkıyor.

ReMastered: Jam Master Jay’i kim öldürdü? (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Çığır açan bir ’80’lerin rapi olan Run-DMC, hip-hop’u ana akıma getirdi. Ancak grubun DJ’i olan Jam Master Jay cinayeti gizemli olmaya devam ediyor.

Süper Canavarlar ve Dilek Yıldızı (Netflix Original)

Netflix’ten: Salonları tatil büyüsüyle süsleyin ve eğlenceli, şenlikli bir zamana hazırlanın. Bu Süper Canavarlardan sana bir hediye.

Amerikan Meme (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Dört sosyal medya bozucusunu takip edin – Paris Hilton, Josh Ostrovsky, Brittany Furlan ve Kirill Bichutsky – çevrimiçi imparatorluklar yaratmak için acele ediyorlar.

Bağlama Planı (Plan Sahili) (Netflix Original)

Netflix’ten: Parisli Elsa eski sevgiline asıldığında, en yakın arkadaşları gizlice devam etmesi için erkek bir eskort kiralarlar. Ancak planları biraz fazla iyi çalışıyor.

Ahır: Bölüm 6 (Netflix Original)

Netflix’ten: Colt, Abby ile ebeveyn olmaya hazırlanırken bir çiftliği yönetmenin zorluklarıyla yüzleşiyor. İkinci yeni varış ise Bennetts’i parmak uçlarında tutar.

Sin senos sí hay paraíso: Sezon 3

Michael Jackson’ın İşte

Vir Das: Kaybediyor (Netflix Original)

Netflix’ten: Yeni bir stand-up özelinde, komedyen Vir Das dünya seyahatine, dine, Hintli bir süper kahraman olma arzusuna ve daha fazlasına dokunuyor.

Arka Sokak Kızlar: Gokudols (Netflix Original)

Netflix’ten: Destansı bir gaf için para ödemek için üç yakuza kardeş vücutlarını değiştirmek, bir kız grubu oluşturmak ve yeraltı J-Pop idol sahnesine girmek zorunda kalıyor.

Birçoğu, Biri (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Vatandaşlığa geçme sınavlarına hazırlanırken, bazı yasal göçmenler onları Amerika’da daha iyi fırsatlar aramaya iten şeyleri tartışıyorlar.

Aranıyor: Sezon 3 (Orijinal Netflix)

Netflix’ten: Bir tanık koruma anlaşması, bir cinayetin Kayıp bir kadın arayışı içinde Güney Avustralya’da kaçak olarak gönderdiği Adelaide’da Lola’ya iner.

Sabrina’nın Soğutma Maceraları: Bir Cücenin Masalı (Netflix Original)

Herkesin en sevdiği genç cadı, özel ailesiyle büyülü ailesi Winter Solistice’yi kutlarken, ölümlü arkadaşları normal tatillerini kutlamaya devam ediyor. Gerçekten de Noel Baba’yı övün.

Guguklu: Sezon 4 (Netflix Orijinal)

Netflix’ten: Kendisi için bir kariyer yapmayı uman Dale, misafirperverliği deniyor, avukat Ken ise Sezon 4’teki bazı profesyonel meselelerle başa çıkabiliyor.

True ile Dans Et ve Şarkı: Şarkılar (Netflix Original)

Netflix’ten: Gerçek ve arkadaşları müzik yapıyorlar – ve birlikte dans etmeni ve şarkı söylemeni istiyorlar. Bu yüzden kes sesini aptal kaz! Bu eğlenceli vuruşlar tamamen tatlı.

Fuller Evi: Sezon 4 (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Tanner-Fuller-Gibblers büyük kahkahalarla geri döndü. DJ ve Steve alevlerini yeniden alevlendirdi – ve ailenin yeni bir üyesi yolda!

Gerçek Narcos’un İçinde (Netflix Original)

Netflix’ten: Özel Kuvvetler askeri Jason Fox, katılan insanları ve nasıl çalıştıklarını anlamak için Meksika, Kolombiya ve Peru’daki uyuşturucu kartellerine katılıyor.

Dünyanın En Zorlu Cezaevleri İçinde: 3. Sezon (Netflix Original)

Netflix’ten: Bir zamanlar yanlışlıkla cinayetten suçlu bulunan araştırmacı gazeteci Raphael Rowe, Kolombiya, Kosta Rika, Romanya ve Norveç’teki cezaevlerini ziyaret etti.

Peoria Prensi: Bir Noel Geyiği Mucizesi (Netflix Original)

Netflix’ten: Teddy Işık Festivalini hiç kaçırmadı, ama bowling salonu kar yağdı! Endişelenmeyin – Emil, Noel geyiğinin günü kurtaracağı konusunda ısrar ediyor.

ROMA (Netflix Filmi)

Netflix’in Oscar yarışındaki altın rakibi, Alfonso Cuarón’un son filmi Mexico City’deki bir ailenin hayatında bir yıl izliyor. Kasım ayının sonunda sınırlı bir tiyatro yayını alıyor ve ardından Aralık başında platforma başlamadan önce daha fazla şehre açılıyor.

Sunderland Til I Die (Netflix Orijinal)

Netflix’ten: Bu dokümanlar, İngiliz futbol kulübü Sunderland’ı, 2017-18 sezonunda Premier Lig’den düşme sonrasında geri sıçramaya çalışırken takip ediyor.

Düzeltme (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Komedyenler Jimmy Carr, DL Hughley ve Katherine Ryan, komik konuklardan ve gerçek uzmanlardan oluşan mürettebatın yardımıyla dünyanın sıkıntılarını gideriyor.

Masum Adam (Orijinal Netflix)

Netflix’ten: Altı bölümlük belgesel dizisi John Grisham’ın gerçek suçu en çok satanı olan The Innocent Man, 1980’lerde Oklahoma’nın küçük kasabasını sallayan iki cinayete ve ardından yaşanan tartışmalı olaylar zincirine odaklanıyor .

Koruyucu (Netflix Orijinal)

Netflix’ten: Bağlarını gizli antik bir düzende keşfederek, modern İstanbul’da yaşayan genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarma arayışına giriyor.

Gelgit Alanları (Netflix Original)

Netflix’ten: Ex-con Cal McTeer’in memleketi Orphelin Bay’e dönüşü, cinayet, uyuşturucu ve sirenler etrafındaki nesiller boyu sürecek sessizlik komplounun kapağını açıyor.

Yolcu : Sezon 3 (Orijinal Netflix)

Netflix’ten: Dünyaya maruz kaldıkları varlıklarla ilgili gerçeği olan MacLaren ve ekibi izlerini örtmeli, FBI ile ortak olmalı ve Traveler 001’i bulmalı.

Voltron: Efsanevi Defans: Sezon 8 (Netflix Orijinal)

Bölücü yedinci sezonun ardından galaktik kahraman grubu evreni savunmak için geri döndü. Fandom hayatta kalacak mı?

Bebek anne

Messenger’ı öldür

Bir gün

Broadway’de Springsteen (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: En çok satan otobiyografisine dayanan bu ünlü gösteride Bruce Springsteen, müziğinin akustik versiyonlarını gerçekleştiriyor ve kişisel hikayelerini paylaşıyor.

Herşeyin Teorisi

Baki (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma, efsanevi babasını aşmak için çok zorlanırken, beş şiddetli ölen mahk himm, onu almak için Tokyo’ya iner.

Ellen DeGeneres: Canlandırılabilir (Netflix Original)

Netflix’ten: Ellen DeGeneres, 18 Aralık’ta ilk kez sahneye çıkan Netflix orijinal komedi filmi “Relatable”. Seattle’daki Benaroya Salonu’nda çekilen Relatable, Ellen’in 15 yıllık bir aradan sonra stand-up’a döndüğünü gösteriyor.

Terrace House: Yeni Kapı Açma: 5. Bölüm (Netflix Original)

Netflix’ten: Takayuki ve Aya buluşmaya devam ediyorlar, ancak Takayuki’nin kalbi başka birine verilebilir. Yeni üye Shunsuke, kendini keşfetme yolculuğuna başladı.

3Below: Arcadia’nın Masalları (Netflix Original)

Guillermo Del Toro’dan bu en yeni animasyon serisi, Tales of Arcadia canon’daki Trollhunters’a katıldı. İki kraliyet genci uzaylı, uzay kazası düştükten sonra insanlarla karışmak için mücadele ediyor.

7 Gün Dışarı (Netflix Orijinal)

Netflix’ten: 7 Days Out, moda, yemek, mekan, spor ve eğlence dünyalarındaki en önemli tarihi ve kültürel etkinliklere götüren yedi günün heyecan ve dramalarına yakından bakıyor. En son Chanel Haute Couture koleksiyonuna hazırlanan Karl Lagerfeld’den NASA’nın çığır açan Cassini misyonuna 7 Days Out, dünyanın en heyecan verici olaylarını geri saydıkça, eşi benzeri görülmemiş, sahne arkası erişimi sunuyor. Dizi Mayıs’ta ilk alkışlanan yönetmen, Andrew Rossi, Şef’in Sofrası ve Son Şans U’nun Yapımcıları Andrew Fried ve Dane Lillegard’dan ve Baş Yapımcı Joe Zee’den geliyor.

Ex İle Geri (Netflix Original)

Netflix’ten: Yıllar sonra dört bekar, unutamadıkları exes ile tekrar birleşecekler. Ama geçmiş aşkları onlar hakkında aynı şekilde hissedecek mi?

Kötü Tohumlar (Netflix Filmi)

Netflix’ten: Geçmişinden sıkıntı duyan, evlatlık annesiyle küçük bir raket işleten bir aldatmaca sanatçısı, bir grup zor öğrenciye danışmanlık yaparken kefaret buluyor.

Kuş Kutusu (Netflix Filmi)

Netflix’ten: Bir toplu intihar dalgasından beş yıl sonra nüfusu azaltıyor, bir kadın ve iki çocuğu çaresiz, tehlikeli bir arayış içine girdi.

Derry Girls (Orijinal Netflix)

Netflix’ten: Kuzey İrlanda Sorunları’nın zeminine dayanan bu çizgi dizi, 1990’ların başlarında gençliklerinde dolaşırken bir grup arkadaşını takip ediyor.

Diablero (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: İyiyle kötülük arasındaki doğaüstü bir mücadele, bir rahip efsanevi bir iblis avcısı tarafından yönetilen bir ekibin yardımını aldığında Meksika’nın renkli sokaklarında ortaya çıkar.

Greenleaf: Sezon 3

SON UMUT: Bölüm 2 (Netflix Original)

Netflix’ten: Pandora ekibi, şehri tehdit eden bir sıkıntıya katlanmaya devam ederken, intikamcı bir Bay Gold intikam alma şansını bekliyor.

Parfüm (Orijinal Netflix)

Netflix’ten: İnsanüstü bir koku alma duyusuna sahip bir parfümcü, bir yatılı okuldaki kız öğrencilerini özlerini damıtıp mükemmel bir koku yaratmak için öldürmeye başlar.

Jaeger Sirius (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Tokyo’da, kendilerini “Jaegers” olarak adlandıran bir grup, Sirius’un Gemisi’ni arayan vampirleri gizlice avlıyor. Bunların arasında genç kurt adam, Yuliy.

Mücadele: Szukalski’nin Hayatı ve Kayıp Sanatı (Netflix Filmi)

Netflix’ten: LA’daki yeraltı sanatçıları, asıl hikayesi şaşırtıcı bir bölümle bölümleri açan çılgın bir dahi olan unutulmuş bir Polonyalı heykeltraşın çalışmalarını keşfederler.

Işık masalları: Sezon 3 (Netflix Original)

Netflix’ten: 3. Sezonda, Hindistan’ın mahallelerine, Endonezya’nın resiflerine ve Avustralya’nın ülkesine keşif seferlerinde görüntü oluşturucular üçlüsü izleniyor.

Küçük Silahtarlar (Netflix Original)

Netflix’ten: Waitakere Cenaze Hizmetleri’ndeki karı koca takımı hakkındaki dokümanlar, aileleri kederli ve duygusal bir şekilde çalıştırarak.

Kurt (BÖRÜ) (Netflix Orijinal)

Netflix’ten: Türkiye genelinde riskli operasyonlarla görev yapan özel bir güvenlik biriminin üyeleri hem sahada hem de evde tehlike ve trajedi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Hi Score Girl (Netflix Orijinali)

Netflix’ten: Akademisyenler ve sporda berbat derecede becerikli olmayan bir oyuncu nihayetinde her zamanki gölgeli çarşıda eşleşmesini sağlıyor – ve bu onun zengin sınıf arkadaşı Akira.

Sihirbazlar: Sezon 3

Anthony Bourdain: Bilinmeyen Parçalar: Sezon 11

Marvel Studios ‘Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Sinematik tarihin en iddialı geçiti, bazı neşeli Noel günü izlemeleri için geçerli olacak. Sonsuza dek Disney Plus’a gitmeden önce bunun tadını çıkarın.

Alexa & Katie: Sezon 2 (Netflix Orijinal)

Netflix’ten: En iyi arkadaşlar Alexa ve Katie için ikinci sınıf yılı tomurcuklanan romantizm, büyük bir ayrılık, doğum günü dönüm noktası ve asla unutamayacakları büyük dersler getiriyor.

Anında Otel (Netflix Original)

Netflix’ten: Avustralyalı ev sahibi takımlar, geceleri birbirlerinin kiralık evlerinde konaklayarak en iyi Anında Otel unvanı için yarışıyor ve deneyimlerini derecelendiriyorlar.

12 yıl önce (Netflix Filmi)

Netflix’ten: Uruguay’ın gelecekteki başkanı José Mujica’nın da dahil olduğu üç siyasi mahkum, Uruguay’ın askeri diktatörlüğü tarafından gizlice tutsak edildi.

Seçim Günü (Netflix Original)

Netflix’ten: Zorba olan bir baba ile sahip olunan bir sistem arasında, bir kriket dahisi ve kardeşi kendi tutkuları, şeytanları ve kimlikleriyle boğuşuyor.

Melekler Uyurken (Netflix Film)

Netflix’ten: Bir işadamı direksiyonda uyuya kalır ve arabasına bir kadınla vurur. Korkmuş arkadaşı ile etkileşimleri bir dizi karanlık olayı açığa çıkardı.

Yummy Mumyalar (Netflix Orijinal)

Netflix’ten: Gebeliklerinde kıskanılacak yaşam biçimlerine sahip dört genç anneyi takip edin, yeni doğmuş bebeklerle kaotik, yeni bir gerçekliğe sürüklenirler.

Jane Doe Otopsisi

Bill Murray Hikayeleri: Efsanevi Bir Adamdan Öğrenilen Yaşam Dersleri

Aşağı Su Havzası: Sınırlı Seri (Netflix Original)

Netflix’ten: Tavşanların savaşçısı Richard Adams’ın klasik romanının bu uyarlamasında yeni bir ev bulmak için cesaret dolu yolculuklarında birçok tehditle savaşıyor.

Keywords

Noel Baba’da benzersiz bir dönüş ve görsel olarak çarpıcı bir müzikal arasında , bu tatil sezonunda Netflix’te izlenebilecek tonlarca harika Noel filmi var.

Noel 2022 de Netflix e gelen 5 harika film

Başa dön tuşu