Game

Creepy Horror Game Unholy Coming to PS5 and Xbox Series X

Unholy, PlayStation 5 ve Xbox Series için de Geliyor

HOOK ve Duality Games tarafından yeni Unholy fragmanı yayınlandı ve PlayStation 5 ile Xbox Series versiyonları da onaylandı.

Unholy, PlayStation 5 ve Xbox Series için de Geliyor

Tokyo Game Show 2022 fuarında yayınlanan fragman ile Unholy oyununun PlayStation 5 ve Xbox Series için de geleceği onaylandı. Şimdilik kesin çıkış tarihi  olmayan psikolojik korku oyunu, 2023 yılında çıkışını gerçekleştirecek.

İlginizi Çekebilir: Yeni Street Fighter 6 Fragmanı ile Karakter Kadrosu Belli Oldu

Duality Games tarafından geliştirilen ve HOOK tarafından da yayınlanacak olan Unholy, uzun zamandır geliştirilme aşamasındaydı. Bir önceki fragmanı 2018 yılında görücüye çıkmış olan oyun, stüdyonun kurucusu da olan Tomasz Strzalkowski’nin eserlerine dayandırılarak, eşsiz bir birinci kişi bakış açısından oynanan psikolojik korku deneyimi yaşatacak. Kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor ve farklı ve ürkütücü oynanışı ve Fallout, Metro ve S.T.A.L.K.E.R. gibi serileri anımsatan bölüm tasarımları ile dikkat çekiyor.

Duyurulduğu zamanda PC (Stem) için geliştirildiği ve 2023 yılında çıkacağı belirtilmiş olan Unholy, Tokyo Game Show 2022 fuarında yayınlanan yeni fragmanı ile artık PlayStation 5 ve Xbox Series konsolları kullanıcılarıyla da buluşacak.

Kayıp olan çocuğumuzu bulmaya çalışacağımız senaryo boyunca, gerçek dünya ile karanlık ve her türlü kötülüğün kol gezdiği dünya arasında geçiş yaparak, ipucu arayarak ve bulmaca çözerek gizemi ortaya çıkartmaya çalışacağız. Bu esnada, yolumuza elbette kötü niyetli olanlar da çıkacak. Çevresel etkileri de kullanarak doğrudan çatışmaya girebileceğimiz gibi, etliye sütlüye bulaşmadan yolumuza devam edebileceğiz.

Oynanış sırasında beceri kazanıp, yetenek geliştirme sistemi de olacak. Ne var ki bunu kullanabilmek için kendimize bir maske oluşturmamız gerekecek. Aynı zamanda düşmanlarımızın maskelerini de kullanabilmemiz mümkün oluyor.

HOOK ve Duality Games tarafından yayınlanan yeni fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Korku oyunu Unholy yeni nesil konsollara da çıkacak

Duality Games’ten yeni ve ürkütücü bir korku oyunu Unholy geliyor. Üstelik yeni nesil konsolları boş geçmeyecek, PS5 ve Xbox Series’e geliyor.

Korku oyunu Unholy yeni nesil konsollara da çıkacak

Duality Games tarafından uzun yıllardır geliştirilen korku oyunu Unholy yeni nesil konsollar için gelecek. Daha öncesinde Steam için çıkacağı bilgisi verilen oyunda yeni nesil duyurusu da gelince türün hayranları için meraklı bekleyiş başlamış oldu.

Duality Games tarafından uzun yıllardır geliştirilmesi devam eden yeni korku oyunu Unholy resmi bir açıklamayla yeni nesil konsollara geleceğini duyurdu. Unholy için 2018 yılında bir fragman yayınlandı ve kıyamet sonrası korkutucu dünya hakkında detaylar oyuncuya gösterilmiş oldu. Şimdi, yayınladıkları yeni fragman ile hikayenin detaylarını ve Steam, PS5 ve Xbox Series için çıkacağı duyurusunu yapılıyor.

Korku oyunu Unholy yeni nesil konsollara da çıkacak

Unholy, PlayStation ve Xbox’ta yer alan etkileyici korku oyunları listesine adını yazdırmak üzere. Fragman detayları, Fallout, Metro Exodus ve Stalker gibi bir izlenim bırakmış olsa da, Unholy benzersiz ve korkutucu bir oyun olarak çıkacağının garantisini veriyor. Oyun ile ilgili bütün detaylar, diğer birçok oyun gibi Tokyo Game Show’da ortaya çıktı.

Unholy, beklenen oyunlardan birisi olduğu için şimdiden Steam üzerinde istek listesine alınabilir. Duality Games, oyunun tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında net bir bilgi paylaşmasa bile, 2023 senesini işaret etti. Son fragmanda bizlere birkaç yer ve düşman gösterildi ve kayıp bir çocuğu arayan karakter hakkında detaylar paylaşıldı. Ayrıca oyuncuları kötü ve tehlikeli tuzaklara çeken gizemli bir maskeyi de vurguladılar.

Unholy , 2023’te PC, PS5 ve Xbox Series X’e geliyor.

Creepy Horror Game Unholy Coming to PS5 and Xbox Series X

A new and eerie horror title from Duality Games is coming to Steam and both the PlayStation 5 and Xbox Series X consoles.

Creepy Horror Game Unholy Coming to PS5 and Xbox Series X

A new and eerie horror title from Duality Games is coming to Steam and both the PlayStation 5 and Xbox Series X consoles.

Unholy, a horror title by Duality Games, has been in development for many years and will officially be available on PlayStation 5 and Xbox Series X consoles. A previous trailer for Unholy was released back in 2018 and detailed an interesting world that looks post-apocalyptic and very creepy. Now, a new trailer highlights elements of the story and confirms that players on Steam, PlayStation, and Xbox will be able to experience Unholy.

Unholy will join an impressive roster of horror games on PlayStation and Xbox. While the setting looks similar to titles like Fallout, Metro Exodus, and Stalker, Unholy will hopefully differentiate with unique and frightening gameplay.

RELATED: Creepy Horror Game Saturnalia Is Launching Just in Time for Halloween

The news about Unholy was revealed at the Tokyo Game Show, along with many other games and gaming accessories. Unholy can be Wishlisted now on Steam in preparation for an expected 2023 release. Duality Games hasn’t said anything about exactly when the title will be available, but it has confirmed a 2023 release. The recent trailer also showed a few locations, and enemies, and set up a story about a character looking for a missing child. It also highlighted a mysterious mask that seems to ensnare players in sinister and dangerous circumstances.

Though very little is confirmed about Unholy, the best horror games create tangible worlds and force characters into memorable and relatable experiences. In that, it seems that Unholy has succeeded. Of course, players will have to wait until the title is officially released before they can see if the game is truly frightening or engaging. Gaming is a great medium for horror content, and there have been some fantastic titles that have managed to keep fans playing while also terrifying them. Unholy will have a lot to live up to as it seeks to make a name for itself on current platforms.

The good news is that many gamers have already been showing support for the horror title, commenting about their intrigue or excitement for the game. As other horror games like Scorn are preparing for release on consoles and PC, Duality Games will have to continue to provide looks at its game that leave players wanting more. Because of the popularity of horror games, potential fans will have to be given a reason to take a chance on Unholy. And hopefully, once the game is officially released, players will find a horror experience that lives up to the expectations that Duality Games is creating.

Unholy is coming to PC, PS5, and Xbox Series X in 2023.

MORE: The Condemned Games Deserve Remasters

Freelance writer, blogger, and author. Fantasy and video game enthusiast. Constantly typing…

Forza Horizon 5 PS4/PS5e geliyor mu?

Bu yılki E3’te yarış hayranları, Playground Games Forza serisinde Forza Horizon 5 ‘daki en sonunu duyurduğunda bir tedavi

Forza Horizon 5 PS4/PS5e geliyor mu?

Bu yılki E3’te yarış hayranları, Playground Games Forza serisinde Forza Horizon 5 ‘daki en sonunu duyurduğunda bir tedavi gördü. Ana Motorsport unvanlarından Street Racing serisi, oyuncuların 9 Kasım’da Meksika sokaklarına girdiğini görüyor. sadece Xbox ve PC oynatıcılar için mevcut olacağını .

Orijinal Forza Motorsport 2005 yılında geri döndüğünden beri, bu dizi Turn 10 Studios tarafından geliştirildi, oyun alanı oyunları, hepsi Xbox Game Studios tarafından yayınlanan Horizon serisine baktı . Ne yazık ki, sadece PlayStation konsollarına sahip olanlar için bu, oyunlara yıllardır erişilemediği anlamına geliyor. Aslında, bu dizi sadece ilk maçını 2015 yılında Forza Motorsport 6 ile geri getirdi.

10 Aralık 2021’de Greysun Morales tarafından güncellendi : Forza Horizon 5’in PC, Xbox One ve Xbox Serisi X/S için başlatılmasından bir ay geçti. Oyun eleştirmenlerden ve hayranlardan olumlu övgü alırken, Microsoft henüz Forza Horizon 5’in PlayStation platformlarına geldiğini ve maalesef bu muhtemelen yakında değişmeyeceğini duyurmadı. Forza özel bir Microsoft franchise’ıdır ve başka yerlere gelmesi pek olası değildir. Bu hiç değişirse, bu yazı yeni bilgilerle güncellenecektir. Şimdilik, Forza Horizon 5 PS4 veya PS5’e gelmiyor .

Forza Horizon 5 PS4/PS5’e geliyor mu?

MLB gibi münhasırlar ile Xbox’a giden yolu buluyor, PlayStation oyuncuları muhtemelen forza konsoluna gelebileceğinden umutlu. Ancak, şu anda Forza PlayStation oyuncuları için ulaşılamıyor. Ne yazık ki, bu, 9 Kasım 2021’de Forza Horizon 5 ‘in yayınlanmasını dört gözle beklemeleri gerekmediği anlamına geliyor.

Bir PlayStation’da herhangi bir Forza oyunu oynamanın bir yolu olmasa da, bu oyuncuların kesinlikle başka seçenekleri var. PlayStation, yarış oyunu kaşıntısını çizmek isteyenler için birkaç alternatif sunuyor. İhtiyaç For Hız franchise, PlayStation oyuncuları için mükemmel bir seçenektir. Need for Speed ​​Heat şu anda konsollar arasında mevcuttur ve oyuncuları Palm City olarak bilinen açık dünya bir ortama atar.

Benzer bir şekilde, Gran Turismo 7 11 Haziran 2020’de Sony’nin PlayStation 5 açıklama akışında gösterildi. Başlık 2022’de PS5’e gelecek. Bu serilerin hiçbiri Forza Horizon 5, ‘deki yarış stili için kesin yedekler değil, ancak her iki oyun serisi de bu türde sağlam standartlardır. Yeni sürümler, Forza Horizon için bir yerine geçen PlayStation oyuncuları için nispeten iyi çalışmalıdır.

Forza Horizon 5 PS4/PS5’e geliyor mu?

Forza Horizon 5 oyuncuları 2012’den bu yana ilk kez Kuzey Amerika’ya geri getiriyor. Oyuncular Meksika’ya seyahat edebilecek, güzel plajlar boyunca araba kullanabilecek ve yol boyunca eski kalıntıları keşfedebilecekler. Oyun ayrıca tünelleri, bükme sokakları ve çok sayıda plaza ile Guanajuato şehrini de içeriyor.

Bu oyun, Forza Horizon serisinde henüz en büyük haritayı içerecek. Bunun da ötesinde, geliştirici yeni bir keşif modu ve Events Lab adlı yeni bir özellik vaat ediyor. Bu özellik, oyuncuların kendi oyun modlarını, deneyimlerini ve yarışlarını oluşturmalarını sağlar. Ne yazık ki PlayStation oyuncuları için, bu serinin konsollarla karşılaşması pek olası görünmüyor.

Forza Horizon 5 şimdi PC, Xbox One ve Xbox Serisi X/S için çıktı.

Kaynak: Xbox

Unholy, PlayStation 5 ve Xbox Series için de Geliyor

Başa dön tuşu