Game

Yayına girer girmez gündem oldu… İşte Fatih Terim belgeselinden ilk kesitler

İZLE

15 Eylül tarihinde Netflix’de yayına girecek olan Fatih Terim’in hayatının işleneceği TERİM belgeselinin fragmanı yayınlandı.

İZLE

15 Eylül tarihinde Netflix’de yayına girecek olan Fatih Terim’in hayatının işleneceği TERİM belgeselinin fragmanı yayınlandı.

Netflix Türkiye, Fatih Terim’in hayatını “futbolcu, kaptan, hoca, baba ve dede” kimlikleri üzerinden anlatacağı belgeselin fragmanını resmi Twitter hesabından yayınladı.

Dün 69. yaşına giren efsane teknik direktörün hayatının 1996-2022 yıllarının işleneceği belgeselde, fragman duyurusu “En az dört kuşaklık hatıralarıyla #TERİM 15 Eylül’de sadece Netflix’te.” şeklinde yapıldı.

Fragmanda Fatih Terim’in, “İnsanların yaptıkları çok çabuk unutuluyor. Hatta bazen siz bile hatırlayamıyorsunuz. Kolay bir hikâye değil bu. Bir ömrün neredeyse verildiği, büyük fedakârlıklarla gelinen bir yer burası.” sözleri dikkat çekti ve fragman paylaşıldıktan kısa bir süre sonra sosyal medyada büyük ilgi topladı.

Fragmanda ayrıca Fatih Terim’in saha dışı hayatından, ailesinden ve yakın çevresinden kesitler görülüyor.

En az dört kuşaklık hatıralarıyla #TERİM 15 Eylül’de sadece Netflix’te. pic.twitter.com/y9Rxe8fvrp

Yayına girer girmez gündem oldu… İşte Fatih Terim belgeselinden ilk kesitler

Milyonlarca kişi tarafından heyecanla beklenen Netflix’in ‘Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator Fatih Terim 15 Eylül’de sadece Netflix’te.”

Yayına girer girmez gündem oldu... İşte Fatih Terim belgeselinden ilk kesitler

Galatasaray’ın efsane isimlerinden olan ve kariyeri başarılarla dolu olan Fatih Terim’in hayatı belgesel oldu. Online dizi ve film platformu Netflix’in ‘Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator Fatih Terim’ sloganıyla duyurduğu Terim belgesel bu sabah itibarıyla yayına girerken, yayına girmesinden kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem oldu.

Milyonlarca kişi tarafından heyecanla beklenen Netflix’in ‘Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator Fatih Terim 15 Eylül’de sadece Netflix’te.” diyerek duyurduğu Fatih Terim belgeseli bu saha saat 10 itibarıyla yayına girdi.

728Xauto 1

Merakla beklenen belgesel yayına girmesinden kısa bir süre sonra sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girerken, uzun yıllara yayılan tarihe damga vurmuş başarılara sahne olan kariyeriyle farklı nesillerin hatıralarında yer edinen Fatih Terim, Netflix’in belgeselinde bilinmeyenleriyle anlatıyor. 1996-2022 yıllarına odaklanan belgesel, hepimizin çok iyi bildiği başarıları bu defa Fatih Terim’in ağzından aktarıyor.

728Xauto 2

Fatih Terim belgesel ile alakalı kendisine yöneltilen ‘İlk izlediğinizde ne hissettiniz sorusuna “Eşim Fulya ile izledik ve gözyaşlarımızı tutamadığımız anlar oldu. Hiç kolay değil. İnsan o an kendine yabancılaşıyor. İzlediğin kendi hayatın ama görüntüler, müzik, konuşmalar…” yanıtını vermişti.

728Xauto 3

728Xauto 4

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fatih Terim belgeseli izle! Fatih Terim belgeseli ne zaman, nereden izlenir?

Fatih Terim belgeseli izleyicisiyle bulu

Fatih Terim belgeseli izle! Fatih Terim belgeseli ne zaman, nereden izlenir?

Fatih Terim belgeseli ne zaman, nereden izlenir? sorusunun yant, futbolseverler tarafndan merak ediliyor. Uzun yllar Galatasaray’n Teknik Direktrln yapan Fatih Terim’in belgeseli Netflix’te yaynland. Peki Fatih Terim belgeseli ka blmden oluuyor, konusu ne? te Fatih Terim belgeseli izleme linki…

FATH TERM BELGESEL NE ZAMAN, NEREDEN ZLENR?

Netflix’in ‘Terim’ belgeselinde bilinmeyenleriyle anlatlyor. 1996-2022 yllarna odaklanan belgesel, hepimizin ok iyi bildii baarlar bu defa Fatih Terim’in azndan aktaryor”

Fatih Terim belgeselini Netflix’ten izleyebilirsiniz.

FATH TERM BELGESEL ZLE!

FATH TERM BELGESEL KA BLM?

Terim belgeseli drt blmden oluuyor. Belgeselin senaryosunu Altu Gltan, ynetmenliini Burak Aksoy yapt.

Fatih Terim, Netflix’teki belgeselinin yaynlanmasndan hemen nce rportaj verdi. Netflix’in sitesinde yaymlanan rportajda aklamalarda bulunan Terim, eiyle birlikte belgeseli izlerken aladn ifade etti.

RESM FRAGMAN

“Her birine ayr belgesel yaplabilecek birok ma ve hikyeyi, drt blmde toplamak, ok zor bir i. Belgesel ekimleri srasnda tm kariyerinizi ve hayatnz bir daha yaamak sizde nasl duygular uyandrd?” sorusunu yantlayan Fatih Terim “Kupalar, madalyalar, arivlerdeki grntlerim veya fotoraflarm benim iin ok ey ifade ediyor. Bir kupaya veya fotorafa baktmda; o ann hikyesini hatrlyor, o ann duygusunu yayorum. Aslnda bu belgeseli yapmay kabul ettiimde iimden geen de buydu. Herkesin grd ile bana yaatt duyguyu birletirmek. Dediiniz gibi bazen bir dost sohbetinde, bir ma bile saatlerce konuabilirken, neredeyse tm hayatm drt blme sdrmak zordu. Zaten smad. Ama eminim beni hi tanmayan birinin bile dikkatini ekse, drt blm de hem bana hem hayata dair ok ey anlatyor” ifadelerini kulland.

“EM FULYA LE ZLEDK, ALADIK”

“Sonrasnda ilk izlediinizde neler hissettiniz?” sorusunu yantlayan deneyimli teknik adam “Ben ekimler srasnda dnem dnem yaadklarm anlatyorum. Adana, stanbul, Ankara, zmir derken Floransa, Milano, tekrar stanbul… Anlatyorum ama hatrladka baa dnyoruz veya baka konuya geiyoruz. Ben ne anlattm ok iyi hatrlyorum tabii ama bakalar ne dedi, ne anlatt, bilmiyorum. Bir veya iki kiinin e zamanl ekimi yaplm. Sadece onlarn birer yorumu geldi bana soru olarak. Onun dnda hibir ey bilmiyorum. nanr msnz, uzunca bir sre kimler konutu, onu da bilmiyordum. Neyse, dediler ki, hocam ilk iki blm bitti, gelin. Eim Fulya ile izledik ve gzyalarmz tutamadmz anlar oldu. Hi kolay deil. nsan o an kendine yabanclayor. Yani izlediin kendi hayatn ama grntler, mzik, konumalar… Bir sre sonra son iki blm izledik. Bu sefer kzlarm vard yanmda. Baktm onlarn da gzler doluyor. “Elinize salk” dedik ve ktk. u an bile ok heyecanlym. leride torunlarmn, “bu bizim dedemiz” diye anlatmak yerine izletecekleri bir i olmu. Bu duygu beni ok mutlu ediyor.” aklamasn yapt.

“GENKEN AN PARLAMALARIM VARDI…”

“Einiz bu meslei yapamayacanz dndn ve ok yanldn anlatt. Teknik direktr olmaya tam olarak ne zaman karar verdiniz?” sorusuna yant veren Fatih Terim “Eim Fulya’nn hakl olduu ey genlikteki ani parlamalard. Geri hl var ama o zaman bu meslek iin uygun olmayabilir diye dnyordu. Bir futbolcu eer sahada inandn yapabiliyor ve oyunu sadece kendi asndan deil takm asndan okuyabiliyorsa mutlaka bir gn teknik direktr olmay aklndan geirir. Aklndan geirmekle hayata geirmek farkl elbette. O dnem teknik direktr olmam iin nemli isimlerden tavsiyeler alyordum. Ben de kendime, bunun iin ok alp kendimi gelitireceime, daha cesur olabileceime, yaplmamlar denemek istediime inanyordum” diye konutu.

“KAPTAN, HOCA, E, BABA, DEDE, MPARATOR”

“Evlat, futbolcu, kaptan, hoca, e, baba, dede, imparator… Bu sfatlar arasnda bir ncelik sralamas yapmak zor olsa da ilk e hangilerini koyardnz? Bu listeye eklemek istediiniz sfatlar var m?” sorusuna cevap veren Terim “ncelik sras yapamayacam gibi, ilerinden birini de karmam da mmkn deil. Benim hikyemi tamamlayan tm unsurlarn bir araya geldii bir ember bu. Hangisini dierinden ayrrsam, hikye eksik kalr ve dng tamamlanmaz. Ben evlat olarak da, futbolcu olarak da, kaptan, hoca, e, baba, dede, imparator olarak da kendi hikyem iinde ok mutlu oldum. Hepsinin ayr sorumluluklar, gzellikleri oldu” ifadelerini kulland.

GALATASARAY’DAN AYRILMASI….

“ekimlere Galatasaray teknik direktr olarak baladnz, bambaka bir noktada bitirdiniz. O sreci nasl yaadnz? Bu ekimleri nasl etkiledi?” sorusuna da cevap veren Terim “Hayatn iinde ne varsa futbolda da var. Bunu belgeselde de syledim. Futbol sadece bir spor deil. Sadece ekimlere deil genel olarak belgesele, dolaysyla hayatma baktnzda baladm ve bitirdiim pek ok ey var. Bu sre de onlardan biriydi.” aklamasn yapt.

Keyword

F. Terim , Film and TV , Süper Lig

Fatih Terim Belgeseli Yayınlandı, Sosyal Medya Yıkıldı: İşte İzle…

Başa dön tuşu