Game

Epic Gamesin bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlar neler?

Epic Games haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı!

Epic Games haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı!

Epic Games Store uzun bir süredir kullanıcılarına ücretsiz oyun veriyor. Hatta bazen bu yapımlar AAA kalitede olabiliyor. Yani oldukça pahalı oyunları kütüphanenize bedelsiz eklemenize olanak sağlıyor. Bu haftanın yapımları da belli oldu.

88 TL’lik 2 oyun Epic Games Store’da ücretsiz oldu! Epic Games tarafından bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlar arasında 49 TL değerindeki Realm Royale Reforged Epic Launch paketi ve 39 TL değerindeki Hundred Days bulunuyor. Mağaza üzerinden yapılan paylaşıma göre bu kampanya 15 Eylül akşam saat 18.00’a kadar devam edecek.

Hundred Days sistem gereksinimi Windows

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2 GHz Bellek: 4 GB RAM Depolama: 1 GB boş alan DirectX: DirectX 11 Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 600 veya AMD Radeon eşdeğeri

macOS

İşletim Sistemi: macOS 10.14.5 İşlemci: 2.5 Ghz Intel Core i7 Bellek: 4 GB RAM

Realm Royale Reforged sistem gereksinimi Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya üstü İşlemci: Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 GT Depolama: 30 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX uyumlu

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 8/10 64-bit veya üstü İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz Bellek: 6 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7950 Ağ: Genişbant internet bağlantısı Depolama: 30 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX uyumlu

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Peki Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarını 8 – 15 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Peki Haftaya Neler Var?

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise mağazada bir oyun bir de oyun paketi ücretsiz oldu. Ayrıca haftaya mağazada neler ücretsiz olacak, ona da gelin beraber bakalım.

Öncelikle bu hafta verilecek ücretsiz oyun, Broken Arms Games tarafından geliştirilip yayınlanan bağımsız strateji simülasyon oyunu Hundred Days – Winemaking Simulator. Ücretsiz olan paket ise oynaması ücretsiz battle royale oyunu Realm Royale Reforged’in içeriğinde Death’s Edge Assassin görünümü, Bokserker Chicken görünümü ve Nogard bineği olan Epic Games lansman paketi.

Her iki ücretsizi de 8 – 15 Eylül tarihleri arasında arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca dilerseniz, oyunların mağaza sayfalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Bu haftanın ücretsiz oyunlarının indirmeye sunulması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyunlar da belli oldu. Evet haftaya mağazada iki oyun birden ücretsiz oluyor.

Bu oyunlardan ilki, Infuse Studio tarafından geliştirilen kızıl bir tilkiyi yönlendirdiğimiz üçüncü şahıs bağımsız macera oyunu Spirit of the North, ikincisi ise Sysiac Games’in uzay temalı bağımsız macera oyunu olan The Captain olacak.

Son olarak her iki ücretsizi de 15 – 22 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Epic Games ücretsiz oyunları neler? 1

Düzenli olarak kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta da iddialı yapımları oyunseverlerin erişimine sunuyor. Peki Epic Games hangi oyunları…

Epic Games ücretsiz oyunları neler? 1

Düzenli olarak kullanıcılarına ücretsiz oyun veren Epic Games, uzun süredir istenilen yüksek seviyedeki oyunları vermiyordu.

Eskisis gibi ses getiren yapımları kullanıcılarına sunmayan Epic Games, bu hafta adeta bombayı patlattı. Firma yine iddialı oyunları ücretsiz olarak sunacağını açıkladı.

Peki Epic Games hangi oyunları ücretsiz verecek? Epic Games ücretsiz oyunları neler? 1-8 Eylül 2022 Epic Games ücretsiz oyunları hangileri? İşte 1-8 Eylül 2022 Epic Games ücretsiz oyunlar…

Epic Games Store, bu haftanın bedavalarını indirmeye açtı. Epic Games Store bu hafta kullanıcılarına Steam değerleri 421 TL olan iki harika oyun ve bir de ek paketi ücretsiz veriyor.

Mağaza, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ve Submerged: Hidden Depths oyunlarının yanı sıra Knockout City için ücretsiz bir paket veriyor.

GALERİ

İlk oyunumuz Steam fiyatı 371 TL olan Shadow Of The Tomb Raider Definitive Edition. Modern Tomb Raider üçlemesinin son halkası olan Shadow of the Tomb Raider ile Meksika’ya, Maya uygarlığının tam kalbine ve dünyanın kaderini etkileyecek antik gizemlere doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. 372 TL değerindeki Definitive Edition paketine ayrıca oyun keyfinizi arttıracak üç DLC de dahil.

GALERİ

İkinci oyunumuz ise 50 TL fiyat etiketi bulunan Submerged Hidden Depths. Submerged Hidden Depths bileri gerek görselliği, gerekse de atmosferi ile tek kelimeyle büyüleyici bir dünyaya davet ediyor. Sular altında kalmış bir dünyanın gizemlerini keşfe çıktığımız oyunda savaşmak yok, aksine bu dünyayı alabildiğine güzelleştirmeye ve kurtarmaya çalışıyoruz.

GALERİ

Bu haftanın son hediyesi ise geçtiğimiz günlerde oynaması tamamen ücretsiz olan Knockout City için verilen bir DLC paketi.N Tamamen kozmetik ögelerden oluşan bu ek paketin içeriği ise Kaiju Terror kostümü, Armadillo maskesi, Kaiju Claws eldivenleri, City Crusher pozu, Armadillo oyuncu ikonu ve Nuclear Fallout ekip logosu.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, Submerged Hidden Depth ve Knockout City’nin dolu dolu DLC paketi tamamen ücretsiz olarak 1 Eylül saat 18:00 itibariyle erişime açılacak. Oyunları bu tarihten itibaren 8 Eylül Perşembe saat 18:00’e kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Epic Gamesin bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlar neler?

Steam’in rakip oyun dağıtım platformu Epic Games, kullanıcılarına verdiği ücretsiz oyunlar ile milyonlarca oyuncunun sevdiği bir platform haline geldi. Peki, Epic Games’in bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlar neler? Listenin detayları haberimizde…

Epic Gamesin bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlar neler?

Steam’in rakip oyun dağıtım platformu Epic Games, kullanıcılarına verdiği ücretsiz oyunlar ile milyonlarca oyuncunun sevdiği bir platform haline geldi. Peki, Epic Games’in bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlar neler? Listenin detayları haberimizde…

Microsoft Windows ve macOS işletim sistemlerine yönelik Epic Games tarafından işletilen dijital video oyunu mağazası Epic Games Store, Aralık 2018’de internet sitesi ve oyunları yükleyip oynayabilmek için zorunlu olan istemci olmak üzere iki ayağıyla birlikte piyasaya sürüldü ve kullanıcılarına verdiği ücretsiz oyunlar ile büyük beğeni topladı. Peki, Epic Games’in bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlar neler?

Popüler dijital oyun dağıtımcısı ve oyun geliştiricisi Epic Games, üç yıldan beri kullanıcılarına her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu zamana kadar Epic Games’in ücretsiz oyunlarını bu ana kadar eksiksiz alan kullanıcıların kütüphanesinde 300’e yakın oyun bulunuyor. Peki, Epic Games bu zamana kadar verdiği ücretsiz oyunlar neler? İşte Epic Games’te ücretsiz olan tüm oyunların listesi…

Epic Games haftanın ücretsiz oyunları (8 Eylül

Epic Games Store epeydir kullanıcılarına ücretsiz oyun veriyor. Bu hafta Epic Games 88 TL değerinde iki A sınıfı oyun veriyor.

Epic Games haftanın ücretsiz oyunları (8 Eylül

Epic Games bu hafta 88 TL değerinde iki ücretsiz oyun veriyor.  Realm Royale Reforged Epic Launch ve Hundred Days oyunlarını 15 Eylül akşam saat 18.00’a kadar Epic Games üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz.

Epic Launch Paketi sayesinde Realm Royale’de Death’s Edge Assassin görünümü, Bokserker Chicken görünümü ve Nogard bineği sizlerin olur. Şimdi oyuna dönmenin tam zamanı.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Copyright © 2022 Kuytuorman.

Keyword

Epic Games , Intel Cor , Epic Games Store , Hundred Days , Intel Core i , Realm Royale Reforged Epic Launch paketi , Realm Royale Reforged , Intel Core 2 Du , AMD Athlon 64 X2 , NVIDIA GeForce GT 600 , Nvidia GeForce 8800 , AMD Phenom II X4 , Nvidia GeForce GTX 66 , ATI Radeon HD 79 , AMD Radeon

Epic Games Store, iki ücretsiz oyun veriyor [15 Eylül]

Başa dön tuşu