Game

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Test Tarihleri Açıklandı!

Call of Duty Modern Warfare 2, tanıtımda söylenene göre Call of Duty serisinin yeni bir döneme girmesini sağlayacak. Çok daha gerçekçi bir oyun atmosferi

Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Test Tarihleri Açıklandı!

Call of Duty Modern Warfare 2, tanıtımda söylenene göre Call of Duty serisinin yeni bir döneme girmesini sağlayacak. Çok daha gerçekçi bir oyun atmosferi elde edeceğiz. İşte bu yeni oyun atmosferinin nasıl olduğunu yakın zamanda denemek mümkün olacak. Zira Call of Duty Modern Warfare 2 beta test tarihleri açıklandı.

Hem kapalı beta testleri için hem de açık beta testleri için resmi tarihlerin duyurulduğunu gördük. Tarihler bir yana, beklendiği gibi PlayStation kullanıcılarına öncelik yapıldığını da net olarak görüyoruz.

Paylaşılan tarihlere baktığımız zaman, ilk betanın 16 Eylül itibariyle başlayacağını görüyoruz. İlk beta nispeten kapalı beta olacak. Çünkü PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyuncularına özel bir beta testi olduğunu göreceğiz. Üstelik bu beta testlerinde PS Plus abonelik şartı olmayacağı da açıklandı.

22 Eylül’de başlayacak ikinci beta ise PC ve Xbox kullanıcıları için sunulacak. Burada Xbox kullanıcılarının ise Xbox Live Gold üyeliğinin olması istenecek. Tüm beta tarihlerini aşağıda listeliyorum.

16 ve 17 Eylül

18 ve 20 Eylül

22 ve 23 Eylül

24 ve 26 Eylül

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 beta tarihleri bu şekilde. Ön sipariş ya da platform ayrımı yapmazsak beta testleri 16 Eylül ile 26 Eylül arasında düzenlenecek diyebiliyoruz. Oyun için ilk yorumlar nasıl gelecek göreceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/call-of-duty-modern-warfare-2-beta-test-tarihleri-aciklandi-131363/ linkinden 16.09.2022 04:09:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Modern Warfare 2 beta tarihleri belli oldu

Activision, Call of Duty: Modern Warfare 2 beta sürümünün ilk olarak PlayStation sahiplerine sunulacağını doğruladı.

Modern Warfare 2 beta tarihleri belli oldu

Activision, Call of Duty: Modern Warfare 2 beta sürümünün ilk olarak PlayStation sahiplerine sunulacağını doğruladı. Modern Warfare 2 28 Ekim’de yayınlanacak, ancak beta erişimi bundan bir ay önce mümkün olacak.

Tüm formatlarda tüm oyunculara açık olacak bir Açık Beta olacak ve Modern Warfare 2’yi ön sipariş verenler ekstra bir erken erişim süresi elde edecek. Bununla birlikte, PlayStation sahipleri betaya iki hafta sonu boyunca erişebilecekken, Xbox ve PC sahipleri yalnızca ikinci hafta sonu erişebilecek.

PlayStation

Erken Erişim – 16-17 EylülAçık Beta – 18-20 EylülAçık Beta – 22-23 EylülAçık Beta – 24-26 Eylül

Xbox ve PC

Erken Erişim – 22-23 EylülAçık Beta – 24-26 Eylül

İlk beta hafta sonu (16-20 Eylül) PlayStation 4 ve PlayStation 5’e özel olacakken, ikinci hafta sonu (22-26 Eylül) tüm oyunculara açık olacak. Çapraz oyun ikinci hafta sonu boyunca aktif olacak, yani PlayStation, Xbox ve PC oyuncuları hangi platformu kullandıklarına bakılmaksızın birbirleriyle oynayabilecekler.

Activision’a göre beta, “Core 6v6 deneyiminin ötesine geçen sağlam bir çok oyunculu deneyim” sunacak ve çeşitli haritalar ve modlar sunacak. Oyuncular betayı oynayarak, Modern Warfare II oyununun çıkışında ana oyunda kullanılabilecek bir dizi oyun içi ödül kazanacak.

Beta hakkında daha fazla ayrıntı 15 Eylül’de gerçekleştirilecek ve Modern Warfare II, Warzone ve Warzone’un mobil versiyonu hakkında yeni bilgilerin verileceği özel bir yayın olan Call of Duty: Next’te açıklanacak.

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

Her oyuncunun sabırsızlıkla beklediği ve araştırdığı COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır sorusunun cevabı bu yazımızda sizlerle. Modern

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

Her oyuncunun sabırsızlıkla beklediği ve araştırdığı COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır sorusunun cevabı bu yazımızda sizlerle. Modern Warfare 2 Açık Beta, erken erişim testinin yıllık eğiliminin resmi olarak 2022’de de devam etmesiyle hızla yaklaşıyor. Beta’ya nasıl erken erişileceğinden, nelerin beklendiğinin bir özetine kadar, bilmeniz gereken her şey bu yazıda olacak.

Vanguard döngüsü yavaşlamaya başladığında, Modern Warfare 2 hızla ilgileri üstüne çekmeyi başarıyor. Modern Warfare 2 için iki Açık Beta dönemi duyuruldu ve sabırsızlıkla beklenecek çok şey içerdiğini söyleyebiliriz. Erken erişimden PlayStation’ın özel penceresine göz atmaya kadar, Modern Warfare 2 Beta hakkında bilinmesi gereken her şeyin tam bir dökümü burada.

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

İçindekiler

Modern Warfare 2 Beta, Eylül ayında iki ayrı hafta boyunca gerçekleşir. 19-20 Eylül arasında tüm PlayStation oyuncularına açılmadan önce 16-17 Eylül’e kadar erken erişimle sezon başlatılıyor. Unutmayın, Modern Warfare 2 Beta’ya erişmek için PlayStation Plus gerekli değildir.

Beta daha sonra ikinci haftada tüm platformlarda yayınlanmadan önce birkaç günlüğüne açılır. 24-26 Eylül’deki son açık Beta uzatmasından önce, 22-23 Eylül’de yeniden erken erişim başlatılır. Aşağıda, bilmeniz gereken önemli Modern Warfare 2 Beta tarihlerine yer verdik.

Birinci Hafta Sonu (PlayStation’a Özel)

İkinci Hafta Sonu (Tüm Platformlar – Çapraz Oyun Beta)

Modern Warfare 2 Açık Beta’nın PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Battle.Net ve Steam.

İlgili tüm platformlardaki oyuncular Açık Beta aracılığıyla aksiyonun erken bir örneğinde kendilerine yer bulabilecekler.  Ayrıca, ikinci Beta penceresinin tam çapraz oyun işlevselliğine sahip olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz, yani oyuncular takım kurabilir ve farklı donanımlardaki oyunculara karşı rekabete girebilecekler.

COD Modern Warfare 2 Çok Oyunculu Açık Beta Nasıl Oynanır

Modern Warfare 2 Beta’ya erken erişim sağlamak, tam oyunu seçtiğiniz platformda ön sipariş vermek kadar kolaydır. Nerede oynadığınıza veya oyunlarınızı nasıl satın aldığınıza bakılmaksızın, tüm ön siparişlere erken erişim hakkı verilmektedir.

Modern Warfare 2’nin herhangi bir sürümünü ön sipariş vermek, Beta’ya erken erişim sağlamanıza imkan tanıyacak. Modern Warfare 2’yi konsolda PlayStation Store, Microsoft Store üzerinden dijital olarak veya Battle.Net veya Steam aracılığıyla PC’de dijital olarak ön sipariş verirseniz, kullanıma sunulduğunda erken erişim dönemine katılmak için otomatik olarak kaydolursunuz.

Fakat, Modern Warfare 2’yi gerçek bir mağazada ön sipariş verirseniz, erken erişim Beta kodunuz perakende satış fişine yazdırılmalı veya çevrimiçi bir makbuz aracılığıyla gönderilmelidir.

13 karakterlik Beta kodunuzu fiziksel ön siparişlerle kullanmak için erken erişim elde etmek için resmi COD Beta ödeme sayfasına gidin.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Modern Warfare 2 Açık Beta Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Başa dön tuşu