Magazin

Ferdi Tayfur un kızı Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa ile nişanlandı!

Yeşilçam’ın güzeli Necla Nazır kızı Tuğçe Tayfurun nişanında ortaya çıktı! İşte son hali…

Şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın tek çocuğu olan 34 yaşındaki müzisyen Tuğçe Tayfur evlilik yolunda ilk adımı attı. Önceki gün sevgilisi Burak Kalfa ile nişanlanan Tuğçe Tayfur nişandan karelerini Instagram hesabından da yayınladı. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Necla Nazır kızının nişanında ortaya çıktı. Genç müzisyenin paylaştığı fotoğraf karelerinde annesi sinema Necla Nazır yer alırken, babası Ferdi Tayfur’un olmaması ise dikkat çekti. İşte Yeşilçam güzeli Nazır’ın son hali

Yeşilçam’ın güzeli Necla Nazır kızı Tuğçe Tayfurun nişanında ortaya çıktı! İşte son hali...

1976 – 2007 yılları arasında evli olan usta sanatçı Ferdi Tayfur ile Yeşilçam’ın güzel oyuncusu Necla Nazır‘ın kızları Tuğçe Tayfur 3’üncü kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Tuğçe Tayfur önceki gün sevgilisi Burak Kalfa ile nişanlandı. Nişandan karelerini Instagram hesabından paylaşan Tayfur’a tebrik mesajları yağdı. Kızının nişanında ortaya çıkan Necla Nazır ise son haliyle dikkat çekti. 

Sevgilisi Burak Kalfa ile evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan Tuğçe Tayfur, özel günlerinden karelerini takipçileriyle paylaştı.

Tuğçe Tayfur, uzun zamandır gözlerden ve ekranlardan uzakta bir yaşam süren annesi Necla Nazır ile çekildiği karelerinide yayınlamayı ihmal etmedi.

Yeşilçam’a güzelliğiyle damga vuran 66 yaşındaki sanatçı Necla Nazır’ın değişimi gündem oldu. Gençlik haliyle kendine hayran bırakan Necla Nazır son haliyle adından söz ettirdi.

Tuğçe Tayfur kimdir? Ferdi Tayfurun kızı Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa evleniyor mu?

Tuğçe Tayfur, 6 Mayıs 2022 Cuma günü TV 8’de canlı olarak yayınlanan 2. Sayfa magazin programı sebebiyle günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Ferdi Tayfur’un kızı olan ünlü şarkıcı Burak Kalfa ile görüntülenmişti. Peki Tuğçe Tayfur kimdir? Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa evleniyor mu? İşte detaylar…

Tuğçe Tayfur kimdir? Ferdi Tayfurun kızı Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa evleniyor mu?

Tuğçe Tayfur, 2. Sayfa programında Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızı olan ünlü şarkıcı, 2. Sayfa’da Burak Kalfa ile ilgili sorulan soruya da yanıt verdi. Peki Tuğçe Tayfur kimdir? Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa evleniyor mu? Konuya ilişkin detaylar haberimizde…

Şarkıcı Tayfur, 18 Mart 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi oyuncu Necla Nazır, babası şarkıcı Ferdi Tayfur’dur. İlköğrenimini Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Okulu’nda, ortaöğrenimini İstek Vakfı Kemal Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümünü tamamlayan Tuğçe Tayfur, küçük yaşlarda başladığı müzik eğitimi ile piyano ve keman çalmaya başladı.

Tuğçe Tayfur, 2010 yılında arkadaşlarıyla kurduğu ‘Joker’ isimli bir grubun solistliğini üstlendi. Bir dönem ABD’de yaşadı. ABD’de yaşadığı dönemde Taner Şafak’la tanıştı ve sonra 2015 yılında Türkiye’de maksi single çıkardı. Pop şarkılar besteleyen Tuğçe Tayfur ve Taner Şafak maksi single’da , ‘Kalp Dayanmaz’, ‘Köle Olup’, ‘Yok Olsam’ şarkılarının söz ve bestelerini hazırladı.

Babası Ferdi Tayfur ile klip çekmiştir. Tayfur, Mayıs 2009 yılında hayatını Tolga Ertuğrul ile birleştirdi ancak ikilinin birlikteliği kısa süre sonra sona erdi. Taner Şafak ile 2012 yılında nikah masasına oturdu ve çiftin 2016 yılında dünyaya gelen Taner Efe isminde bir oğulları bulunuyor.

Usta şarkıcı Ferdi Tayfur’un Yeşilçam oyuncusu Necla Nazır ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Tuğçe Tayfur, iş insanı Burak Kalfa ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Tuğçe Tayfur ve Burak Kalfa bir süre önce basın mensupları tarafından görüntülenince arkadaş olduklarını söylemişlerdi.

Tuğçe Tayfur, 2. Sayfa magazin programında o dönem arkadaş oldukları sebebiyle sorulan soruya öyle yanıt verdiklerini belirtti.

Keywords

necla nazır , ferdi tayfur , tuğçe tayfur , nişan , Burak Kalfa , son hali , Ferdi Tayfur , Necla Nazır , Tuğçe Tayfur , 2. Sayfa programı , taner şafak , tuğçe tayfur kimdir

Ferdi Tayfur un kızı Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa ile nişanlandı!

Başa dön tuşu