Magazin

Demet Şener paylaştı: Kim bu küçük kız?

Demet Şener Kimdir Boyu Kaç Yaşında, Eşi Kim, Nereli, Biyografisi

Demet Şener Kimdir, Demet Şener Kaç Yaşında, Demet Şener Nereli, Demet Şener Biyografi, Demet Şener Kaç Doğumlu, Demet Şener Nerede Doğdu, Demet Şener Hangi Okuldan Mezun, Demet Şener Sevgilisi, Demet Şener Hayatı

Demet Şener Kimdir Boyu Kaç Yaşında, Eşi Kim, Nereli, Biyografisi

Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022

Demet Şener kızını paylaştı! Zeynep Sever, Pınar Altuğ ve Defne Samyeli yorumsuz bırakmadı

İbrahim Kutluay ile evliliğinden iki çocuğu olan manken Demet Şener kızı İrem Kutluay’ın doğum gününü kutladı. Demet Şener kızının fotoğrafını paylaşınca Zeynep Sever, Pınar Altuğ ve Defne Samyeli fotoğrafı yorumsuz bırakmadı. Şener’in takipçileri 16 yaşına basan kızını görünce “Güzelliği anneden” yorumları yaptı.

Demet Şener kızını paylaştı! Zeynep Sever, Pınar Altuğ ve Defne Samyeli yorumsuz bırakmadı

İbrahim Kutluay ile evliliğinden bir kızı bir oğlu olan Demet Şener paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Demet Şener’in eski eşi İbrahim Kutluay’dan olan kızı yeni yaşına girdi.

Demet Şener 16 yaşına basan kızı İrem Kutluay’ı paylaşarak doğum gününü kutladı. Demet Şener ile İbrahim Kutlay’ın kızları İrem Kutluay’ın son halini görenlerin ilk yorumu “boyunu babasından güzelliğini annesinden almış” oldu.

Demet Şener’in paylaşımını gören Zeynep Sever, Pınar Altuğ ve Defne Samyeli fotoğrafa kalp emojisi yapmayı ihmal etmedi.

İbrahim Kutluay ise hesabında kızıyla ilgili bir paylaşım yapmadı.

Boynuz Kulağı Geçti! Ünlü Mankenin Kızı Güzelliği İle Sosyal Medyayı Salladı! İşte Yeni Güzellik Kraliçemiz

Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Demet Şener’in 16 yaşındaki İrem Kutluay’la çekilen pozları sosyal medyada büyük beğeni topladı. 

Boynuz Kulağı Geçti! Ünlü Mankenin Kızı Güzelliği İle Sosyal Medyayı Salladı! İşte Yeni Güzellik Kraliçemiz

Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evliliğinden olan kızı İrem’le olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Demet Şener’in takipçileri İrem’in annesinden bile daha güzel olduğuna yönelik yorumlar yaptı.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Demet Şener’in İbrahim Kutluay’la olan evliliğinden iki çocuğu bulunuyor. Kutluay’dan boşandıktan sonra Cenk Küpeli ile ikinci evliliğini yapan ve aradığı mutluluğu bulamayan Şener su sıralar Tolga Arman’la birliktelik yaşıyor.

Sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Demet Şener son olarak 16 yaşındaki kızı İrem Kutluay ile çıktığı yemekten fotoğraflar paylaştı.16 yaşında olan ve güzelliğiyle şimdiden dikkat çekmeye başlayan İrem Kutluay, uzun boyu ve düzgün fiziğiyle annesini geride bıraktı.

Demet Şener’in yaptığı bu paylaşımın ardından Seda Sayan, Ebru Akel gibi ünlü takipçileri fotoğrafa hemen nazar boncuğu emojisi koydu. Paylaşımın altına “Güzeller güzeli”, “Annesinden bile güzel”, “Annesi gibi güzel”, “Güzellik anneden” yorumları yağdı.

11 Nisan 1977 tarihinde Bursa‘da dünyaya gelen Demet Şener, lise eğitiminin Nişantaşı Kız Lisesinde tamamladı. 1995 yılında yapılan Miss Turkey Güzellik Yarışmasında 1. oldu. Bu başarısının ardından adını duyurup teklifler almaya başlayan Şener, “Vip Suare” ve “Şans Direksyonu” adlı televizyon programları ile, “Bir Demet Tiyatro” ve “Böyle mi Olacaktı” adlı dizilerde yer aldı.

15 Temmuz 2005 tarihinde millî basketbolcu İbrahim Kutluay’la evlendi. Bu evliliğinden bir kız bir erkek çocuk sahibi olan Demet Şener, 2018 tarihinde İbrahim Kutluay’dan boşandı.

1999 yapımı olan ve Gani Müjde tarafından yazılıp yönetilen, oyuncular arasında Cem Davran, Hande Ataizi, Mehmet Ali Erbil ve Nurseli İdiz gibi ünlü sanatçıların da olduğu “Kahpe Bizans” filmi ile Beyazperdeye adım atan Demet Şener,Yine 1999 yılında, Mustafa Altıoklar tarafından yazılıp yönetilen “Asansör” filminde Arzu Yanardağ, Emre Altuğ, Cem Özer, Mustafa Uğurlu ve Funda Barın gibi oyuncuların yanında yer aldı. 2000 yılında vizyona giren ve Ömer Uğur‘un yönettiği film “Hemşo”‘da ise Mehmet Ali Erbil, Okan Bayülgen, Özlem Yıldız, Sümer Tilmaç ve Yılmaz Köksal‘la beraber rol aldı ve Tatyana ismindeki bir Romen fahişeyi canlandırdı.

Filmleri :

1997 – Böyle mi Olacaktı

1997 – Bir Demet Tiyatro

1999 – Asansör

1999 – Kahpe Bizans

2000 – Aşk Hırsızı

2000 – Hemşo

2000 – Gölge

2002 – Reyting Hamdi

Keywords

Demet Şener Kimdir , Demet Şener Kaç Yaşında , Demet Şener Boyu , Demet Şener , Pınar Altuğ , Zeynep Sever Demirel , Manken , Pınar , Defne Samyeli , fotoğrafı

Demet Şener paylaştı: Kim bu küçük kız?

Başa dön tuşu