TEKNOLOJİ

12 Eylül 2022 Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

12 Eylül 2022 Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

12 Eylül 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları burada. Hemen tıkla 12.09.2022 Canlı Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını herkesden önce öğren. Sayısal Loto Sonuçları, noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmekte olup, sonuçlar Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından açıklanmaktadır.

12 Eylül 2022 Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

12 Eylül 2022 Çılgın Sayısal loto sonuçları ‘nı bu sayfadan güncel olarak takip edebilirsiniz. Sisal Şans ve Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından resmi sonuçları açıklamasıyla sayfamızda yer alan Çılgın sayısal loto sonuçları sistemimize manuel olarak güncellenecektir.

Sayısal Loto’nun adı bundan sonra Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir ya da aniden çok kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler amacıyla ilerlettiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler amacıyla tasarlanan bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve herhangi 6 numara ile talihli kupon oluşur.

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan çok rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan çok rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek bütün kombinasyonları ayrı kolonlar durumunda otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre amacıyladeki 90 numara amacıyladen 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam yine çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 ya da 2 numara doğru ön görü edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde aniden çok kazanan olması durumunda ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. 

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. 

Sayısal Loto Oyun kurallarını daha detaylı inceleyebilmek için buraya tıkla!

Keywords

Sayısal Loto , Sayısal Loto Sonuçları , Milli Piyango İdaresi , MPİ , mpi Sayısal

14 Eylül 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları | 14 Eylül 2022 Çarşamba Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı

Başa dön tuşu