Magazin

Altın Yorumları / Anadolu Yatırım – (16.09.2022)

Altın Yorumları / Anadolu Yatırım

ONS Altın fiyatları dün son iki yılın en düşük seviyesi olan 1676 altında harekete başladı. Bu seviyenin altında kalıcı hareketin başlaması durumunda

Altın Yorumları / Anadolu Yatırım

Aradığınız kelimeyi hazın ve entera basın, kapatmak için esc butonuna tıklayın.

ONS Altın fiyatları dün son iki yılın en düşük seviyesi olan 1676 altında harekete başladı. Bu seviyenin altında kalıcı hareketin başlaması durumunda 1650 seviyelerine negatif yönlü çekilmeler beklenebilir. Fed’in 21 Eylülde gerçekleşecek olan FOMC’de 100 baz puan faiz artırımına gideceğine dair beklentilerin güçlenmesi altın tarafında aşağı yönlü baskıları arttırdı.

Dün ABD’de Perakende Satışlar %0,2 olan beklentinin üzerinde artış kaydederek, %0,3 olarak açıklandı. ABD 10 yıllıklardan %3,50 direncine doğru yükselişin devam etmesi değerli madende satıcılı seyri artırabilir. Genel görüşümüz ise 1.700 altında alınacak kapanışlar ile 1650 -1630 destek bölgesine doğru geri çekilme görülebilir. Önümüzdeki haftaki Fed faiz kararı öncesinde 1630-1700 bandında dalgalanma görülebilir.

Kaynak: Anadolu Yatırım Teknik Bülten

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

© Copyrigth 2021 www.kayseritempo.org tüm hakları saklıdır. www.kayseritempo.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa telif hakları korunmaktadır. KayseriTempo.Org’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Altın Yorumları / Anadolu Yatırım – (16.09.2022)

Başa dön tuşu