Game

Saints Row PS4 ve PS5 için ön yükleme tarihi ve dosya boyutu açıklandı

Saints Row PS4 ve PS5 için ön yükleme tarihi ve dosya boyutu açıklandı

Saints Row’un yaklaşan çıkışı öncesinde, hayranlar oyunun dosya boyutuna göz atabilir ve özellikle PS4 ve PS5’te buna hazırlanabilir.

Saints Row PS4 ve PS5 için ön yükleme tarihi ve dosya boyutu açıklandı

Saints Row 23 Ağustos’ta piyasaya çıkıyor

Saints Row reboot’un bir kopyasını PlayStation 4 veya PlayStation 5 için satın almayı planlıyorsanız, hem dosya boyutunun hem de ön yükleme tarihinin açıklandığını bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Saints Row 23 Ağustos’ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için piyasaya sürülecek. Bu oyun Saints Row serisinin altıncı oyunu olacak olsa da Deep Silver yeni oyunuyla seriyi yeniden başlatma kararı aldı.

Saints Row serisinin en yeni bölümleri üst düzey ve tuhaf oynanışıyla biliniyordu, ancak 2022’nin Saints Row’unun serinin köklerine bir dönüş olacağı bildiriliyor. Pek çok kişi yeniden başlatma konusunda tereddüt ediyor, ancak Saints Row’u ister heyecanla ister sadece merakla almayı planlıyor olun, işte PlayStation konsollarındaki ön yükleme tarihi ve dosya boyutu hakkında bilmeniz gereken her şey.

Twitter kullanıcısı PlayStation Game Size tarafından doğrulandığı üzere, Saints Row’un hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 konsollarında ön yükleme tarihi 21 Ağustos 2022 Pazar günü olacak. Bu, Saints Row’un bir kopyasını dijital olarak satın alan herkesin oyunun tamamını çıkıştan iki gün önce ön yükleyebileceği anlamına geliyor. Resmi çıkış tarihi 23 Ağustos’ta geldiğinde, oyunu önceden yüklemiş olan kullanıcılar hemen oyuna girip oynayabilecekler.

PlayStation Game Size ayrıca Saints Row’un PlayStation 4’te 60GB’ın biraz üzerinde ve PlayStation 5’te 53GB olacağını doğruladığından, oyuncuların konsol depolama alanlarında biraz yer açtıklarından emin olmaları gerekecek. Bu dosya boyutunun, oyun için toplam dosya boyutunu artırabileceğinden, şu an ile lansman arasında yayınlanacak olası yamaları hesaba katmadığını belirtmek gerekir.

PC ve Xbox konsolları için dosya boyutu şu anda bilinmiyor, ancak oyuncular muhtemelen birkaç GB aşağı yukarı aynı boyutta olmasını bekleyebilirler.

Saints Row 23 Ağustos 2022 Salı günü PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için yayınlanacak.

Saints Row PS4 ve PS5 için ön yükleme tarihi ve dosya boyutu açıklandı
Saints Row 23 Ağustos ta piyasaya çıkıyor

Başa dön tuşu