Magazin

Kullanıcı Politikaları

Sithpedi Fanon:Kullanıcı sayfası politikası

Sithpedi Fanon:Kullanıcı sayfası politikası

Bu sayfa resmî bir Sithpedi Fanon politikasıdır.

Kısacası…Kullanıcı sayfanız kuralları takip ettiğiniz sürece kendiniz hakkında bahsedebileceğiniz çok iyi bir yerdir

Kullanıcı sayfaları, Sithpedi Fanon’da kullanıcılar için bir nevi “ana sayfa” niteliğindedir. Bu sayfalar başkalarına kendiniz hakkında bahsetmek, çalışma ortamı olarak kullanmak veya sadece bir kullanıcı olarak kendi fikrinizi belirtmek için kullanılabilir. Kullanıcı sayfası politikası, kullanıcı sayfaları, mesaj duvarları ve imzalar hakkında bir seri kuralı içermektedir.

Eğer kullanıcı sayfanızda politikalara uymayan bir içerik varsa kaldırılmaya açık hale gelecektir.

Genellikle başka bir kullanıcının sayfasını düzenlemeyi önermiyoruz. Başka kullanıcı sayfalarını düzenleme yetiniz var ancak bu yapmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Başka bir kullanıcı sayfasını düzenlemek için sebepler aşağıda yer almaktadır:

Yukarıda belirtilen politikalar harici başka kullanıcı sayfalarına yapılan düzenlemeler kaldırılmaya açık olabilir. Ayrıca başkasının mesaj duvarında yukarıda belirtilenlere göre düzenlemeler de normal karşılanmaktadır.

Sithpedi Fanon’da kullanıcı imzaları kullanımı için hazırlanmış kurallar:

Yukarıda belirtilen politikaları ihlal eden imzalar bir yönetici tarafından düzeltilebilir.

Düzen Kılavuzu · Düzenleme politikasıEngelleme politikası · KategorilemeKullanıcı sayfası politikası · Makale kurallarıResim politikası (Rehber) · Silme politikasıYazım Kılavuzu · İsimlendirme düzeniİyi makaleler · İçerik politikası Blog politikası

Kullanıcı Politikaları

Başa dön tuşu