Game

Mehmet Ali Erbilden Ece Ronaya Şok Dava İstediği Tazminat Dudak Uçuklattı

Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay’a dava!

Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay’a dava!

100 BİN LİRALIK TAZMİNAT DAVASI

Hürriyet’in haberine göre; savcılık soruşturması devam ederken Erbil, iftiraya maruz kaldığını ve kişilik haklarının saldırıya uğradığını iddia ederek Ronay’a 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Mehmet Ali Erbilden Ece Ronaya Şok Dava İstediği Tazminat Dudak Uçuklattı

Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay’a Şok Dava İstediği Tazminat Dudak Uçuklattı Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay hakkında konuştu

Mehmet Ali Erbilden Ece Ronaya Şok Dava İstediği Tazminat Dudak Uçuklattı

Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay’a Şok Dava İstediği Tazminat Dudak Uçuklattı Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay hakkında konuştu. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada kendisine ‘sapık, tacizci, ahlaksız, köpek’ diyerek hakaret ve tehdit ettiği iddiasında bulunarak şarkıcı Ece Ronay’a tazminat davası açtı. Mehmet Ali Erbil’den olay dava.

Ünlü şarkıcı Ece Ronay birkaç ay önce Mehmet Ali Erbil’e ait olduğu söylenen numaradan gelen mesajları paylaşmıştı. Mehmet Ali Erbil ile Ece Ronay arasındaki sular durulmazken son olarak Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’a 100 bin liralık tazminat davası açtı.

Karpuz, Baba Yorgun şarkıları ile ünlenen Ece Ronay’a dava şoku. Ece Ronay, geçtiğimiz aylarda klibinde oynayan şovmen Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşa etmişti ve Erbil’den “taciz” ve “hakaret” iddialarıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Habere göre Mehmet Ali Erbil iftiraya maruz kaldığını belirterek Ronay’a 100 Bin tl değerinde tazminat davası açtı

Şovmen Mehmet Ali Erbil’in avukatı Şeyda Yıldırım, “Davalı ayrıca bir televizyon programına konuk olmuş ve müvekkil için kadın tacizcisi olduğunu ve Türk halkından özür dilemesi gerektiğini belirtmiştir. Müvekkile iftira atan, küçük düşüren, onuruyla oynayıp onu aşağılayan ve saygınlığını zedeleyen Ece Ronay’dan 100 bin lira manevi tazminat istiyoruz” ifadelerini kullandı. Mehmet Ali Erbil ifadesinde “Ece Hanım sürekli dekolteli kıyafet giyerek beni arıyordu. Ben kendisine kardeşim diye hitap ettim. Hiçbir şekilde taciz etmedim” dedi söylenmişti.

Ece Ronay ise açıklamasında “Ben onu hiçbir zaman dekolte giyip aramadım. Bilir kişilerin bunu incelenmesini de söyledim. Dekolteli aramadım ki aramış dahi olsam onun beni taciz etmesini meşrulaştırmaz. Kendi kızı benden 3 kat 5 kat dekolte giyiyor. Bu tarz bir şey söylemesi gerçekten çok korkunç” ifadelerine yer verdi. İkili arasındaki sular hala durulmak bilmiyor.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’i ifşa eden ünlü fenomen ve şarkıcı Ece Ronay hukuk mücadelesini kazandı!

Ece Ronay, sosyal medya hesabından 64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı çirkin teklifler içeren mesajlarını ifşa etmesiyle magazin gündemine bomba…

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’i ifşa eden ünlü fenomen ve şarkıcı Ece Ronay hukuk mücadelesini kazandı!

Ece Ronay, sosyal medya hesabından 64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı çirkin teklifler içeren mesajlarını ifşa etmesiyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ile olan davası süresinde kendisi hakkında yapılan ‘hakaret’ içeren videoların kaldırılması için hukuk mücadelesini kazandı. İşte detaylar…

Erbil’in avukatı, “Davalı ayrıca bir televizyon programına konuk olmuş ve müvekkil için kadın tacizcisi olduğunu ve Türk halkından özür dilemesi gerektiğini belirtmiştir.

Müvekkile iftira atan, küçük düşüren, onuruyla oynayıp onu aşağılayan ve saygınlığını zedeleyen Ece Ronay’dan 100 bin lira manevi tazminat istiyoruz” demişti.

NE OLMUŞTU?

‘Karpuz’ isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Ebil’in kendisine gönderdiği iddia ettiği ses kayıtlarını ve mesajları ifşa etmişti.

Keyword

Mehmet Ali Erbil , Melike Öcalan , Ece Ronay , Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil , Mehmet Ali Erbil Ece Ronay

Ece Ronay a saygınlığımı zedeledi davası

Başa dön tuşu