Magazin

Haberler

İkizlerine kavuşmak için gün sayan Seray Sever yürekleri dağladı! Gözyaşları içinde anlattı!

İkizlerine kavuşmak için gün sayan Seray Sever yürekleri dağladı! Gözyaşları içinde anlattı!

– Bütünsel tıp yöntemine giriş yaptın…

– Her beden özel ve genetik kodu farklı. Mustafa hoca doğal yollarla bedenimi sağlamlaştırdı… Ondan sonra çekimler bitti, tüp bebek denemeye döndüm. Sonra Murat Emanetoğlu hocayla yola çıktık ve ilk denememde hamile kaldım. Annem benim 48 yaşında hamile kalmış. Bu nedenle 48 yaş önemliydi benim için. Ve Allah duydu sesimi.

YAŞASA TORUNLARINI KUCAĞINA ALACAKTI

– Haberi aldığında neler hissettin?

– Bir şey hissedemiyorsun, normal bir gebelik gibi değil işler orada. Önce gidiyorsun, testler yapılıyor. Kese göründü mü, kalp atışı var mı, üç ay geçsin düşmesin, her gün, her ay, binbir dua, binbir adak… Şu an hamileyim, çocuğum olacak heyecanını yaşıyorum. 32 haftayı geçtim rahat ettim ama hâlâ son güne kadar onları tutmak istiyorum. Şu an onlarla iletişimde olduğumu hissediyorum.

Seray Sever 48 yaşında ikiz bebeklerine hamile kaldı. Önümüzdeki hafta kızları Alya ve Sofia’yı kucağına alacak Seray Sever, kızlarını eşiyle birlikte Bodrum’da yaptıkları bir çiftlikte, hayvanlarla, doğal besinlerle büyütecek. Ünlü sunucu Seray Sever’le yaşadıklarını, hamilelik sürecini konuştuk.

Haberler

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomi gündemi, yerel ve dünya haberleri. Haberler.com, Türkiye’nin son dakika haber sitesi.

Haberler

Dubai’de 5 Milyar Dolarlık Ay Projesi

”Hades Eğlenerek Oynadığım Bir Karakterdi” I Sinan Çalışkanoğlu

”Doğuda Kimse Sanatçı Olamaz Deyip Beni Öldürmeye Kalktılar” | Berna Tan

İngiltere’nin IRA Mücadelesi! Adayı Patates mi Böldü?

Sektörde Hayal Kırıklığı Yaşadı Mı? Selena, Türk Malı, İlk Buluşma ve Dahası… I Sinan Çalışkanoğlu

Keywords

Bodrum , Banu Yeğin , Alya , sofia , Seray Sever , İkiz gebelik , ikiz , ikiz bebek , hamile , karnı burnunda , açıklama , röportaj , Sonat Bahar , magazin , gündem , magazin haberleri

Doğumuna günler kala babasını kaybetmişti! Seray Sever, sözleriyle yürek dağladı

Başa dön tuşu