Game

Soner Sarıkabadayı nın Kuruçeşme heyecanı

Soner Sarıkabadayı İlk Kez Paraf Kuruçeşmeye Çıktı

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğu ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile düzenlenen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’de ünlü şarkıcı Soner

Soner Sarıkabadayı İlk Kez Paraf Kuruçeşmeye Çıktı

Türkiye’nin Bağımsız Sanat Portalı Sanathaber.net Sanat Dünyasına Dair Tüm Önemli Haber ve Gelişmeleri Objektif ve Tarafsız Olarak Sizlere Aktarmayı Amaçlar… Basın Bülteni, Etkinlik, Festival ve Konser Duyuru & Haberlerini Bize sanathaber@yandex.com Adresinden ulaştırabilirsiniz.

Haber

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile Ukrayna’da bir araya geldi. Rusya-Ukrayna savaşı ile ilgili son…

Haber

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Yasal Uyarı: Forum Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı’dır. Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur. Üyeler yazdığı içeriklerden sorumludur ve siteye üye olmak ile bu sorumluluğu kabul etmiş sayılırlar. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşım merkezidir. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği hizmet@hizmetliler.com adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

You could even link to your social profiles, such as:

This is some example content.

And this is another paragraph..

Soner Sarıkabadayı nın Kuruçeşme heyecanı

Başa dön tuşu