Game

Yargı yeni sezona merhaba diyor @jess

Yargı yeni sezona merhaba diyor @jess

Yargı’nın ikinci dönemi için geri sayım başladı. Dönem finali sahnesiyle seyircileri büyük bir soru işareti ile bırakan dizi, yeni dönem tanıtımı …

Yargı yeni sezona merhaba diyor @jess

Yargı’nın ikinci dönemi için geri sayım başladı. Dönem finali sahnesiyle seyircileri büyük bir soru işareti ile bırakan dizi, yeni dönem tanıtımı ile sürükleyici bir dönemin daha seyirciyle buluşacağının sinyallerini verdi.

‘Yargı’ yeni sezona ‘merhaba’ diyor @jess_buse #SONDAKİKA

Sema Ergenekon’un güçlü kaleminin Ali Alım rejisiyle buluştuğu dizinin heyecan dolu final sahnesi ve yayınlanan yeni dönem tanıtımı akabinde ikinci döneminde neler olacağı büyük merak uyandırıyor.

OYUNCU KADROSU

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Hasret Çakar Yalçınkaya, Beren Parıltı Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş’in rol aldığı diziye yeni dönemde sürpriz isimler de dahil olacak.

“Yargı”nın yeni sezon ilk bölümünde neler olacak?

“Yargı”nın yeni sezon ilk bölümünde neler olacak?

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi “Yargı” yeni sezona merhaba diyor. İzleyicilerin merakla beklediği dizi, yeni bölümü ile ekrana geliyor.

“Yargı”nın yeni sezon ilk bölümünde neler olacak?

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni sezon ilk bölümünün konusu şöyle; Tüm zorlukları geride bırakıp, evliliklerinin en güzel zamanlarını yaşayan Ilgaz ve Ceylin; İtibarını, parasını ve karısını kaybeden, beş parasız sokaklara düşmüş Yekta; Yeni bir aşka yelken açmış Pars; Öfkesini içine atıp hayata tutunmak için yeni bir yol bulan Gül; Emekliye ayrılmış Metin; Osman’ın evliliklerinden vazgeçmemeye niyet etmesine inat, ayaklarının üstünde durmayı deneyimleyen Aylin; Arkadaşlarına küs ve yenik düştüğü hayata öfkeli Çınar; Ve Eren’in bir sabah kuyuda dört ceset bulması…

Düşman olanları dost, dostları düşman yapacak süreç başlamıştır artık. Çünkü; “Bir tel kopar, ahenk ebediyen kesilir.”

Yeni sezonda da nefes kesmeye devam edecek Yargı, yeni bölümüyle 18 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Keyword

yargı

Yargı yeni sezona “merhaba” diyor….

Başa dön tuşu