Game

Yeni Call of Duty Warzoneun Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Yeni Call of Duty Warzoneun Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Özellikle PUBG ve Fortnite’ın ardından çoğu irili ufaklı firmanın oynaması ücretsiz modeldeki battle-royale türüne ağırlık verdiğini görüyoruz. Nitekim sektörün hala daha bu türe bataklık misali saplanıp kalması risksiz bir para kazanma süreci isteğini gün yüzüne çıkarıyor. Activision Blizzard’ın da bu patikadan yürüttüğü Call of Duty Warzone 2.0’nın bu sene içinde piyasaya sürülmesi beklenirken gelen bir sızıntı oyunun çıkış tarihinin açığa çıktığını gösteriyor olabilir.

Yeni Call of Duty Warzoneun Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Özellikle PUBG ve Fortnite’ın ardından çoğu irili ufaklı firmanın oynaması ücretsiz modeldeki battle-royale türüne ağırlık verdiğini görüyoruz. Nitekim sektörün hala daha bu türe bataklık misali saplanıp kalması risksiz bir para kazanma süreci isteğini gün yüzüne çıkarıyor.

Activision Blizzard’ın da bu patikadan yürüttüğü Call of Duty Warzone 2.0‘nın bu sene içinde piyasaya sürülmesi beklenirken gelen bir sızıntı oyunun çıkış tarihinin açığa çıktığını gösteriyor olabilir.

Breaking: An internal document image has leaked revealing Warzone 2 launch date as November 16th Image shared on r/classicwow Reddit pic.twitter.com/JUe3fx1G0M

Activision Blizzard içinden sızdırılan bir belgede Warzone 2.0 dahil olmak üzere birçok çıkış tarihi yer alıyor. Ücretsiz oynanabilecek battle-royale türündeki yapımın ise 16 Kasım tarihinde çıkış yapması planlanıyor.

Öte yandan belgede Call of Duty: Cortez ismiyle geçen Modern Warfare 2’nin ise çıkış tarihi 27 Ekim olarak not düşülmüş. Dün itibariyle oyunun ana hikayesine odaklanan bir fragman, erken erişim sürecinin 20 Ekim’de başlayacağını belirtiyor.

Infinity Ward ise 15 Eylül tarihinde düzenlenecek CoD: Next ismindeki bir duyuru etkinliğiyle Warzone 2.0 hakkında daha çok detay paylaşmayı ön görüyor.

2022 © Tüm Hakları Saklıdır.

Call of Duty Warzone Mobile için Resmi Duyuru Geldi! İşte Çıkış Tarihi

Başa dön tuşu