Game

Yeni Street Fighter 6 Fragmanı ile Karakter Kadrosu Belli Oldu

Street Fighter 5in yeni karakteri Luke bir fragman eşliğinde duyuruldu!

Capcom tarafından yayınlanan yeni bir fragman, Street Fighter 5’e gelen son DLC karakteri kickboksçu Luke’u ortaya çıkardı.

Street Fighter 5in yeni karakteri Luke bir fragman eşliğinde duyuruldu!

Capcom tarafından yayınlanan yeni bir fragman, Street Fighter 5’e gelen son DLC karakteri kickboksçu Luke’u ortaya çıkardı.

Capcom tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen dövüş oyunu serisinin son oyunu Street Fighter V, yeni DLC karakteri kickboksçu Luke’u yeni bir fragmanla tanıttı.

Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana Capcom düzenli olarak ek içerikler eklemeye devam ediyor. Capcom’un uzun vadede desteklediği Street Fighter 5, oyuncular tarafından oldukça rağbet gören bir dövüş oyunu. Uzun bir süredir geliştirilmekte olan Tekken X Street Fighter bazı söylentilere göre iptal edildi. Ancak, bunlar şu an için sadece söylentiden ibaret, oyunun gelecekte yüksek talebin ardından çıkış yapacağı öngörülebilir.

Street Fighter resmi YouTube kanalından yayınlanan bir fragmanda Capcom, Street Fighter 5 kadrosuna katılan yepyeni oynanabilir bir karakter ortaya çıkardı. Luke, Season Pass 5’in son karakteri olarak ilk kez sahneye çıkıyor. Daha önce hiç görülmemiş bir dövüşçü ve alışmamış bir kickboks yeteneğine sahip.

Video açıklamasında Luke DLC’sinin oyuna Kasım ayında dahil edileceği belirtiliyor.

Luke, Street Fighter 5’in son DLC karakteri olarak oyunda yer alacak. Season Pass 5 bu son içerik güncellemesiyle tamamlayacak Capcom, oynanabilir dövüşçü sayısını 46’ya çıkardı. Street Fighter 5’in gelecekte daha fazla içerik içerik güncellemesi alıp almayacağı ise henüz belli değil.

Capcom, 2020’nin sonlarına doğru büyük bir veri ihlali yaşarken ortaya çıkan sızıntılar, Street Fighter 6’nın diğer duyurulmamış oyunlarla birlikte geliştirildiği yönündeydi. Sızdırılan bu bilgilere göre Street Fighter 6, eski nesil konsolların yanı sıra yeni nesil konsollarda da bulunacak. Bu da oyunun nispeten yakın bir gelecekte çıkacağını işaret ediyor.

Street Fighter 6 sızıntısı görünüşe göre tam kadro ve karakter sanatını ortaya koyuyor

Street Fighter 6 sızıntısı görünüşe göre tam kadro ve karakter sanatını ortaya koyuyor

kartal gözlü sokak dövüşçüsü anlaşılır bir şekilde dünkü trollerde gezinen hayranlar sokak dövüşçüsü 6 ince dişli bir oyun fragmanı, görünüşte “sızan” birkaç flaş kareyi ortaya çıkardı (Seni görüyorum, Capcom), süper heyecan verici görünen yeni savaşçıya giden uzun bir karakter listesi.

Ve sonra, her şey patladı geniş açık…

Birkaç saat sonra, 4Chan, Twitter ve ResetEra dahil olmak üzere birkaç çevrimiçi topluluk, görünüşe göre bütününü sergileyen bir resim yayınladı. sokak dövüşçüsü 6Her dövüşçü için oldukça sert görünümlü karakter sanatıyla tamamlanan lansman listesi. Reddit kullanıcısı Zetra3 tarafından derlendiği ve tanımlandığı şekliyle aşağıdaki tam resme göz atabilirsiniz.

Sızıntının orijinal kaynağı tartışmaya açık olsa da (görüntünün iki kez hızlı bir şekilde birden çok yerde ortaya çıktığı ve yeniden yayınlandığı göz önüne alındığında), Ryu, Chun-Li, Luke ve yeni gelenler Jamie ve Kimberely için görsel görünümlerin doğruluğu, hepsi dünkü fragmanda göründü, bunun gerçekten de oyuncu kadrosu olduğunu öne sürüyor. Street Fighter 6’lar Dünya Savaşçıları.

sokak dövüşçüsü 6 kadro sızıntısı capcom

sokak dövüşçüsü 6 2023’te PlayStation, PC ve Xbox platformlarında çıkıyor.

Chris Moyse

Kıdemli Editör – Chris, 1980’lerden beri video oyunları oynuyor. Eski Cumartesi Gecesi Slam Ustası. Galaxy High’dan onur derecesiyle mezun oldu. Twitter: @ChrisxMoyse

Street Fighter 6 için Guile Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Street Fighter 6, 2023 yılında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.

Street Fighter 6 için Guile Oynanış Fragmanı Yayınlandı

BSC Misafiri

10.6.2022 15:33:19

KristalTürk

10.6.2022 15:29:29

Punisher155

9.6.2022 22:22:22

Font Seçimi Times New Roman Arial Verdana Tahoma Courier New Trebuchet MS Microsoft Sans Serif Font boyutu Boyut=1 Boyut=2 Boyut=3 Boyut=4 Boyut=5 Boyut=6 Boyut=7

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı

Şifre

E-Posta (Onay için gerekli.)

Keyword

dövüş , aksiyon , macera

Yeni Street Fighter 6 Fragmanı ile Karakter Kadrosu Belli Oldu

Başa dön tuşu