Magazin

Seversin yeni gününde yeni bölümü ile ekrana geliyor!

Seversin Dizisi Günü Değişti! Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Seversin dizisi artık pazartesi akşamları ekrana gelecek. Böylece karşısına Yasak Elma ve Bir Küçük Gün Işığını almış olacak. Yasak Elma yeni sezonu heyecanla

Seversin Dizisi Günü Değişti! Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden Seversin yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Ekranda sonbahar sezonunun gelmesi ile birlikte yaz dizilerinin reyting kaygısı bir hayli arttı. Hikayesiyle dikkat çekmeyi başaran romantik komedi dizisi Seversin’in de yeni sezona başlarken yayın günü değişti. Peki Seversin yeni bölüm ne zaman? Seversin yeni bölüm hangi gün? İşte Seversin yeni bölüm fragmanı ve yayın günü…

Seversin dizisi artık pazartesi akşamları ekrana gelecek. Böylece karşısına Yasak Elma ve Bir Küçük Gün Işığını almış olacak. Yasak Elma yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Son sezon olması beklenen dizi de galip Seversin gelecek mi? Bir Küçük Gün Işığı da iyi bir çıkış yapmış durumda. O da sosyal medya da adından söz ettiren dizilerden birisi. Bakalım yeni gününde bu savaşı galibi kim olacak?

Seversin yeni bölümüyle yeni günü olan pazartesi akşamı Kanal D’de…

15 Eylül 202215 Eylül 2022

14 Eylül 202214 Eylül 2022

14 Eylül 202214 Eylül 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum *

İsim *

E-posta *

İnternet sitesi

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Seversin Dizisinin Yayın Günü Değişti! Dizinin 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında!

or. Tolga da oraya geliyor. Kudret fenalaşıp, yere yığılıyor. Seversin dizisinin yayın günü değişti. Dizinin 17. bölüm 1. fragmanı yayında

Seversin Dizisinin Yayın Günü Değişti! Dizinin 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında!

Kanal D’nin sevilen dizisi, 16. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Tolga, Asya’nın babasının yapım şirketiyle anlaşma imzaladığını öğreniyor. Nazlı, Selin’i tehdit edip ondan kendisini bir dizide oynatmasını istiyor. Oda kabul etmek zorunda kalıyor. Selin Tolga’ya, Asya’nın o anlaşmayı ona iş verilmesi için yaptığını söylüyor. Asya, Kudret’ten hesap sormaya gittiğinde ondan gerçekleri öğreniyor. Tolga da oraya geliyor. Kudret fenalaşıp, yere yığılıyor. Seversin dizisinin yayın günü değişti. Dizinin 17. bölüm 1. fragmanı yayında.

Çarşamba Dizileri 2022

Seversin dizisi bundan sonra pazartesi günleri ekrana gelecek. Dizinin 17. bölüm 1. fragmanında; Babasıyla ilgili gerçekleri Asya’nın ağzından duyan Tolga büyük bir yıkım yaşıyor. Tüm hayatının yalanlarla kaplı olmasını kaldıramıyor. Asya ise Tolga’ya gerçekleri anlatmaya hazırlanırken, Tolga beklenmedik bir hamlede bulunuyor. Tolga’nın yeni dizi projesindeki partneri açıklanıyor. Asya, büyük şaşkınlık içine giriyor. Tolga’nın yeni partneri kim oluyor?

İşte Seversin 17. bölüm 1. fragmanı…

SEVERSİN 16. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Asya, Kudret’in Tolga’nın babası olduğunu öğrendikten sonra büyük bir şaşkınlık ve pişmanlık yaşıyor. Daha sonra Tolga, bu durumu öğrenip Asya’dan kaçmaya başlıyor. Asya, artık Tolga’nın peşinden koşmaktan yorulup Suzan’ın yanına gidip ona yüzüğü iade ediyor. Tolga, annesinin parmağında Asya’nın yüzüğünü görünce hemen onu geri alıyor.

Selin, babasından Asya’nın Tolga’nın dijital işini geri alabilmesi için Kudret’le anlaşma yaptığını öğreniyor. Bu arada Nesrin, Asya’ya kendisinden habersiz sözleşme imzaladığı için çok kızıyor. Kadir’le de arası bozuluyor. Tolga, Asya’dan ayrı kalmaya dayanamıyor ve sete gidip ona yüzüğü geri vermek istiyor.

Selin Tolga’yı yanına çağırıp ona Asya’nın Kudret’le neden anlaşma yaptığını anlatıyor. Nazlı, Hakan’da kalmaya başlıyor. Annesi ise onu arkadaşında kaldığını zannediyor. Onu döndürmek için gittiğinde onun Hakan’ın evinde kaldığını öğreniyor. Nazlı’yı ikna edip eve döndürebilmek için kapıda oturuyor.

Bu arada Nazlı, aradığı fırsatı bulup Selin’i tehdit edip ondan başrol istiyor. Selin de kabul etmek zorunda kalıyor. Asya, Tolga’nın gerçekleri öğrenmesiyle Kudret’in yanına gidiyor. Ondan sözleşmeyi iptal etmesini istiyor. Ona kendisini kandırdığını söylüyor.

Kudret, kendisiyle Tolga’yı Suzan’ın görüştürmek istemediğini, oğlunun üzerinden ellerini hiç çekmediğini, şimdiki kariyerini kendisinin sağladığını ve Asya’ya, oğlunu getirmesi için onu kullandığını itiraf ediyor. O sırada Tolga içeri giriyor ve babasından hesap soruyor. O sırada Kudret fenalaşıp yere yığılıyor.

Seversin 16. Bölüm Ön İzleme Yayında! Tolga Asya’nın Kendisinden Neden Kaçtığını Öğrenmeye Çalışıyor!

Seversin Haberleri

Seversin haberleri ile ilgili son dakika gelişmeleri, en sıcak haberler ve geçmişten bugüne tüm detaylar güncel Seversin haber sayfasında yer alıyor.

Seversin Haberleri

Seversin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.

Keywords

Seversin , Seversin haberleri , Seversin gelişmeleri

Seversin yeni gününde yeni bölümü ile ekrana geliyor!

Başa dön tuşu