Magazin

Gülçin Ergülden Hepsi cevabı!

Gülçin Ergülden Hepsi cevabı!

Magazin – Şarkıcı Gülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı, 13 Aralık 2021 tarihinde Balıkesir’de trafik kazası geçirmişti. Otomobilden Ergül yaralı olarak çıkmış, Lafçı ise hayatını kaybetmişti. Kazadan sonra zor günler geçiren ünlü isim, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olarak, Google’da ağlayan Gülçin olarak kalmak istemiyorum demişti. Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen şarkıcı; bu sözlerini açıklarken; Hepsi grubundan arkadaşı Yasemin Yürük’ün ’20’inci yıl konseri’ fikriyle ilgili de konuştu.

Gülçin Ergülden Hepsi cevabı!

13 Aralık 2021 Pazartesi akşamı İstanbul-İzmir yolu Susurluk mevkiisinde meydana gelen kazada sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybettikten sonra zor günler geçiren ve yaşadıklarını ‘Gökyüzü Çağırdı Aşkı’ şarkısında anlatmaya çalışan Gülçin Ergül, geçtiğimiz hafta Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, bir dönemin popüler kız grubu Hepsi hakkında merak edilenleri anlattı.

Gülçin Ergülden Hepsi cevabı

‘HEPSİ’ GRUBU AÇIKLAMASI

Gülçin, “Gruplar belli bir süre sonra ayrılıyor, insani bir durum zaten. Dört kişinin aynı istekte buluşması çok da kolay değil. Şu an aramızda bir husumet yok ama mesajlaşıyoruz. Görüşme fırsatı bulamadık. Grubun ilk dağıldığı dönemde aramızda belirli anlaşmazlıklar oldu tabi ki. Ama ben kin, nefret besleyen biri değilim. Gruptan ayrılmam da en hayırlısı oldu benim için. Benim yerimde başka biri olsa çok daha erken ayrılırdı; ama ben sevenlerimi üzmemek için direnebildiğim kadar direnmiştim. ‘Kendim müzik yapayım’ düşüncesiyle değil, mutsuz olduğum için ayrıldım. Çok da uzun zaman oldu, güzel başarılar elde ettik. Güzel hatırlamak istiyorum” dedi.

“AĞLAYAN GÜLÇİN OLARAK KALMAK İSTEMİYORUM”

Gülçin Ergül, “Hayat acısıyla tatlısıyla yaşamamız gelen bir yolculuk aslında. Her şeye rağmen hayatta kalabilmek amacımız. Mutluluğu ben belki de büyük ölçüde erkek arkadaşıma bağlamıştım. Ama hayat gösteriyor ki; mutluluğu bir insana ya da bir şeye bağlamamalısınız. O benim her şeyimdi. Ağlamak istemiyorum, dramatik olmasını istemiyorum. Yıllarca Google’da ağlayan Gülçin olarak kalmak istemiyorum” diye konuştu.

“HAYAT DEVAM EDİYOR”

Ünlü isim, önceki gün ise Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Arkadaşları ile bir kafede sohbet eden Ergül, basın mensuplarının röportaj ricasını geri çevirmedi.

Gülçin Ergülden Hepsi cevabı

“Google’da ağlayan Gülçin olarak kalmak istemiyorum” cümleleri ile ilgili konuşan şarkıcı, “Ben yaptığım işler ile anılmak istiyorum, başımdan geçen kötü olaylardan kaynaklı ağlayan birisi olarak anılmak istemiyorum. Erkek arkadaşım benim her şeyimdi, yaşadığım şeyler çok kötüydü ama hayat devam ediyor” diyerek yaşananların ardından biraz daha iyi olduğunu söyledi.

BUGÜN TOPLANIP YARIN KONSER YAPMAKLA OLMUYOR”

Grup üyelerinden Yasemin Yürük, verdiği bir röportajda “Kızları ikna edebilirsem 20’inci yıla özel bir konser vermek için tekrar bir araya gelebiliriz” demişti. Gülçin Ergül’e, Yürük’ün bu cümleleri hatırlatılınca; şarkıcı şu an böyle bir düşüncesi olmadığını belirterek, şöyle konuştu:

Ben solo kariyerime odaklıyım, grubun 20’inci yılı için henüz üç sene var. Bu olaylar bugün toplanıp yarın konser yapmak ile olmuyor, çalışmak gerekiyor. Henüz belli olan bir şey yok. Dediğim gibi solo kariyerime odaklıyım, eğer böyle bir şey olursa onu o zaman konuşuruz.

Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile birlikte kaza geçiren Gülçin Ergülün klibinde acı tesadüf

Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı önceki gün Balıkesir’de trafik kazası geçirdi. Kaza sonrası Lafçı, hayatını kaybetti. Şarkıcının, bir ay önce…

Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile birlikte kaza geçiren Gülçin Ergülün klibinde acı tesadüf

HEPSİ grubunun eski solisti Gülçin Ergül, önceki akşam sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yla Balıkesir yakınlarında trafik kazası geçirdi. Kazada Ergül yaralanırken sevgilisiyse olay anında hayatını kaybetti.

Ünlü şarkıcının, bir ay önce yayınlanan “Birbirimize İyi Gelmiyoruz” şarkısının klibindeki trafik kazası sahnesi ve sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Şarkıdaki “Aşk yok, nefret yok, şuurlar kapalı, nabız yok, bitti, nefes yok” sözleri en çok paylaşılanlar arasına girdi.

Kazadan önce verdiği röportajda Gülçin Ergül’ün aşkla ilgili söyledikleri ise “Sevgilisinin öleceğini hissetmiş” yorumlarına neden oldu.

Kaza ile arafı sembolize ettikŞarkıcı röportajında klipteki kaza anını şöyle anlattı: “Klipte yarım saat vinç yardımıyla havada asılı kaldım. Bu bölüm, ilişki sonrası bitmiş aşkın getirdiği askıda kalma hissi ve klipte bahsi geçen araba kazası sonrasında arafta kalma hissiyatını sembolize ediyordu. Başkalarının yolunu da aydınlatan bir ilham olmuş gibi de görünüyor.”

Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile birlikte kaza geçiren Gülçin Ergülün klibinde acı tesadüf

Balıkesir’de gerçekleşen kazada sevgililerin arabası TIR’a çarptı. Jandarma, kazayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Cenaze için erken çıkmak istiyor

Bir süredir İzmir’de yaşayan Gülçin Ergül ve Erdal Şeyda Lafçı’nın İstanbul’daki bir radyo programı için yola çıktığı öğrenildi. Kaza sonrası Ergül’ün tedavisi hastanede devam ediyor.

Şarkıcının koluna dikiş atıldı ve iç kanama şüphesiyle müşahede altında tutuluyor. Önümüzdeki günlerde taburcu olması planlanan Ergül, sevgilisinin vefat haberini hastanede öğrendi.

Lafçı’nın bugün İzmir’deki cenaze töreni için şarkıcı, hastaneden erken çıkış istedi. Ayrıca Alişan’ın da geçtiğimiz yıl aynı otobandaki Manisa yolunda ölümcül bir kaza atlattığı öğrenildi.

Keywords

pazartesi , nisantasi , yolculuk , kaynakli , roportaj , objektif , caglayan , susurluk , youtube , tatlisi , armagan , arkadas , husumet , hayirli , dusunce , meydan , kaynak , sohbet , nefret , konser , mevkii , gulcin , basari , firsat , grubu , sarki , durum , araba , yolcu , sevgi , cumle , insan , muzik , biris , yuruk , hayat , tatli , hayir , kanal , erdal , merak , istek , donem , aksam , zaman , mutlu , konuk , seyda , olay , kafe , kana , kaza , basi , duru , kisi , ikna , ilgi , insa , rica , olcu , yeri , elde , grub , grup , yolu , aci , ara , bas , dur , kis , laf , gun , uye , yer , yol , yil , gülçin ergül , Erdal Şeyda Lafçı , balıkesir

Gülçin Ergül den Hepsi cevabı!Şarkıcı Gülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı, 13 Aralık 2021 tarihinde Balıkesir de trafik kazası geçirmişti. Otomobilden Ergül yaralı olarak çıkmış, Lafçı ise hayatını kaybetmişti. Kazadan sonra zor günler geçiren ünlü isim, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan ın YouTube kanalına konuk olarak, Google da ağlayan Gülçin olarak kalmak istemiyorum demişti. Önceki gün Nişantaşı nda görüntülenen şarkıcı; bu sözlerini açıklarken; Hepsi grubundan arkadaşı Yasemin Yürük ün 20 inci yıl konseri fikriyle ilgili de konuştu.

Başa dön tuşu