Android

Android ve iOS için Beach Buggy Racing 2 Hile Kodları

Android ve iOS için Beach Buggy Racing 2 Hile Kodları

Beach Buggy Racing 2, yakın zamanda geliştirici Vector Unit tarafından Android ve IOS mobil platformlarında piyasaya sürülen bir yarış oyunudur. oyun kesinlikle

Android ve iOS için Beach Buggy Racing 2 Hile Kodları

Beach Buggy Racing 2, geliştirici Vector Unit tarafından yakın zamanda Android ve IOS mobil platformlarında piyasaya sürülen bir yarış oyunudur. Oyun tamamen ücretsizdir ve Google Play’de zaten indirilebilir. Bu yazımızda size oyun hakkında bilgi vermenin yanı sıra size yeni fırsatlar açacak, büyük eksiklikleri giderecek, çok sayıda oyun kaynağı sağlayacak ve daha fazlasını sağlayacak bir Beach Buggy Racing 2 hilesi vereceğiz. Vektör Birimi nasıl oyun yapılacağını bilir ve kendiniz görebilirsiniz.

Vector Unit iyi korunan bir oyun yaptı, bu yüzden herkes oyunun değiştirilmiş bir sürümünü indiremez ve Beach Buggy Racing 2 modunu cihazlarına yükleyemez. Ama modu kullanmak zorunda değilsin. Niye ya? Asyalı programcılar Vector Unit oyunlarını sevdiklerinden ve tamamen ücretsiz olarak alabileceğiniz harika bonus kodlar yaptıklarından.

Yarış popüler bir oyun türüdür ve Beach Buggy Racing 2 en iyi temsilcilerinden biridir. Oyun iyi grafiklere, mükemmel kontrole ve en önemlisi ilginç bir oynanışa sahip. Neden? Niye? Çünkü Vektör Birimi gerçek profesyonelleri istihdam eder. Ancak bu, gizli kodların oluşturulmasını engellemedi.

Daha fazla kod bulacaksınız. BURAYA.

Vector Unit oyununun dezavantajları kesinlikle standarttır: çok fazla reklam, oyun kaynaklarının eksikliği, bazı öğeleri açmanın zorluğu ve çok daha fazlası. Beach Buggy Racing 2 hileleri tüm sorunları çözecek, reklamları kaldıracak, çok para (kaynak) verecek ve çok daha fazlasını yapacak. Aşağıda, Vektör Birimi tarafından oluşturulan korumayı atlayan ve büyük faydalar sağlayan çalışma kodlarının bir listesini görebilirsiniz.

EqWEDg9pyK

2Rf9y8YnA1

RxzjqhOtOj

vnju4PZJL4

9ADcH38uSQ

AqSjdaDzYq

1NxHDzgKeA

kA1BZzk5TK

Cjs28XIzGP

qaI2q3a8wD

IIRwXY9DSS

Q5ufH6Jlgr

1qY73HGMND

Ybwuao8Wn1

Kodları nasıl gireceğinizi bilmiyor musunuz? okumak TALİMATI ve hepsini bir dakika içinde yapın.

Oyunun güncellenmiş sürümünde hileler çalışmıyor mu? Vektör Birimi’ndeki adamlar kodları tanımlayabilir ve geçersiz kılabilir. Kodlar çalışmazsa yorumlara yazın, güncelleyelim.

Hacked Beach Buggy Racing 2, oyunun tüm potansiyelini ortaya çıkaracak. Sadece gizli kodları girin ve sınırsız oynayın. Vektör Birimi, oyuncuları bonus kodlarını kullanmak için yasaklamaz, bu yüzden onları istediğiniz kadar kullanın. Güncellenen hileler oyunun güncellenmesinden 3 gün sonra ortaya çıkar, bu yüzden oyunun yeni versiyonu hakkında bizi bilgilendirmek için acele etmeyin.

Beach Buggy Racing 2 v2022.08.09 MOD APK

Beach Buggy Racing 2 MOD APK (PARA / ELMAS HİLELİ) adlı hayvan yarış oyununun 2. bölümü APKOYUN’dan indirilmeye hazır.

Beach Buggy Racing 2 v2022.08.09 MOD APK

Maple Media

v1.36.0.RC • PARA HİLELİ

Maple Media

v1.23.0.RC • PARA HİLELİ

CVi Games

v4.4.2 • KİLİTLER AÇIK

MAGIC SEVEN

v3.7.5080 • PARA / ARABA HİLELİ

Zuuks Games

v4.0 • PARA HİLELİ

Welcome to the ’80s

v1.000 • TAM SÜRÜM

Beach Buggy Racing 2 Apk İndir v2022.02.17 Para Hileli Mod

Beach Buggy Racing 2 Apk İndir v2022.02.17 Para Hileli Mod – Android Oyun Siemizden Sınırsız Para Hilesi Olan Beach Buggy Racing 2 Apk Oyununu Ücretsiz İndirebilirsiniz.

Beach Buggy Racing 2 Apk İndir v2022.02.17 Para Hileli Mod

Beach Buggy Racing 2 Apk İndir v2022.02.17 Para Hileli Mod – Android Oyun Siemizden Sınırsız Para Hilesi Olan Beach Buggy Racing 2 Apk Oyununu Ücretsiz İndirebilirsiniz.

Beach Buggy Racing 2 Apk, Vector Unit tarafından sunulan bir yarış oyunudur. Play Store’da on milyondan fazla indirmeye sahiptir. Beach Buggy Racing daha fazla araba, pist, güçlendirme ve araba ile geri döndü. Güçlendirici destenizi oluşturun, arabanızı seçin, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla yarışın ve liginizin seviyesini yükseltin.

Oyunun detaylarına bakacak olursak Beach Buggy Racing 2 çok oyunculu bir off-road kart yarış oyunudur. Bu oyunda sürücünüzü, arabanızı seçecek ve bir güçlendirme destesi oluşturacaksınız. Bir yarışta 5 gerçek oyuncuya karşı eşleştirileceksiniz. 2 tur içerir. Yarışı kazanmak için en az 3. sırayı almanız gerekiyor . Pistte güçlendirme balonları olacak. En fazla 2 baloncuk alabilirsiniz. Bu baloncuklarda, oluşturduğunuz desteden rastgele bir güçlendirme alacaksınız. Güçlendirme türüne bağlı olarak rakiplerinizi havaya uçurmak veya arabanızı güçlendirmek için bunları kullanın.

Yarışı kazandığınızda jeton, XP ve bir sandık alacaksınız. Bir sandık, madeni paralar ve güçlendirme kartları içerir. Seviyenizi yükseltmek için XP gereklidir. Seviye atladıkça arabanızın hız, hızlanma, yol tutuşu vb. istatistikleri artar. Yeni güçlendirmeler, arabalar, sürücüler de açılır.

Beach Buggy Racing 2, oyununda kontroller çok basit. Kontrol şemaları arasından bir kontrol şeması seçebilirsiniz: Eğim şeması, Arcade şeması ve Dokunma şeması. Eğim şemasında, aracı yönlendirmek için cihazı eğin ve frenleri kullanmak için ekranın kenarlarına dokunun. Eğim hassasiyetini de ayarlayabilirsiniz. Dokunmatik şemada, aracı yönlendirmek için ekranın yan taraflarına dokunun ve her iki yanda ekranın alt kısmında gösterilen fren düğmelerine dokunun. Atari düzeninde, ekranın sol tarafında sol ve sağ ok butonlarını ve sağ tarafında bir fren butonunu gösterir.

Yarışta görünecek 8 seçilmiş güçlendirmeden oluşan bir deste oluşturabilirsiniz. Önceki oyunu Beach Buggy Racing’in aksine, bu oyunda etkilerini ve sürelerini artırmak için güçlendirmeleri yükseltebilirsiniz. CCG güçlendirme sistemine sahiptir. Güçlendirmeyi bir sonraki seviyeye yükseltmek için belirli sayıda kart toplayın. Kartları kasalarda bulabilir veya mağazadan satın alabilirsiniz. Bunları yükseltmek de size XP puanları verir.

Muhteşem ödüller kazanmak ister misiniz? Günlük zorlukları tamamlayın ve turnuvalara katılın. Günlük mücadelelerde, verilen hedefleri özel koşullar altında tamamlamanız gerekiyor. Meydan okumayı tamamladığınızda harika ödüller alacaksınız. Turnuvalarda dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı yarışacaksınız. Yarışları kazanın ve skor tablosuna tırmanın. Bir hafta sonra, turnuva sona erdiğinde, sıralamanıza göre ödüller alacaksınız. Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden Beach Buggy Racing 2 indir ve bu oyun ile ilgili deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.

Playmod android oyun sitemizden indirdiğiniz Beach Buggy Racing 2 Apk 2022.02.17 en son sürüm versiyonudur. Güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar için bizi twitter ve intagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Beach Buggy Racing 2 oyununda hile kullanabilmeniz için Beach Buggy Racing 2 oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde hile yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.

Beach Buggy Racing 2 Apk, bazı değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin.

Resmi sürümde bildiğiniz gibi, ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellikler var. Bu nedenle Beach Buggy Racing 2 Apk, sayesinde oyun Para Hileli olacak.

Playmod.Store ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Beach Buggy Racing 2 oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Beach Buggy Racing 2 Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş

Basit ve kolay anlaşılır adımları izleyin:

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Teşekkür ederim.

Ayrıca son zamanların en popüler oyunu olan Hileli Brawl Stars sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum.

Beach Buggy Racing 2
Yarış

Başa dön tuşu