Game

God of War en çok satanlar listesine girdi! Peki sistem gereksinimleri neler?

God of War en çok satanlar listesine girdi! Peki sistem gereksinimleri neler?

En çok tercih edilen ve dünyada çok fazla hayran kitlesinin olduğu PlayStation’un en sevilen oyunlarından God Of War, uzun bir süre sonra Pc’ye geliyor. Yayınlanacağı platformda ön sayışa sunulan oyun ‘En çok talep edilenler’ listesinde ilk sıralardaki yerini aldı.

God of War en çok satanlar listesine girdi! Peki sistem gereksinimleri neler?

Dünyada en çok oynana oyunlar arasında ilk sıralarda yer alan God of War sadece Playstation platformunda bulunuyordu. Bilgisayar kullanan oyun severler bu oyunu emülatör programları (Donanımsal taklit) kullanarak oynayabiliyordu. Bu süreç tabi ki de yazılım hataları yüzünden sinir bozucu boyutlara ulaşıyordu.

Beklenilen müjdeli haber kısa süre önce verilmişti. God of War bilgisayarlara geliyor. Çıkacağı tarih olan 14 Ocak 2022 öncesinde oyunun fiyatı ve kısmi sistem gereksinimleri de duyuruldu.

Oyun Steam’de ön satışa sunuldu ve fiyatı ise 329 TL olarak belirlendi. Oyun için yaklaşık 80 GB boş alanın gerektiği belirtildi. Oyunun Steam sayfasında Türkçe arayüz, seslendirme ve altyazının olacağı bilgisi de verildi.

Sony, God of War’un (2018) PC’de Steam’e çıkarılacağını duyurmasının ardından oyuncuların kafasında merakedilen soru sistemlerinin oyunu kaldırıp kaldırmayacağı oldu. Peki God of War’un PC sistem gereksinimleri neler. İşte God of War PC sistem gereksinimleri…

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: Yakında açılacak Ekran Kartı: Yakında açılacak DirectX: Sürüm 11

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 12 – 18 Eylül

Başa dön tuşu