Game

iPhone 13 ü Olan Birinin 3.000 TL Daha Değerli Olan iPhone 14 e Geçmesine Gerçekten Gerek Var mı?

iPhone 14 Pro Max 1 TB Gümüş Rengi satın alın

Yeni iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’i Apple’dan satın alın. Ücretsiz gönderim imkanıyla online alışveriş yapın.

iPhone 14 Pro Max 1 TB Gümüş Rengi satın alın

Evet. iCloud ile ayarlarınızı, fotoğraflarınızı, uygulamalarınızı ve belgelerinizi yeni bir aygıta aktarmak çok kolay. Yeni aygıtınızı kurarken iCloud’da oturum açıp eski aygıtınızın iCloud yedeğine erişmeniz yeterli. Birkaç dakika içinde hazırsınız.

Yedeklemeyi tamamlamak için iCloud’da yeterli depolama alanınız mı yok? iCloud, aygıtınızı yedekleyip tüm verilerinizi aktarabilmeniz için gereken geçici depolama alanını size ücretsiz olarak sunuyor (iOS 15 sürümü gerekir).

Hızlı Başlangıç ile, iCloud yedeğinizdeki verilerinizi ve içeriğinizi yeni iPhone’unuza aktarabiliyorsunuz. Hızlı Başlangıç özelliği iOS 12.4 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü telefonlar için aygıttan aygıta geçiş seçeneği sunuyor. Bu sayede tüm verilerinizi mevcut aygıtınızdan yeni aygıtınıza kablosuz olarak aktarabiliyorsunuz.

Android’den geçiş yapıyorsanız, öncelikle “iOS’e Taşı” uygulamasını indirmeli ve yeni iPhone’unuzda kurulum aşamalarını takip etmelisiniz.

Yeni iPhone’unuza verilerinizi nasıl aktaracağınızı öğrenmek için support.apple.com/tr-tr/HT201269 sayfasını ziyaret edin.

Tüm iPhone modellerini dünyanın neredeyse her yerinde kullanabilirsiniz. GSM veya CDMA ağı kullanan müşteriler, tüm dünyada 200’den fazla ülke veya bölgede GSM ağlarında dolaşım hizmetlerinden yararlanabilir. iPhone’unuzu wireless iletişim operatörünüzden satın aldıysanız uluslararası dolaşımın açık olup olmadığını öğrenmek için lütfen iletişim operatörünüzle iletişime geçin.

5G ve LTE veri özelliğinin kullanılabilirliği, iletişim operatörlerinin belirli 5G ve LTE radyo frekanslarını destekleyip desteklemediğine bağlı olarak ülkeye veya bölgeye göre değişir. Uluslararası dolaşım politikaları ve tarifeleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen wireless iletişim operatörünüze danışın.

İletişim operatörüne, ülkeye veya bölgeye göre iPhone’un desteklediği 5G ve LTE ağlarıyla hakkında bilgi

Tahmini teslimat tarihleri ürünün stok durumuna ve tercih ettiğiniz gönderim seçeneğine bağlıdır. Nihai teslimat tarihi siz siparişinizi verdikten sonra bildirilir.

Standart gönderim tüm online siparişler için ücretsizdir.

Apple.com üzerinden verilen siparişler yalnızca satın alma işleminin yapıldığı ülkeye veya bölgeye gönderilebilir. Bu nedenle, lütfen ürünlerinizin teslim edilmesini istediğiniz konumun online mağazasını ziyaret edin.

Evet. Fikrinizi değiştirip iPhone’unuzu kullanmaktan vazgeçerseniz bize iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz iPhone, tüm aksesuarları, kullanım kılavuzları ve diğer belgeleriyle birlikte iyi durumda ve orijinal ambalajında olmalıdır. İade işlemleri Apple’ın Satış ve Para İadesi Politikası’na tabidir.

İadeler ve para iadeleri hakkında daha fazla bilgi edinin

iPhone 13 ü Olan Birinin 3.000 TL Daha Değerli Olan iPhone 14 e Geçmesine Gerçekten Gerek Var mı?

Başa dön tuşu