Game

Skull and Bones PC İçin Sistem Gereksinimleri Resmi Olarak Açıklandı

Skull and Bones sistem gereksinimleri belli oldu

Ubisoft, yakında çıkacak korsan oyunu Skull and Bones için sistem gereksinimleri, anti-hile yazılımı ve sunucu durumu hakkında bilgi verdi.

Skull and Bones sistem gereksinimleri belli oldu

Ubisoft, yakında çıkacak korsan oyunu Skull and Bones’un PC özellikleri, anti-hile yazılımı ve sunucu durumu hakkında bilgi verdi.

Oyunda 4K HDR, deniz savaşları sırasında giriş gecikmesini azaltmaya yardımcı olmak için sınırsız fps, ışın izleme yoluyla görüntü yükseltme, DLSS ve FSR ve gelişmiş giriş ayarları bulunacak.

Oyunu tek başınıza oynayabilseniz de, açık denizlere başkalarıyla birlikte yelken açmak isteyebilirsiniz. Bu amaçla Ubisoft, Infamy seviyenize ve PvP tercihinize göre sizi sunuculara yerleştiren bir eşleştirme sistemi uyguladı. Ayrıca rahatsız edici davranışlarda bulunanları rapor edebilir veya engelleyebilirsiniz.

Skull and Bones sistem gereksinimleri belli oldu

Modüler yedekliliğe sahip fiziksel oyun sunucuları ve bulut sunucuları, bekleme sürelerini sınırlandırmak için yüksek aktivite artışlarında birbirlerini desteklemek üzere birlikte kullanılacaktır. Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya, Güney Afrika ve Okyanusya’da Ubisoft’a özel sunucu siteleri bulunacak.

Hile karşıtı çözümlerde Ubisoft, herhangi bir hile kullanılmış ve tespit edilmişse ilk suçta oyuncuları kalıcı olarak yasaklayacak olan BattlEye’ı kullanacak. Skull and Bones 8 Kasım’da Ubisoft ve Epic Oyun Mağazaları aracılığıyla PC’de ve Amazon Luna, PS5, Stadia ve Xbox Series X/S’de yayınlanacak.

Skull and Bones Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Skull and Bones sistem gereksinimleri belli oldu. Ubisoft, Skull and Bones’da avcılıktan hazineye ve dalgalarının fiziğine kadar ayrıntılı keşiflerin yanı

Skull and Bones Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Skull and Bones sistem gereksinimleri belli oldu. Ubisoft, Skull and Bones’da avcılıktan hazineye ve dalgalarının fiziğine kadar ayrıntılı keşiflerin yanı sıra, yaklaşmakta olan deniz oyunu için PC özelliklerini açıkladı.

DLSS ve FSR gibi görüntü yükseltme teknolojilerinin yanı sıra 4K çözünürlük, yüksek dinamik aralıklı aydınlatma (HDR) ve ışın izleme desteğini onayladı. Ayrıca, “mükemmelliğe yakın” bir deneyim için tüm detaylar tek tek ayarlanabilecek.

Skull and Bones sistem gereksinimleri düşük ayarlarda 1080p/30 FPS için Intel Core-i7 4790 veya AMD Ryzen 5 1600, GTX 1060 (6GB) veya RX 570 (4GB) ve 8 GB DDR4 RAM gerektirecek. Yüksek ayarlarda 1080p/60 FPS için ise Intel Core-i7 8700K veya Ryzen 5 3600, RTX 2070 veya RX 5700XT ve 16 GB RAM’e ihtiyacınız olacak.

Oyunu 1440p/60 FPS’de Yüksek ayarlarda oynamak için RTX 3070 (8GB) ile Core-i7 9700K veya Ryzen 5 5600X veya 16 GB RAM ile RX 6800 (16GB) gerekecek. Son olarak DLSS/FSR’nin “Dengeli” olarak ayarlandığı 4K/60 FPS’de Ultra ayarlar için Intel Core-i5 11600K veya Ryzen 5 5600X, RTX 3080 veya RX 6800XT ve 16 GB RAM gerekecek.

Oyuncular Infamy ve PvP tercihlerine göre eşleştirilecek ve biri onları “yıkıcı davranış” nedeniyle bildirebilecek veya engelleyebilecek. Adanmış sunucular ayrıca Kuzey ve Güney Amerika, Güney Afrika, Okyanusya, Asya ve Avrupa için açılacak. Hile önleme açısından BattlEye ve VMProtect kullanılacak. Hile yapan herkes ilk suçta kalıcı olarak yasaklanacak.

Skull and Bones sistem gereksinimleri yanı sıra çıkış tarihi ve fiyatı da belli oldu. Oyun, 8 Kasım’da Xbox Series X/S, PS5, PC, Amazon Luna ve Google Stadia için çıkacak. Oyunun fiyatı ise PC‘de 399 TL ve konsolda 799 TL olarak açıklandı.

Skull and Bones PC İçin Sistem Gereksinimleri Resmi Olarak Açıklandı

Skull and Bones, Ubisoft Singapore tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan, yakında çıkacak bir açık dünya çok oyunculu aksiyon-macera

Skull and Bones PC İçin Sistem Gereksinimleri Resmi Olarak Açıklandı

Skull and Bones, Ubisoft Singapore tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan, yakında çıkacak bir açık dünya çok oyunculu aksiyon-macera oyunudur. Başlık 2017’de duyuruldu, ancak nihayet bu yıl elimizde olacak. Kesinlikle uzun zaman oldu ve şimdiye kadar, görüntüler bazı deniz muharebeleri, keşifler ve mevcut çeşitli PvP ve PvE modlarını gösterdi. Ön satın alma için başlık ile birlikte ek ayrıntılar da ortaya çıktı. İşte resmi Skull and Bones Sistem Gereksinimleri.

Oyunu PC’de oynamak için aşağıdaki özelliklere ihtiyacınız var.

Ubisoft, bir süredir bu ayrıntılı gereksinimleri yayınlıyor ve ilgilenen PC oyuncuları için beklentileri belirlemenin daha iyi yollarından biri. 1440p’yi hedefliyorsanız ve ayarları Ultra ön ayarına getirmek istiyorsanız, 8 GB VRAM’li bir RTX 3070 ile eşleştirilmiş bir Ryzen 5 5600X’e ihtiyacınız olacak.

Bu, özellikle bu çözünürlükte oldukça zorlu bir başlık, ancak 1080p’de, bir RTX 2070 ile sorun yaşamazsınız. Daha ileri gitmek ve 4K’yı hedeflemek istiyorsanız, DLSS etkinleştirilmiş RTX 3080 gibi oldukça güçlü bir GPU’ya ihtiyacınız olacak. ve bir Ryzen 5 5600X. DLSS ve FSR’nin eklenmesi her zaman memnuniyetle karşılanır ve bütçe GPU’ları olan oyunculara minimum görsel kalite kaybıyla daha yüksek çözünürlükleri hedeflemelerini sağlar.

Bunların dışında 65 GB boş alana ve 16 GB RAM’e ihtiyacınız olacak. Modern oyunların sorunsuz çalışmasını sağlamak için bilgisayar kullanıcılarının 16 GB’a yükseltmelerini ve SSD’lere geçmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. SSD, tüm ön ayarlarda bir gerekliliktir.

Ubisoft, yaklaşmakta olan oyunun sahip olduğu tüm özellikleri gösteren bir fragman yayınladı.

Bunlar hakkında daha fazla bilgiyi adresinden okuyabilirsiniz. DevBlog’u takip etmek.

Buradayken Victoria 3, High On Life ve Ravenbound dahil olmak üzere yakında çıkacak diğer oyunların sistem gereksinimlerine göz atın.

Skull and Bones sistem gereksinimleri hakkında ne düşünüyorsunuz? PC için çıkacak oyun için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

oyun-5

Skull and Bonesun Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ubisoft’un geliştirmekte olduğu yeni korsanlık temalı oyunu Skull and Bones, çok yakında çıkışını gerçekleştirecek. Çeşitli fragmanlar ve oynanış videoları

Skull and Bonesun Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ubisoft’un geliştirmekte olduğu yeni korsanlık temalı oyunu Skull and Bones, çok yakında çıkışını gerçekleştirecek. Çeşitli fragmanlar ve oynanış videoları ile oyunun dünyasını bizlere tanıtan şirket geçtiğimiz saatlerde oyunun PC için gereken sistem gereksinimlerini ve desteklediği teknolojileri açıkladı.

Skull and Bones, sistem gereksinimleri açısından düşük ayarlarda 1080p/30 FPS bir oyun deneyimi için Intel Core-i7 4790 veya AMD Ryzen 5 1600 işlemci ve GTX 1060 (6GB) veya RX 570 (4GB) ekran kartı isterken bunların yanında en az 8 GB DDR4 RAM gerektiriyor. 1080p/60 FPS yüksek ayarlar için Core-i7 8700K veya Ryzen 5 3600 işlemci, RTX 2070 veya RX 5700XT ekran kartı ve 16 GB RAM’e ihtiyacınız olacak. 1440p/60 FPS’de Yüksek ayarlarda oynamak için ise RTX 3070 (8GB) veya RX 6800 (16GB) ekran kartı Core-i7 9700K veya Ryzen 5 5600X işlemci ve 16 GB RAM gerekiyor.

Oyun Ray Tracing yani ışın izleme teknolojisine de sahip olacak. Bunun yanında oyunun Nvidia ekran kartlarında bulunan DLSS ve AMD ekran kartlarında bulunan FSR teknolojilerini destekleyeceği açıklandı. Oyunu 4K/60 FPS oynamak isterseniz DLLS veya FSR’nin “Dengeli” ayarlarında İntel Core-i5 11600K veya Ryzen 5 5600X işlemci, RTX 3080 veya RX 6800XT ekran kartı ve 16 GB RAM gerekiyor. Oyunun sabit disk boyutunun ise 65GB olarak belirlendiğini görüyoruz.

Diğer yandan çok oyunculu kısımda hile kullanımı için Ubisoft’un bazı adımlar attığını da görüyoruz. Oyunda hile önleme açısından BattleEye ve VMProtect kullanılıyor. Hile yaptığı tespit edilen herkes, ilk tespitte kalıcı olarak yasaklanacak. Oyuncular Infamy ve PvP tercihlerine göre eşleştirilecek ve bir oyuncu kötü davranış sergilediğinde diğerleri o oyuncuyu bildirebilir veya engelleyebilir. Oyunun Kuzey ve Güney Amerika, Güney Afrika, Okyanusya, Asya ve Avrupa için açılacak sunucuları onaylanmış durumda.

Skull and Bones, 8 Kasım 2022‘de Xbox Series X/S, PS5, PC, Amazon Luna ve Google Stadia için çıkışını gerçekleştirecek.

Skull and Bones sistem gereksinimleri belli oldu
PC oyuncuları deneyimlerini bir dizi ayar ve özellik ile özelleştirebilecekler.

Başa dön tuşu