Magazin

Kate Moss kızı Lila yla birlikte podyuma çıktı

Kate Mossun kızı Lila Moss podyumu salladı

“Moda ikonu” ya da “yaşayan efsane” olarak nitelendirilen bir dönemin ünlü modeli Kate Moss’un kızı Lila, Paris Moda Haftası’nda podyuma çıktı.

Kate Mossun kızı Lila Moss podyumu salladı

Lila Moss, ünlü bir giyim firmasının yeni koleksiyonunun tanıtıldığı defilede görev aldı. Annesine olan benzerliğiyle dikkat çeken genç kız, podyumda da tam not aldı.

46 yaşındaki Moss’un Jefferson Hack ile ilişkisinden dünyaya gelen Lila Grace Moss, bu yılın ilk döneminde de ünlü bir dergiye kapak pozu vermişti.

17 yaşındaki Lila Grace Moss, Kate Moss’un medya patronu Jefferson Hack ile ilişkisinden dünyaya geldi. Annesi ile babası ayrıldıktan sonra da Kate Moss’un hızlı hayatı içinde büyüdü. Lila Grace henüz küçük bir çocukken annesinin Jamie Hince ile evlendiği gün onun nedimelerinden biri olmuştu.

KATE MOSSUN KIZI LILA GRACE HAKKINDA BILDIĞIMIZ HER ŞEY

Yıldızın 27 yaşındayken dünyaya getirdiği Kate Moss’un kızı Lila Grace’e bir göz atıyoruz.

KATE MOSSUN KIZI LILA GRACE HAKKINDA BILDIĞIMIZ HER ŞEY

Süper model Kate Moss 90’larda ün kazandı ve o zamandan beri Kate moda endüstrisinde bir temel olarak kabul edildi. İngiliz yıldız, yalnızca yeteneğiyle değil, aynı zamanda yüksekliğiyle de birçok başka modelin yolunu açtı, çünkü Kate sadece 5 fit ve 7 inç boyundaydı – şöhretinden önce modelleme endüstrisinde nadiren kabul edilen bir şey.

Bugün Kate Moss’un kızına bir göz atıyoruz. mor zarafet yıldızın 27 yaşındayken doğurduğu kişi. Annesinin ayak izlerini takip edip etmediğinden babasının kim olduğuna kadar – Lila Grace hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaydırmaya devam edin!

Listeyi başlatmak, Lila Grace Moss’un şu anda 18 yaşında olması. Lila 29 Eylül 2002’de doğdu ve annesi Kate’in çocukluğu boyunca onu spot ışıklarından uzak tutmayı başardığını söylemek güvenli. Ancak günümüzde, Lila tek başına büyük kararlar alabilen bir yetişkin – ve gelecekte yıldızı daha fazla göreceğimizden şüphemiz yok!

Hepimiz Lila Grace’in annesinin 90’ların efsanevi modeli Kate Moss olduğunu bilsek de – çoğu muhtemelen babasının kim olduğunu bilmiyor. Lila Grace’in babası Kreatif Direktör ve Dazed Media’nın kurucu ortağı Jefferson Hack’tir. Jefferson ve Kate üç yıldır çıkıyorlar — Ekim 2001’den Ekim 2003’e kadar – ve ayrı yollarına gitmeye karar verirken, ortak ebeveyn Lila Grace’i yaptılar.

Lila Grace Moss’un modelleme alanında kariyer yapmaya karar vermesine kimsenin şaşırmadığını söylemek güvenli.

Ne de olsa Kaia Gerber ve Hadid kardeşler gibi yıldızlarla birlikte, bir modelin çocuğunun da bir model haline gelmesi oldukça yaygın. Lila Grace, şüphesiz, dergi yayılımlarında ve marka kampanyalarında çok daha fazlasını göreceğimiz bir yüz olacak.

Ünlü annesi gibi Lila Grace de mankenlik kariyerine 14 yaşında başladı. Sarah Doukas tarafından keşfedildi 14 yaşındayken kızı Lila Grace, birinin onu seçmesini beklemek zorunda değildi. Moda endüstrisindeki insanların gözlerinin doğduğu günden beri Lila Grace’de olduğunu söylemek güvenli!

Lila Grace, 14 yaşından beri model olarak aktif iken, genç yıldızın sadece geçen sene modellik yapmasıydı. podyum çıkışı . 6 Ekim 2020’de Milano’da Kate Moss’un güzel kızı Miu Miu’nun İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu için podyumda yürüdü. Gösteriden sonra, Lila Grace Instagram’da bazı resimlerini paylaştı ve ayrıca markaya kendisine verdikleri fırsat için teşekkür etti!

Sosyal medyada Kate Moss ve Lila Grace’i takip edenler muhtemelen bunu zaten biliyorlar – ama Kate kızının kariyerini son derece destekliyor. Kate kesinlikle oldukça farklı deneyim Modellik endüstrisinde çok erken yaşlarda, kızı Kate’in hiç sahip olmadığı bir şeye sahipti – ne gerektiğini herkesten daha iyi bilen bir ebeveyn. Kate orada her adımda Lila Grace’in annesi ve aynı zamanda akıl hocası olarak!

Genç model, konu moda olduğunda dünyanın en prestijli dergilerinden biriyle zaten epey deneyime sahip — moda .

Genç yıldız şimdiden kapağı süsledi Vogue Japonya ve Vogue İtalya ve yıldızın diğer Vogue baskılarının kapaklarını ele geçirmesi sadece an meselesi!

Elbette, mankenlik sektöründe başarılı olmak büyük markalarla çalışmakla ilgili. Lila Grace sadece 18 yaşında olabilir ama şimdiden Fendi, Marc Jacobs ve Dior gibi bazı önemli lüks markalarla çalıştı. Kariyerinin henüz başında olduğu düşünülürse, Lila Grace’in diğer Luxury markalarıyla da çalışacağından şüphe yok.

Daha önce de belirtildiği gibi, 18 yaşındaki model moda endüstrisine daha yeni başladı ancak bu, şimdiden çok para kazanmadığı anlamına gelmiyor. Şu anda, Lila Grace Moss’un bir 200.000 dolar net değer – ve bu sayının gelecekte artacağına hiç şüphe yok!

Son olarak, Lila Grace’in tamamen havalı bir Zer Kuşağı olduğu gerçeğidir. Hailey Bieber, Kendall Jenner ve Bella ve Gigi Hadid gibi süper ünlü modeller hala Y kuşağı olarak kabul edilirken, moda endüstrisinin Z Kuşağına ait süper modeller için hazır olduğunu söylemek güvenli. Söylemeye gerek yok, Lila Grace onlardan biri ve gelecekte modanın önemli bir parçası olacak!

Keywords

Lila Grace Moss , lig 1 , süper lig 1 , galatasaray maçı hangi , galatasaray maçı saat , Yıldızın 27 yaşındayken dünyaya getirdiği Kate Moss’un kızı Lila Grace’e bir göz atıyoruz.

Kate Moss kızı Lila yla birlikte podyuma çıktı

Başa dön tuşu