TEKNOLOJİ

Kahvaltı Sunumu İçin Ürünler ve Fiyatları

Kahvaltı Sunumu İçin Ürünler ve Fiyatları

Kahvaltı sunum tabakları ve fiyatları ÇiçekSepeti’nde! Kahvaltılık sunum ürünlerini online satın almak için sitemizi tıklayabilirsiniz.

Kahvaltı Sunumu İçin Ürünler ve Fiyatları

Kahvaltı, asla atlanmaması gereken ve oldukça önemli bir öğün. Güne iyi bir kahvaltı ile başlamak; enerjinizi yükseltir, motivasyonunuzu artırır ve en önemlisi bedenin ihtiyacı olan enerjiyi almanızı sağlar. Fakat özellikle hafta içi günlerinde bazen bu önemli öğün atlanır ya da ayaküstü geçiştirilir. Hafta sonu ise mükemmel sofralar kurulur ve uzun uzun kahvaltı edilir. Günün en güzel öğününü hiçbir zaman geçiştirmeden harika sofraları pratik şekilde kurmanıza yardımcı olacak kahvaltılıklar ÇiçekSepeti sayfalarında sizi bekliyor. Kahvaltının verdiği mutluluk hissini sonuna kadar yaşamak için en güzel kahvaltı takımları, kahvaltı setleri, çay takımları, sunum tabakları ve daha fazlasını hemen inceleyebilirsiniz.

Kahvaltı takımları, sabah saatlerinde hazırlayacağınız sofraları pratik bir şekilde kurmanıza yardımcı olur. Farklı, özgün ve kullanışlı takımları tercih ederek oldukça güzel kahvaltılar hazırlayabilirsiniz.

Kahvaltıları daha güzel ve pratik hale getirecek tüm ürünleri set halinde alabileceğiniz gibi tek tek seçim yaparak da temin edebilirsiniz. Set olarak alacağınız ürünlerin avantajı, birbirleri ile olan uyumu olacaktır. Şık kahvaltı takımlarıyla güne daha neşeli başlayabilirsiniz.

Güne harika bir kahvaltı ile başlamanın verdiği mutluluk hissi bir başkadır. İçinizi açan, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan kahvaltı, özel olarak hazırlanmış bir sofrada edilirse daha güzel olur. Bu sofraları hazırlamak için sunulan kahvaltılık modelleri farklı şekillerde tasarımlara sahiptir. Dikdörtgen, kare ya da baton şekle sahip kapaklı kahvaltılık modelleri, sabit bir stant üstüne oturtulan büyük bir kahvaltı tabağına sahiptir. Bu kahvaltı tabağı birden çok bölme sunar veya bağımsız bölümlerden meydana gelir. Günlük kullanım için kullanılan kahvaltılıklar genelde 6 kişilik setlerdir. Bu setler 6 servis tabağı, 6 çay fincanı ve tabağı, 2 zeytinlik, 2 peynir tabağı, 2 reçellik, tuzluk ve biberlik gibi malzemelerden meydana gelir. Hafta sonu kahvaltıları için ise daha büyük setler tercih edilebilir. Misafirlerin olduğu ya da tüm ailenin bir arada olduğu bu kahvaltılarda 12 kişilik kahvaltı takımı oldukça iyi bir seçim olacaktır. Bu takımları seçerken desenleri ve renklerini ev dekorasyonunuza uygun seçerek güzel bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca çocuklara kahvaltı alışkanlığı kazandırabilmek için özel olarak tasarlanan sevimli karakterli kahvaltı takımlarını tercih ederek oldukça renkli sofralar kurabilir, çocuklarınızla harika kahvaltılar yapabilirsiniz.

Kahvaltılık takımları ile ilgili en çok sorulan sorulardan birisi de “Kahvaltılık nasıl temizlenir?” sorusudur. Burada dikkat edilmesi gereken konu seçtiğiniz kahvaltı takımının malzemesidir. Seramik, cam, porselen gibi malzemelerden üretilen kahvaltılıkları bulaşık makinesinde temizleyebilirsiniz. Plastik ve ahşap kapaklı modellerin kapaklarını çıkararak makinede yıkayabilirsiniz. Bambu, plastik ve silikon modelleri ise elde yıkamak daha doğru olacaktır. Çünkü yüksek ısı bazı modellerin zarar görmesine ve şeklinin bozulmasına neden olabilir.

Kahvaltı takımı fiyatları, seçtiğiniz setin malzemesi ve parça sayısına göre değişiklik gösterir. Seramik ve porselen takımlar, cam ve bambu olan modellere göre biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir. Fakat uzun ömürlü olmaları nedeniyle fiyat performans açısından oldukça başarılıdır. İhtiyacınız olan en iyi kahvaltılık modellerini ve 6 veya 12 kişilik kahvaltı takımlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Kahvaltılık

Başa dön tuşu