TEKNOLOJİ

Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon olacak mı, ne zaman olacak? Zeytin Ağacı dizisi ikinci sezon hangi kanalda, platformda olacak?

Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon olacak mı, ne zaman olacak? Zeytin Ağacı dizisi ikinci sezon hangi kanalda, platformda olacak?

Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon olacak mı, ne zaman olacak? sorusu dizi hakkında yapılan flaş açıklamayla birlikte araştırılmaya başlandı. Haberimizden Zeytin Ağacı dizisi ikinci sezon hangi kanalda, platformda olacak? gibi soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz…

Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon olacak mı, ne zaman olacak? Zeytin Ağacı dizisi ikinci sezon hangi kanalda, platformda olacak?

Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon olacak mı, ne zaman olacak? Zeytin Ağacı dizisi ikinci sezon hangi kanalda, platformda olacak? Başrolünde Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan gibi usta oyuncuların yer aldığı Zeytin Ağacı dizisi ilk sezonuyla izleyenleri büyüledi. Dizinin adeta tutkunu olan vatandaşların en merak ettiği konu ise 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı oldu. Konuya ilişkin açıklama yapan dizinin Leyla’sı Seda Bakan, müjdeyi resmen duyurdu.

Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonu için henüz yapımcılardan ve yayın platformundan bir açıklama gelmezken dizinin Leyla’sı Seda Bakan’dan müjdeli bir haber geldi. Seda Bakan, “Dizimizin ikinci sezonu için onay çıktı” dedi.

28 Temmuz’da Netflix platformunda 1. sezonu yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonu da yine aynı platformdan yayınlanacak.

Üniversite yıllarında tanışan Ada, Sevgi ve Leyla’nın yıllardır devam eden güzel bir dostlukları vardır. Başarılı bir cerrah olan Ada, idealist bir avukat ve kariyer yapmayan Leyla..

Sevgi’ye kanser teşhisi konulduktan sonra bu üç kadın arasındaki güçlü bağ en büyük sınavını verir. Ada, Sevgi’nin dediği gibi hastaneye yatmak yerine başka bir ümidin peşinden gitmeyi tercih eder. Sevgi, Leyla’dan bir adamı bulmak için onu Ayvalık’a götürmesini ister. Bu kararından Sevgi’yi vazgeçiremeyince hep beraber yola çıkarlar.

Bu yolculukla birlikte üç dostun hayatı da değişecektir. Sevgi’nin arayışı, Ada’nın ve Leyla’nın hayatında da değişikliğe neden olacaktır.

Tuba Büyüküstün – Ada

Seda Bakan – Leyla

Boncuk Yılmaz – Sevgi

Murat Boz – Toprak

Fırat Tanış – Zaman

Rıza Kocaoğlu – Fikret (Fiko)

Füsun Demirel – Muko

Serkan Altunorak – Selim

Umut Kurt – Erdem

Zeytin Ağacı 2. sezon ne zaman? Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı?

Netflix platformunun yeni Türk yapımı olan Zeytin Ağacı, 28 Temmuz tarihi itibariyle seyirciyle buluştu. 8 bölümden oluşan Zeytin Ağacı dizisi yayınlandığı tarihten bu yana, dizinin bazı sahneleri gündemden düşmedi. Zeytin Ağacı dizisini bir solukta bitiren izleyiciler, dizinin 2. sezonunun çıkıp çıkmayacağını merak ediyor. Peki, Zeytin Ağacı 2. sezon çıkacak mı? Zeytin Ağacı 2. sezon ne zaman? İşte detaylar…

Zeytin Ağacı 2. sezon ne zaman? Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı?

Zeytin Ağacı, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 28 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit’in yazdığı, başrollerini Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz’ın paylaştığı romantik ve dram türündeki Türk yapımı Netflix dizisidir. Zeytin Ağacını ilk sezonunu bitiren izleyiciler Zeytin Ağacı 2. sezona dair detayları internette sorguluyor. İşte Zeytin Ağacı 2. sezona dair tüm detaylar…

28 Temmuz’da yayına giren ve izleyenler tarafından ilgiyle izlenen Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonu merak ediliyor. Dizinin 2. sezonuna dair henüz yapımcılardan ve yayın platformundan bir açıklama gelmedi. İlerleyen tarihlerde dizinin 2. sezonunun netleşmesi bekleniyor.

Ada, Sevgi ve Leyla’nın “rakı, balık, Ayvalık” olarak başlayan macerası, onları geçmişleriyle barıştırırken kendi yaşamları için yepyeni kararlar almalarını sağlar.

Üniversite yıllarında tanışan Ada, Sevgi ve Leyla’nın yıllardır devam eden güzel bir dostlukları vardır. Başarılı bir cerrah olan Ada, idealist bir avukat ve kariyer yapmayan Leyla.. Ada, Sevgi ve Leyla’nın “rakı, balık, Ayvalık” olarak başlayan macerası, onları geçmişleriyle barıştırırken kendi yaşamları için yepyeni kararlar almalarını sağlar.

Ada, Sevgi’nin Ayvalık’ta alternatif bir terapiye katılma isteğine gönülsüzce razı olunca üç kız arkadaş yola koyulur. Ada hiç ummadığı biriyle karşılaşır ve eski yaralar depreşir.

Zeytin Ağacı dizisi şimdilik anlaşıldığı kadarıyla Çanakkale’nin Behremköy mahallesinde ve Assos Athena Tapınağı’nda çekildi.

Tuba Büyüküstün – AdaSeda Bakan – LeylaBoncuk Yılmaz – SevgiMurat Boz – ToprakFırat Tanış – ZamanRıza Kocaoğlu – Fikret (Fiko)Füsun Demirel – MukoSerkan Altunorak – SelimUmut Kurt – Erdem

Zeytin Ağacı 2. sezon ne zaman çıkacak? Zeytin Ağacı yeni sezon olacak mı? 2. sezon başlayacak mı?

Zeytin Ağacı 2. sezon ne zaman çıkacak? Zeytin Ağacı yeni sezon olacak mı? 2. sezon başlayacak mı? ABD merkezli online dizi ve film platformu olan Netflix’in Türk yapımı dizilerinden olan Zeytin Ağacı 28 Temmuz’da dünya ile aynı anda ülkemizde de yayına girdi. Platformun en çok izlenen dizileri arasına giren Zeytin Ağacı’nın 1. sezon bölümlerini bir oturuşta bitirenler merakla 2. sezonun başlamasını bekliyor. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin yeni sezonuna dair detaylar haberimizde olacak…

Zeytin Ağacı 2. sezon ne zaman çıkacak? Zeytin Ağacı yeni sezon olacak mı? 2. sezon başlayacak mı?

DOLAR

18,2410 ₺

18,2594 ₺

ALTIN

998,45 ₺

3.415,90 ₺

Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı? Zeytin Ağacı yeni sezon başlayacak mı? Netflixin yeni dizisi için sevindiren haber

Netflix platformunda 28 Temmuz tarihinde yayınlanan yerli yapım Zeytin Ağacı’nın ilk sezonu büyük ilgi gördü. İzleyiciler, hemen ‘Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı?’ sorusuna yanıt aramaya başlarken yeni sezonun ne zaman yayınlanıp yayınlanmayacağı da sorgulandı. İşte, Netflix’in yeni dizisi için sevindiren haber..

Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı? Zeytin Ağacı  yeni sezon başlayacak mı? Netflixin yeni dizisi için sevindiren haber

Dijital dizi ve film platformu Netflix, Türk yapımı dizilerden birisi olan ‘Zeytin Ağacı’nı 28 Temmuz tarihinde tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de izleyicilerle buluşturdu. Dizi yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi görürken 8 bölümde oluşan 1 sezonluk Zeytin Ağacı dizisi platformun en çok izlenen dizileri arasında yerini aldı.

Bir solukta 1 sezonu bitiren izleyiciler, Zeytin Ağacı’nın 2. sezonun başlamasını merakla beklemeye başlarken aynı zamanda Zeytin Ağacı 2. sezon olacak mı? sorusuna yanıt arıyorlar, İşte, Zeytin Ağacı yeni sezonu hakkında bilgiler..

8 bölümden oluşan 1. sezon bölümlerini çok beğenen izleyiciler, Zeytin Ağacı dizinin 2. sezonunu merak beklemeye başladılar. Milyonlarca kişi tarafından izlenen ve platformun en çok izlenen yapımları arasında yer alan OGM Pictures imzalı Zeytin Ağacı Dizisi, kısa sürede herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz ve Murat Boz’un oynadığı Zeytin Ağacı isimli dizinin 2. sezonu ile ilgili yapım şirketinden henüz net bir açıklama yapılmadığı bilgisine ulaşıldı.

Dizinin yeni sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağına dair yapım şirketinden ve Netflix platformundan açıklamama gelmemesi dizinin 2. sezonun gelmeyeceği anlamını taşımıyor. Dizinin 2. sezonu için ilk olarak izleyicilerden gelen geri bildirimler değerlendirmeye alınacak ve ilerleyen günlerde de Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonuna dair tüm detaylar da netleşmiş olacak.

Keywords

Netflix , Murat Boz , Seda Bakan , Tuba Büyüküstün , dizi , zeytin ağacı , Zeytin Ağacı 2. sezon ne zaman çıkacak? Zeytin Ağacı yeni sezon olacak mı? 2. sezon başlayacak mı?hakkında detaylı bilgi , son dakika haberleri ve sıcak gelişmeler Timeturk.comda.

Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon olacak mı, ne zaman olacak? Zeytin Ağacı dizisi ikinci sezon hangi kanalda, platformda olacak?

Başa dön tuşu