Game

Steam indirimleri: Xbox Game Studios yayıncı indirimi

PlayStation oyunları Steam’de yüzde 75’e varan indirime girdi

PlayStation oyunları Steam’de yüzde 75’e varan indirime girdi

PlayStation Studios’un Steam’de yer alan oyunları ortasında God of War, Days Gone, Horizon Zero Dawn üzere birinci olarak PlayStation’a özel olarak çıkan oyunlar Steam’de yayıncı indirimi ile yüzde 75’e varan indirime girdi.

PlayStation Studios’un Steam’deki yayıncı indirimine gitmek için buraya

PLAYSTATION STUDIOS

Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios, Sony Interactive Entertainment’in görüntü oyunu geliştirme kısmıdır. Şirket, 14 Eylül 2005 tarihinde SCE Worldwide Studios ismiyle kurulmuş olup Nisan 2016’da Sony Computer Entertainment (SCE) and Sony Network Entertainment International kısımlarının birleşmesiyle günümüz ismini almıştır.

SIE Worldwide Studios, SIE içindeki büsbütün sahip olunan geliştirme stüdyolarını denetleyen tek bir iç ünitedir. Tüm bilgisayar cümbüş yazılımlarının SIE’nin sahip olduğu tüm stüdyolar tarafından yaratıcı ve stratejik olarak geliştirilmesinden ve üretilmesinden sorumludur ve bunların tümü tipik olarak PlayStation konsol ailesi için özel olarak üretilir.

PlayStation 5’in 2020’de piyasaya sürülmesiyle Worldwide Studios, “PlayStation Studios” ismi altında dahili yahut harici olarak geliştirilmiş tüm sürümleri markalamayı planlamaktadır.

PlayStation oyunları Steam’de yüzde 75’e varan indirime girdi

Steam indirimleri: Xbox Game Studios yayıncı indirimi

Steam indirimleri kapsamında Xbox Game Studios yayıncısının birçok efsane oyunu oldukça uygun fiyatlardan satılıyor. Öneri listemiz haberimizde.

Steam indirimleri: Xbox Game Studios yayıncı indirimi

Steam yayıncı ve geliştiricilerle yaptığı anlaşmalar sonucunda dönem dönem kapsamlı indirimlere gidiyor. Dün başlayan Xbox Game Studios yayıncı indirimi de sevdiğimiz oyunları uygun fiyata alabileceğimiz Steam indirimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda uygun fiyatıyla oyuncuların gözdesi olan Forza Horizon 4 gibi bazı oyunlar da an itibariyle platformda oldukça uygun fiyatlardan satılıyor. Hem indirimi sizlere haber vermek hem de uygun fiyatlı bazı oyunları önermek istedik. Buyursunlar.

Xbox Game Studios yayıncı indirimleri 12 Nisan tarihine kadar devam edecek. İndirim kapsamında fiyatı düşen bütün oyunları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Steam indirimleri kapsamında alabileceğiniz bazı uygun fiyatlı oyunlar da şöyle:

Steam indirimleri: Xbox Game Studios yayıncı indirimi

Açıkçası oldukça iyi indirimlerle karşı karşıyayız. Hem klasiklerden hem de nispeten yeni sayabileceğimiz oyunlardan bazıları güzel fiyatlarla satılıyor. Gears 5 gibi deneyimlerin 24,40 TL olmasının yanı sıra asla eskimeyecek Age of Mythology gibi klasiklerin 12,25 TL olması çok cazip. Sizler de Steam indirimleri kapsamında fiyatının uygun olduğunu ve tavsiye edebileceğiniz oyunları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Steam’de PlayStation Studios Yayıncı İndirimleri Başladı

Başa dön tuşu