Magazin

Özbekistan’a giden ünlü oyuncu Burak Özçivit’in şaşkınlık veren karşılaşması!.. haberi

Özbekistan’a giden ünlü oyuncu Burak Özçivit’in şaşkınlık veren karşılaşması!.. haberi

Özbekistan’a giden ünlü oyuncu Burak Özçivit’in şaşkınlık veren karşılaşması!.. haberleri

Özbekistan’a giden ünlü oyuncu Burak Özçivit’in şaşkınlık veren karşılaşması!.. haberi

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Meşhur oyuncu Burak Özçivit, Özbekistan’da bu yıl  14.’sü düzenlenen  Milletlerarası Taşkent Film Festivali’na bulunma için Özbekistan’a gitti.

Dünya sinema camiasının en ihtişamlı film festivallerinden olan Taşkent Film Festivali, 13 Eylül’de Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te başladı. Organizasyon 18 Eylül’e kadar devam edecek.

Görkemli festivale Türkiye’den de önemli isimler katıldı. Meşhur oyuncu Burak Özçivit’de festivale katılan Türk oyuncular arasında yer aldı. Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği yakışıklı oyuncu, sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi.

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Meşhur oyuncu Burak Özçivit, Özbekistan’da bu yıl  14.’sü düzenlenen  Milletlerarası Taşkent Film Festivali’na bulunma için Özbekistan’a gitti.Dünya sinema camiasının en ihtişamlı film festivallerinden olan Taşkent Film Festivali, 13 E.

Bu anları sosyal medyada yayınlayan Burak Özçivit’in son paylaşımı ise takipçilerini hayrete düşürdü. Meşhur oyuncu Özbekistan’da suyun aşağı bir hayranına eşit geldi. Oyuncu bu anları da instagram hesabından paylaşarak; “Özbekistan’da suyun aşağı Türk’e eşit varmak .Müthiş bir iletişim oldu. Şimdi bana kendisi ulaştı kardeşimizin adı @emresabah_ mış.Emre’cim basit gelsin güzel hatıra oldu” ifadelerini kullandı.

Tarihi 1970’lere kadar uzanan, lüzum Asya Bölgesinin gerekse dünyanın en ihtişamlı film festivallerinden olarak gösterilen Taşkent Film Festivali’ne bu sene 40 bambaşka ülkeden sinema sanatçıları, yönetmenler, yapımcılar ve devlet yöneticileri katıldı. 18 Eylül’e dek sürecek olan 14.Taşkent Milletlerarası Film Festivali, aynı zamanlı olarak bir çok ülkeden canlı yayınlar ile de peşine düşüp takip edildi.

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Meşhur oyuncu Burak Özçivit, Özbekistan’da bu yıl  14.’sü düzenlenen  Milletlerarası Taşkent Film Festivali’na bulunma için Özbekistan’a gitti.Dünya sinema camiasının en ihtişamlı film festivallerinden olan Taşkent Film Festivali, 13 E.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Özbekistanda Burak Özçivitin heykelini diktiler Benzetebilen çıkmadı!

14’üncü Uluslararası Taşkent Film Festivali Özbekistan’da düzenlendi. Onur konuğu olarak davet edilen oyuncu Burak Özçivit, balmumu heykeli ile bir araya geldi.

Özbekistanda Burak Özçivitin heykelini diktiler Benzetebilen çıkmadı!

Oyuncu Burak Özçivit, Özbekistan’da düzenlenen 14’üncü Uluslararası Taşkent Film Festivali’ne onur konuğu olarak davet edildi.

Festivalde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan 37 yaşındaki oyuncuya, meslektaşı Nurgül Yeşilçay eşlik etti.

Özbek hayranları, Özçivit için adeta izdiham yarattı.

HAYRANLARININ İLGİSİ YOĞUN OLDU

Festivalde, Geyhatu karakterine hayat veren Özbek Türk’ü rol arkadaşı Marue Otajonov’la bir araya gelen Özçivit, hayranlarının fotoğraf istediğini de geri çevirmedi.

Özçivit, festivalden sonra da Özbekistan sokaklarını turladı.

BALMUMU HEYKELİNİ YAPTILAR

Yakışıklı oyuncu son olarak Özbekistan’ın Burak Özçivit’iyle yan yana geldi.

Balmumu heykeli ile olan karelerini sosyal medyada paylaşan Özviçit, “Yorumları alalım” diyerek pası, takipçilerine attı.

KARTAL TİBET’E BENZETTİLER

Balmumu heykeli, Burak Özçivit’ten çok ‘Tarkan’a (Kartal Tibet) benzetildi.

Bu karelere “Bu kim?”, “Hiç benzememiş”, “Yorumsuz”, “Peki sen kendini tanıyabildin mi?” şeklinde yorumlar yapıldı.

Kaynak: Ensonhaber.com

Burak Özçivitin balmumu heykeli dalga konusu oldu

Özbekistan’da balmumu heykeli ile yan yana gelip fotoğraf çektiren Burak Özçivit’in o kareleri sosyal medyada gündem oldu.

Burak Özçivitin balmumu heykeli dalga konusu oldu

Burak Özçivit, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te gerçekleştirilen ‘Taşkent Film Festivali’ne katıldı. Festivalde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan 37 yaşındaki oyuncu Burak Özçivit’e meslektaşı Nurgül Yeşilçay eşlik etti.

Ekran görüntüsü 2022-09-16 123253

Özbekistan’a giden ünlü oyuncu Burak Özçivit’in balmumu heykeli sosyal medyayı karıştırdı. 

Ekran görüntüsü 2022-09-16 123241

Özçivit festivalde kendi heykeli ile yanyana geldi. Heykeli inceleyen Burak Özçivit, ‘size benzemiş mi?’ soruları karşısında ‘güzel olmuş’ demekle yetindi.

Ekran görüntüsü 2022-09-16 123225

Balmumu heykeli Burak Özçivit’ten çok ‘Tarkan’a (Kartal Tibet) benzetildi.

Ekran görüntüsü 2022-09-16 123209

Burak Özçivit, balmumu heykeliyle çekildiği karelerini 22 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Paylaşımına ‘yorumları alalım’ notunu düşen Özçivit’in o kareleri sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

(mynet.com)

Burak Özçivit kadın hayranlarıyla buluştu! 2 milyon kazandı!

Burak Özçivit kadın hayranlarıyla buluştu! 2 milyon kazandı!

Ünlü oyuncu Burak Özçivit 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Özbekistan’da kadın hayranlarıyla buluştu. Yakışıklı oyuncu Özçivit, bu organizasyondan 2 milyon TL kazandı.

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Özbekistan’daki hayranlarıyla buluştu. Eşi Fahriye Evcen ile 14 Şubat’ı kutlamak yerine bir açılış için Özbekistan’a giden Özçivit, hem kadın hayranlarının gönlünü fethetti hem de 2 milyon lira kazandı.

Sonrakini Oku

ÖZBEKİSTAN’DAKİ HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Özbekistan’da kadınların ilgi odağı haline gelen Özçivit, fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı. Açılış sırasında ve sonrasında kendisine gösterilen ilgiden memnun kalan Özçivit, sosyal medyada da en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

Sonrakini Oku

2 MİLYON TL KAZANDI

Kadınların fotoğraf çektirmek için yarıştığı açılışta Özçivit, erkek hayranlarının ilgisinden de kaçamadı. Her biriyle fotoğraf çektiren Özçivit, kazandığı 2 milyon liradan sonra Türkiye’ye eşinin yanına döndü.

80 KADINLA YEMEK YEMİŞTİ

Öte yandan, açılış için Özbekistan’da bulunan eşini evinde bekleyen 7 aylık hamile Fahriye Evcen’in ise bu görüntülere tepki gösterdiği öne sürüldü. Kadınların ilgi odağı haline dönüşen Burak Özçivit, geçtiğimiz ocak ayında, 80 zengin kadın ile yemek yemiş ve bu etkinlik oldukça konuşulmuştu.

Keywords

Özbekistan'a giden ünlü oyuncu Burak Özçivit'in şaşkınlık veren karşılaşması!.. , Burak Özçivit , balmumu , Osman Bey , Özbekistan , Taşkent Film Festivali , Ünlü oyuncu

Özbekistan’a giden ünlü oyuncu Burak Özçivit’in şaşkınlık veren karşılaşması!..

Başa dön tuşu