Magazin

Başkan Ataçdan gaziler Günü Mesajı

Başkan Ataç’dan ’Gaziler Günü’ mesajı

başkan ataç’dan ’gaziler günü’ mesajı

Başkan Ataç’dan ’Gaziler Günü’ mesajı

İfade Özgürlüğü ve Cumhurbaşkanına Hakaret Suçu

34 Yıla Girerken

Coronavirüs…  bilinmeyen etkileri…

Susuzluk

“Hayırlı Anne Baba!”

İkinci El Kara Taşıtlarında Pazarlama Kısıtlaması Uygulaması

Deniz Rüyası…

İlkokuldan Üniversiteye Eğitim

Başkan Ataçdan gaziler Günü Mesajı

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt.

Başkan Ataçdan gaziler Günü Mesajı

Ahmet Ataç, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ahmet Ataç, 19 Eylül Gaziler Günü mesajında, “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e “Gazi” ve “Mareşal” unvanlarının verildiği 19 Eylül 1921 tarihi, her yıl ‘19 Eylül Gaziler Günü’ olarak kutlanıyor. Şehit ve gazilerimizin gösterdiği kahramanlık ve fedakarlıkların hakkını asla ödeyemeyiz. Aziz şehitlerimizin hatıralarına duyduğumuz saygı, gazilerimize ve ailelerine destek olma görev ve sorumluluğumuz her zaman aynı minnettarlık içinde devam edecek. Şehit yakınlarımızla, gazilerimiz ve aileleriyle, yılın tek günü değil her gün, birlikte olmaktan, üzerimize düşen görevleri yerine getirmekten, karşılaştıkları sorunların aşılması için çaba göstermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu önemli günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanımızın bağımsızlığı, bütünlüğü ve ulusumuzun esenliği için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimizi ve bu uğurda gazi olmuş tüm vatanseverleri, saygı, sevgi, özlem ve rahmetle anıyorum” ifadelerine yer verdi.

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.

Eskişehir Haberleri

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.Başkan Ataç, mesajında, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Mareşallik rütbesi ile Gazilik unvanının verildiği 19 Eylül 1921 tarihinin, her yıl Gaziler Günü olarak kutlandığını hatırlattı….

Eskişehir Haberleri

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.Başkan Ataç, mesajında, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Mareşallik rütbesi ile Gazilik unvanının verildiği 19 Eylül 1921 tarihinin, her yıl Gaziler Günü olarak kutlandığını hatırlattı. Gazilerin ‘Onurlanmış’ kişiler olduğunu ifade eden Ataç, mesajında şu ifadelere de yer verdi:“Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu, bağımsızlığı ve yaşatılması ile bütünlüğü için mücadele etmiş şehitlerimiz “nurlanmış”, gazilerimiz de “onurlanmış” kişilikler demektir. Yurdumuzun bağımsızlığı, bütünlüğü, ulusun esenliği için canını feda eden şehitlerimizi ve bu uğurda gazi olmuş vatanseverlerimizi; saygı, sevgi, özlem ve rahmetle anıyorum.”

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Başkan Ataç’ın Gaziler Günü Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde saat 13 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Ataç’ın Gaziler Günü Mesajı haberi güncellenecektir.

Bornova Radikal Okullarında Gaziler Günü gururu

Bornova radikal okullarında 19 eylül gaziler günü’nün gururu yaşandı.

Bornova Radikal Okullarında Gaziler Günü gururu

Bornova radikal okullarında 19 eylül gaziler günü’nün gururu yaşandı.

Bornova Radikal Okullarında 19 Eylül Gaziler Günü’nün gururu yaşandı. Radikal Bornova merkez kampüsünde gerçekleşen etkinlikte; gaziler, öğretmenler ve öğrenciler kutlamaya uygun kıyafetleri ve ellerinde Türk bayrakları ile hazır bulundu.

Bornova Radikal Okulları, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Radikal Bornova merkez kampüsünde etkinlik düzenledi. Etkinliğe gaziler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalar yapıldı. Öğrenciler, “19 Eylül Gaziler Günü, Türkiye Cumhuriyeti’nin yanı sıra, Güney Kore Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin varoluş mücadelesinde canı pahasına savaşan gazilerimizi onurlandırdığımız gündür” diyerek günün anlam ve önemine ilişkin duygularını ifade etti. Yapılan konuşmaların ardından Kıbrıs gazilerinden emekli Astsubay Sami Atık, Çavuş Mehmet Yak, Er Esat Yürekli ve Er Bülent Kızıl, savaş anılarını anlattı. Bu anılar eşliğinde gurur ve hüzün dolu anlar yaşandı. Törene katılanlar, gazileri coşku ile alkışladı. Tören ve söyleşilerin sonunda Özel Radikal Bornova Kampüsü Müdürü Onur Şirinaydın tarafından gazilere plaketleri taktim edildi.

Keywords

başkan , ataç’dan , ’gaziler , günü’ , mesajı , haber , haberler , gündem , dünya , iha , güncel haberler , son dakika haberleri , türkiye , politika , ekonomi , finans , döviz , borsa , spor , futbol , siyaset , sağlık , kültür sanat , müzik , sinema , magazin , moda , bilim teknoloji , hava durumu

Başkan Ataç’dan ’Gaziler Günü’ mesajı

Başa dön tuşu