TEKNOLOJİ

Bir gmail hesabı açmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

Bir gmail hesabı açmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

Çoğu çevrimiçi hizmet gibi, Gmail hesabı oluşturmaya hak kazanabilmek için 13 yaş ve üstü olmanız gerekir. Bununla birlikte, Family Link yoluyla çocuğunuz için bir hesap ayarlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Bir gmail hesabı açmak için kaç yaşında olmanız gerekir?

13 yaşın altındaki

En iyi cevap: Çoğu çevrimiçi hizmet gibi, bir Gmail hesabı açmaya hak kazanmak için 13 yaş ve üstü olmanız gerekir. Bununla birlikte, çocuğunuz için Gmail ve YouTube gibi Google hizmetlerine erişmelerini sağlayan Family Link aracılığıyla bir hesap ayarlayabilir ve yönetebilirsiniz.

13 yaş ve üstü herkes kendi Google hesaplarını kurabilir ve yönetebilir. Çocukların Çevrimiçi Gizlilik Koruma Yasası (COPPA) nedeniyle asgari yaş kısıtlaması uygulanmaktadır. Bu yasa çevrimiçi hizmetlerin 13 yaşın altındaki kullanıcıların kişisel rızası olmadan kişisel bilgilerini toplamasını sınırlar.

Hizmetlerin kaydolan her reşit olmayan kullanıcının ebeveyn izni alması mümkün olmadığından, çevrimiçi hizmetler 13 ve daha düşük kullanıcıları hesap açmasını kısıtlar. Örneğin, çocuğunuz için farklı bir yaşın altında bir hesap açtıysanız ve Google bu gerçeğin farkına varırsa, bu hesabı kilitleyecektir.

13 yıl çoğu ülke için standart asgari yaş olsa da, dünyada genellikle daha yüksek olduğu birkaç bölge vardır:

13 yaşın altındaki kişiler için Google hesabı oluşturmanın tek yolu Family Link. Bu özellik, ebeveynlerin, etkinlik kontrolleri ve içerik kısıtlamaları ayarlama özelliğine sahip, çocukları için bir Google hesabı açıp yönetmelerini sağlar.

13 yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılan Gmail hesapları için birkaç fark vardır. Google, Gmail’de reklam yayınlamaz veya hedefli reklamcılık için postaların içeriğini okumaz. Otomatik yönlendirme ve Gmail çevrimdışı da reşit olmayan kullanıcılar tarafından kullanılamaz. Google’ın spam olarak tanımladığı hiçbir posta gelen kutusuna veya hatta spam klasörüne teslim edilmeyecektir.

Çocuğunuzun Gmail’i kurmasını istiyorsanız, şu anda en iyi seçenek Family Link. Sağlanan kontroller seti, çocuklarınız için bir hesap yapılandırmayı ve Güvenli Arama, indirmeler ve satın alımlar ve ekran süresi sınırları şeklinde güvenlik önlemleri ayarlamanızı son derece kolaylaştırır.

13 yaşın altındaki

Android için hala en iyi e-posta istemcisi

1.5 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Gmail, etrafındaki en popüler e-posta istemcisidir. Ayrıca, Gelen Kutusunun özelliklerinin çoğu Gmail’e girmeye başladığında, ihtiyacınız olan tek e-posta istemcisidir.

13 yaşın altındaki

Bu Bluetooth fare, kompakt ve taşınabilir bir paket arayışı içinde konfor veya pil ömründen ödün vermez. İzleme dörtgeni veya dokunmatik ekranla yapmaktan daha fazlasını yapabilmenize rağmen, bir fare hala oldukça yardımcı bir Chromebook aracıdır.

13 yaşın altındaki

Chromebook’lar dahili depolama alanında hafif görünebilir, ancak bu geniş microSD kartla, tonlarca fotoğraf, film, müzik veya çevrimdışı kullanmanız gerekebilecek belgeler için depolama alanı ekleyebilirsiniz.

13 yaşın altındaki

Küçük bir C101 veya büyük, kötü bir Lenovo C630 sallıyor olsanız da CAISON, Chromebook’unuz için suya dayanıklı, harika görünümlü bir dizüstü bilgisayar kılıfına sahiptir.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.

Eero’nun telsiz Wi-Fi router’larına bir alternatif mi arıyorsunuz? Favori seçeneklerimizden birkaçı!

Öğrencinizi okula giderken güvende tutmaya çalışırken veya eşyalarını korumanın bir yolunu arıyorsanız, güvenilir güvenlik aksesuarlarına sahip olmanıza yardımcı olur. İşte öğrenciniz için düşünmeniz gereken birkaç şey.

Kasırga mevsimi tam hızıyla devam ediyor ve sel baskınları ülkenin pek çok yerinde yabancı değildi. Bu tam olarak değil, bu yüzden su geçirmez bir kese ile koruyun.

Kaç E-posta Hesabı Olabilir?

Başa dön tuşu