Magazin

Hafta sonu ailece izlenecek en güzel filmler!

Ailecek İzleyebileceğiniz Birbirinden Eğlenceli 10 Film Önerisi

Ailece izlenecek filmler: Ailenin her bireyini ekrana kilitleyen birbirinden eğlenceli ailecek izlenebilecek filmler bu listede! İster hafta sonu için

Ailecek İzleyebileceğiniz Birbirinden Eğlenceli 10 Film Önerisi

Ailece izlenecek filmler: Ailenin her bireyini ekrana kilitleyen birbirinden eğlenceli ailecek izlenebilecek filmler bu listede! İster hafta sonu için isterseniz de bayramlarda aileniz ile bir araya geldiğiniz zamanlar için olsun, bu listede aile film önerileri bulacaksınız. Bu akşam ne izleyeceğiz derdinden kurtulmak istiyorsanız listeyi inceleyin, arasından birini seçin ve eğlencenin keyfine varın!

Listemizin ilk sırasında Sevimli Canavarlar yer alıyor. Canavarlar Dünyası adında bir dünyada yaşayan sevimli canavarlar, insanların çığlıkları ile enerji doluyor. Ancak küçük bir kız çocuğu ile bir canavar karşılaştığı zaman eğlence başlıyor! Toy Story’nin yapımcısı tarafından üretilen bu film sayesinde ekrandan gözünüzü alamayacaksınız.

Coco

Bir animasyon olan Coco, müzik yeteneğini ispatlamaya çalışan Miguel’in hikayesini ele alıyor. Ailecek izlenebilecek filmler listesinin ikinci filmi olan Coco, ana karakterimizin Ölüler Diyarı’na olan yolcuğunu eşsiz bir şekilde anlatıyor. Özellikle müzik yapmanın yasak olduğu bir aileden gelen karakterimizin başına gelecekler sizi çok şaşırtacak!

Efsaneleşmiş bir film haline gelen Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Johnny Depp tarafından canlandırılan Willy Wonka’nın düzenlediği bir yarışma ile başlıyor. Yaptığı bu yarışma ile 5 farklı çocuğa fabrikasının kapılarını açan Willy Wonka, onlara eşsiz anlar yaşatıyor. Bu eşsiz anlara tanıklık etmek için ise ailenizi yanınıza toplayın ve filmi izlemeye başlayın!

Aile filmleri arasında bulunan Babamın Penguenleri, çocukları ve eşi ile sorunları olan bir iş insanının yanlış bir sipariş vermesi ile başına gelenleri ele alır. Çünkü bu sipariş sonunda evine altı tane penguen gelir. Her ne kadar ilk başlarda bu penguenlerden kurtulmaya çalışsa da sonrasında ne olacağını merak ediyorsanız filmi izlemeye başlayın!

4 filmden oluşan Oyuncak Hikayesi serisi, haftasonu tatilini çocuklarınız ile değerlendirmenin en eğlenceli seçeneklerinden biri. Çünkü oyuncak koleksiyonu yapan Andy’nin bilmediği bir sırrı siz bilebilirsiniz. Bunu öğrendiğinizde ise film daha da sürükleyici bir hale gelecek!

Ana karakterimiz olan Shrek, devasa ve yeşil bir troldür. Yalnız olduğu için ise hayatının geri kalanını en az kendisi kadar çirkin biri ile geçirebileceğini düşünür. Ancak bir kahinin açıkladığı kehanetine göre Shrek, güzeller güzeli bir prenses olan Fiona ile evlenecektir. Oldukça sürükleyici bir şekilde ele alınan bu hikaye, aile film önerileri arayışınızı sona erdirecek!

Pixar’ın yaratıcılıkta zirve yaptığı bu film, her yaştan izleyiciye hitap eder. Bu sayede küçükten büyüğe herkes bu filmi izleyebilir. Her haliyle masum ve dokunaklı olan bu animasyon, Carl adlı karakterimizin hikayesini ele alıyor.

Mr. Incredible adıyla ün salan karakterimiz, eskiden çok tanınan bir süper kahramandır. 15 yıl aradan sonra ise kendisine çok özel bir görev verilir. Fakat, işler yolunda gitmediği için, karakterimizin ailesi de bu olaya dahil olur. Eşiniz ve çocuklarınız ile izleyebileceğiniz bu aile filmi, sizi maceradan maceraya sürükleyecek!

Gru adındaki kahramanımızın en büyük hayali Ay’ı ele geçirmektir. Ancak üç küçük kız çocuğunun hayatına girmesiyle hayatı değişir. Fakat hayalinden vazgeçmez. Peki yine de hayalini gerçekleştirebilecek midir?

Ailecek izlenebilecek animasyon filmler arasında bulunan Rio, listemizin son film önerisi. İzleyicilerden tam not alan bu film, uçmayı öğrenmeyen Blu ve sahibi Linda’nın hikayesini ele alıyor. Blu’nun türünün son örneği olduğunu düşünürken Jewel adlı bir papağının öğrenmeleri ile hikaye devam ediyor. Rio de Janerio’ya kadar uzanan bu yolculuk, sizi egzotik diyarlara götürecek!

Hafta sonu ailece izlenecek en güzel filmler!

Başa dön tuşu