Game

Age of Mythology Hileleri

Age of Mythology Hileleri ve Şifreleri 2022 (Güncel)

Bu içeriğimizde sizler için hala Age of Mythology oyununu daha eğlenceli hale getiren güncel hileleri ve şifreleri derledik…

Age of Mythology Hileleri ve Şifreleri 2022 (Güncel)

Age of Mythology Hileleri ve Şifreleri 2022

Age of Mythology Hileleri

Age of Mythology, Microsoft tarafından geliştirilen en eski strateji oyunları arasında yer alıyor. Ensemble Studios’un oyunlarından biri olan Age of Mythology gerek grafikleri, gerek ses efektleri gerekse müzikleriyle yılların eskitemediği oyunların başında geliyor. 2002 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen oyun Microsoft Windows ve Mac OS platformlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarıyla tüm dünyada severek oynanan Age of Mythology, bugünlerde dünyanın birçok farklı noktasında oyun severler tarafından hala vazgeçilmezler listesinde yer alıyor. Oyunun Campaign bölümünde en dikkat çeken savaş,32 bölümlü savaş olarak karşımıza çıkıyor. Bu savaşta görevler ise Yunanistan’da Truva Savaşını kazanmak. Her şeyin basit bir imparatorluk kurma çabasıyla başladığı Age of Mythology oyununun ilerleyen bölümlerinde düşmanlarınız giderek güç kazanmaya başlayacak. Onları ortadan kaldırmak ve gücü elinizde tutmak için bir kaç hile yeterli olabilir! Gençler başta olmak üzere yetişkinlerin ve çocukların severek oynadığı Age of Mythology oyun hileleri ve şifrelerini araştırdık. İşte güncel kullanabileceğiniz Age of Mythology hileleri…

Age of Mythology Hileleri

Age of Mythology hilelerini kullanabilmek için oyun esnasında “ENTER” tuşuna basarak size belirtmekte olduğumuz hile kodlarını giriniz. 

Önerilen İçerik: Age of Empires 2 Hileleri

Neoldu.com

Age of Mythology Hileleri

Age of Mythology Hileleri sayesinde muhteşem strateji oyununu oynarken bambaşka tadlar alabilir ve eğlencenizi katlayabilirsiniz.

Age of Mythology Hileleri

Yılların eskitemediği oyunların başında gelen Age of Mythology hile kodları ile bambaşka bir hale gelebiliyordu. Oyun hilesi deyince aklımıza gelen ilk oyunların başında gelen Age of Mythology, unutulmaz O Canada gibi hileleri içeriyordu.

Hileleri aktif hale getirmek için öncelikle oyundaki kod konsolunu aktif hale getirmeniz isteniyordu. Bunu yaptıktan sonra ise hemen aşağıda yer alan kodları bu bölgeye girmeniz isteniyordu. Aşağıda yer alan kodları girmeniz halinde ise oyuna çeşitli ek özellikler getirilmiş oluyordu.

İlginizi çekebilir: Hearts of Iron 4 hileleri neler?

Bunlar arasında yukarıda da söylediğimiz gibi O Canada en ilginçlerinden bir tanesiydi. Antik Yunan Mitolojisi üzerine kurulu bir oyunda bu kodla birlikte ansızın süper güçlü ayı beliriyordu. Ayının sırtındaysa Kanada bayrağı yer alıyordu. Haliyle ortaya ilginç anlar çıkması sağlanıyordu.

I WANT TEH MONKEYS!!!1! kodu da yine yapımcıların oyuna ekledikleri komik başka bir detay olarak karşımıza çıkmıştı.

ATM OF EREBUS – 1000 altın verirTROJAN HORSE FOR SALE – 1000 odun verirJUNK FOOD NIGHT – 1000 yiyecek verirMOUNT OLYMPUS – Favor stat’inizi maksimuma getirirLAY OF THE LAND – Haritayı gösterirUNCERTAINTY AND DOUBT – Haritayı gizlerTHRILL OF VICTORY – Oyunu kazanmanızı sağlarCHANNEL SURFING – Bir sonraki görevi açarL33T SUPA H4X0R – Hızlı üretimi sağlarDIVINE INTERVENTION – Önceden kullanılmış bir tanrı gücünü kullanmanızı sağlarPANDORAS BOX – Rastgele bir tanrı özelliği verirWRATH OF THE GODS – Yıldırım, deprem, meteor yağmuru ve kasırga yaratma güçlerini verirGOATUNHEIM – Haritadaki tüm üniteleri keçiye dönüştürürFEAR THE FORAGE – Bitkilerle ilgili bir özelliği açarBAWK BAWK BOOM – Tavuk yağmuru gücünü verirI WANT TEH MONKEYS!!!1! – Çok sayıda maymun verirWUV WOO – Uçan hipopotam verirTINES OF POWER – Forkboy verirO CANADA – Laser bear verirISIS HEAR MY PLEA – Bir grup hero verirCONSIDER THE INTERNET – Üniteleri yavaşlatırSET ASCENDANT – Haritadaki tüm hayvanların yerlerini gösterirIN DARKEST NIGHT – Zamanı geceye çevirirRED TIDE – Suyu kırmızı yaparMR. MONDAY – Yapay zekayı güçlendirirENGINEERED GRAIN – Hayvanlardan daha fazla et çıkmasını sağlarLETS GO! NOW! – Oyunu hızlandırır (GO! ve NOW! arasında iki boşuk konmalıdır)

Age of Mythology indir

Unutulmaz Age of Mythology Hileleri

Çıktığı döneme damga vuran serinin efsane oyunu Age of Mythology hileleri oyunu bambaşka bir boyuta taşıyabiliyordu. Oyun dünyasının en efsane hile kodları bu

Unutulmaz Age of Mythology Hileleri

Çıktığı döneme damga vuran serinin efsane oyunu Age of Mythology hileleri oyunu bambaşka bir boyuta taşıyabiliyordu. Oyun dünyasının en efsane hile kodları bu oyundaydı. Age of Mythology: Extended Edition ve Age of Mythology: The Titans gibi genişleme paketlerinin şifrelerini de bu içerikte sizlerle paylaşacağız.

Bizim, Age of Mythology hileleri kullanırken sizlere önerimiz oyunu bir kez bitirdikten sonra, diğer oyunlarınıza eğlence katmak için kullanmanız. Tabii geçemediğiniz bölümler olduğu zaman veya botlar ile daha kolay rekabet etmek için de kullanabilirsiniz. Hikaye kısmında hile yapmaya başlarsanız, oyunun tadının hızla kaçabileceğini belirtelim.

Age of Mythology hileleri arıyorsanız ama Extended Edition satın aldıysanız şanslısınız. Yapımcılar, bu gelişmiş sürüme özel yeni hile kodları ekledi. Hem de bir tanesi sizi oyunda adeta durdurulamaz hale getirecek.

Age of Mythology hileleri sadece ana oyun değil ek paket olan The Titans için de ayrı olarak mevcut. Ana oyunda kullandığınız tüm hilelerin yanı sıra sizler için aşağıda özel ve unutulmaz hile kodlarını listeledik.

Evet Age of Mythology hileleri içeriğimizin sonuna geldik. Oyunda bulunan tüm hile kodlarını sizler için bir araya getirdik. Bunlar arasında unutulmaz olan I WANT TEH MONKEYS!!!1!, O CANADA, BARKBARKBARKBARKBARK gibi unutulmaz şifreleri de detaylandırdık.

Age of Mythology: Extended Edition, Steam‘de 49 TL fiyat etiketiyle mevcut.

Sizin en unutamadığınız hile kodu hangisiydi? Oyunda en çok yaptığınız hile neydi? Yoksa siz hiç hile kullanmadan oyun oynayan kesimde misiniz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Age Of Mythology Hileleri

Age Of Mythology hileleri sıklıkla merak edilen konulardan biridir. Özellikle birçok kişi tarafından önemli oyunlar arasındadır. Bu bakımdan Age of Mythology…

Age Of Mythology Hileleri

Age of Mythology hilelerini single player modunda iken yazmak ve Enter tuşuna basarak uygulamak gerekir. Age Of Mythology Hileleri Age of Mythology oyunu Microsoft tarafından geliştirilmiş bir strateji oyunudur. 2002 senesinde piyasaya sürülmüş olan oyun birçok kişi tarafından sevilerek oynanan oyunlardan biridir. Üreticisi Microsoft olan oyunun yayımcısı Ensemble Studios, geliştiricisi ise Ensemble Studios ve Skybox Labs’dır. Age of Empires serisinin bir oyunu olan Age of mythology tek kişi ya da çoklu oyuncu ile oynanması mümkün bir oyundur. Oyun türü ise stratejidir. Age of Mythology hileleri de şu şekildedir:

1000 altın alma hilesi: Atm of erebus

1000 odun alma hilesi: Trojan horse for sale

1000 yiyecek alma hilesi: Junk food night

Favor Stat yükseltme hilesi: Mount olympus

Haritayı hızla görme hilesi: Lay of the land

Haritayı gizlemek için hile: Uncertainty and doubt

Oyunu kazanmak için hile: Thrill of victory

Bir sonraki göreve geçme hilesi: Channel surfing

Hızlı bir şekilde üretim yapma hilesi: L33t supa h4x0r

Tanrı gücüne sahip olma hilesi: Divine intervention

Rastgele bir tancı olma hilies: Pandoras box

Haritada yer alan üniteleri keçiye dönüştürmek için hile: Goatunheim

Kasırga, deprem ya da yıldırım oluşturma hilesi: Wrath of the gods

Tavuk yağdırmak için hile: Bawk bawk boom

Bitki için hile: Fear the forage

Maymun hilesi: I want teh monkeys

Forkboy hilesi: Tines of power

Uçan hipopotam hilesi: Wuv moo

Oyunu hızlandırmak için hile: Lets go! Now!!!:

Suyu kırmızı yapmak için hile: Red tide

AOM Hile Kodları Ve Anlamları AOm hile kodları ve anlamları bu oyunu oynamayı seven kişiler tarafından sık sık araştırılmaktadır. Bu nedenle Age of mythology hile kodlarını öğrenerek oyunu daha zevkli bir hale getirmek ve bölümleri de daha hızlı ilerlemek mümkündür. AOM hile kodları ve anlamları şu şekildedir:

1000 tane yemek kaynağı bulmak için: Junk Food Night

1000 tane altın kaynağı bulmak için: Atm Of Erebus

1000 tane odun kaynağı bulmak için: Trojan Horse For Sale

Böğürtlen çalılıklarını yürüyen ağaçlara döndürme yeteneği kazanmak için: Fear The Forage

Oyundaki tüm hayvanları kontrol edebilmek için: Set Ascendant

Oyundaki geçe süreyi geceye dönüştürmek için: In Darkest Night

Birimleri ya da yapıları anlık üretebilmek için: L33t Supa H4x0r

Full favor kazanmak için: Mount Olympus

Maymun ordusu kazanmak için: I Want The Monkeys!!1!!

Meteor yağmurunu tavuklardan oluşturmak için: Bawk Bawk Boom

Gözünden lazer saçan canada boz ayısı oluşturmak için: O Canada

Osiris tanrısını oluşturmak için: Good Clash

Haritada gözüken tüm alanları kapatmak için: Uncertainty And Doubt

Oyunu hızlandırmak için: Lets Go!! Now!!

Gölleri ya da denizleri kırmızı renge dönüştürmek için: Red Tide

Tüm haritayı gözükür bir şekle getirmek için: Lay Of The Land

Oyundaki tüm hayvanları haritada görünür hale getirmek ve hayvanları kontrol altına almak için: Set Ascendant

Oyunun hızını azaltmak için: Consider The Internet

Oyundaki tüm karakterleri keçiye dönüştürmek için: Goatunheim

Güçlü bir köpek oluşturmak için: Barkbarkbarkbarkbarkbark

Direkt olarak oyunu kazanmak için: Thrill Of Victory

Keyword

Age of Mythology

Age of Mythology Hileleri

Başa dön tuşu